Note 10 5G cihazım eskisine göre daha yavaş şarj oluyor

Bu konuyu okuyanlar

Kral69

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Alalı neredeyse 1 sene olacak ama ilk defa bu kadar yavaş şarj ettiğini gördüm cihazın
10 dk da 2-3 tane falan artıyor normalde 10 dakikada 5-6 tane artardı en kötü orjinal şarj değil çünkü sokette kir pislik de yok sokette sağlam görünüyor şarj cihazını değiştirdim yine sorun düzelmedi ne yapayım

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Alalı neredeyse 1 sene olacak ama ilk defa bu kadar yavaş şarj ettiğini gördüm cihazın
10 dk da 2-3 tane falan artıyor normalde 10 dakikada 5-6 tane artardı en kötü orjinal şarj değil çünkü sokette kir pislik de yok sokette sağlam görünüyor şarj cihazını değiştirdim yine sorun düzelmedi ne yapayım
USB kablosunu değiştirmeyi denediniz mi peki?

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Kac watt sarj kullaniyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sarja takinca hizli sarjmi diyor yoksa mi turbo charjingmi

Kral69

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Kac watt sarj kullaniyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sarja takinca hizli sarjmi diyor yoksa mi turbo charjingmi
9 watt lik orj Samsung adaptör kullanıyorum ikisininde demiyor yanlizca şarj oluyor diyor normalde cihazın hızlı şarj desteği var

LordEnes_

Lord
Reaksiyon puanı
11
9 watt lik orj Samsung adaptör kullanıyorum ikisininde demiyor yanlizca şarj oluyor diyor normalde cihazın hızlı şarj desteği var
Başlığın watt gücünden kaynaklı olabilirmi cihaz 50 watt şarj oluyorsa başlık 10 watt sarj gücüne sahipse bu normaldir orjinal başlık gücünü yitirmiş olabilir size önerim Orjinal mağazadan tekrar orjinal şarj seti alın

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Elinizdeki telefon 18 watta kadar destekliyor xiaomi telfonlar hizli sarj oluyor derler hizli alirlarsa. Orjonal bir sarj aleti olursa mi turbu charge diye yazar siz orjinal bulabikirseniz onunla deneyin yoksa mobix markaya ait 18 watt sarj aleti mevcut gayet kaliteli onunla deneyin zira cihaziniz sarj oluylr diyorsa zaten hizli almiyordur