Norveç'te yaşam, eğitim, iş hayatı, vs hakkında Youtube Kanalı Norveçteyiz :-)

Bu konuyu okuyanlar

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Herkese merhaba.. Ben yaklaşık 14 yıldır Norveç'te yaşıyorum. Norveç in 3. büyük şehri olan Trondheim`da yaşayan 2 aile biraraya gelip Norveç ve Norveç`teki hayatları hakkında videolar çekmeye karar verdik. Bilgilendirme videoları ile merak edilen konuları bilgileri çerçevesinde cevaplandırmak; esprili videoları ile de Norveç`teki hayatlarından kesitler sunup izleyicinin yüzünde tebessüm oluşturma niyetindeyiz.

Yıllardır burada edindiğimiz tecrübeleri paylaşmaktan daha güzel ne olabilir :)

Kanalımıza abone olmanızı ve videolarımıza bakmanızı tavsiye ederim :)

Bu konuda da ara ara yeni videolardan haberdar edeceğim sizleri.. Yakında daha çok teknoloji ve araba videoalrı da gelecek umuyoruz ki..

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Amacım da buydu biraz evet :)

Forum kurallarına uygun şekilde yaptığımı düşünüyorum ama.. Değilse kurallara uygun düzenlerim hemen.. :cool:
29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır
Anlıyorum ama yanlışlık nerede acaba? :)

Bır konu açtım onun altında paylaşıyorum.. Ve daha ilk kez paylaştım.. Ya da yanlış mı anladım belki de özel bir konu mu var paylaşmam gereken? Eğer öyleyse yçnlendirirseniz orada yaparım :)

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Anlıyorum ama yanlışlık nerede acaba? :)

Bır konu açtım onun altında paylaşıyorum.. Ve daha ilk kez paylaştım.. Ya da yanlış mı anladım belki de özel bir konu mu var paylaşmam gereken? Eğer öyleyse yçnlendirirseniz orada yaparım :)
Uygun bir şekilde açmışsınız problem yok, inşallah iyi yerlere gelirsiniz başarılar.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Beni de norveçe alırmısınız , sadece vizeyi çıkartmam gerekiyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ne reklamı ya adamın sizce reklama ihtiyacı varmış gibi duruyor mu ? nankör olmayın gençler içeriğe bakın azıcık ;)

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Bende zaten sorun var demedim, acaba kuralları yanlış mı biliyorum dediniz bende onun için kuralı buraya yazdım
Anladım.. Teşekkür ederim :)

Beni de norveçe alırmısınız , sadece vizeyi çıkartmam gerekiyor :D

Bu arada ne reklamı ya adamın sizce reklama ihtiyacı varmış gibi duruyor mu ? nankör olmayın gençler içeriğe bakın azıcık ;)
Çok sağol :) Ben kendim alamam belki ama sorular olursa yardımcı olmaya çalışırım tabii :)

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Vatandaşlık için en az yıl 7 yıl burada çalışmak gerekiyor kısaca.. iyi haber şu ki artık Norveç de çifte vatandaşlığa izin veriyor.. Bu yıl çıktı bu kanun..

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Arkadaşlar, üyemizin henüz daha ilk konusu. Onun için henüz işlem yapamayız, ancak 2. bir konu açılırsa işlem yapabiliriz. Teşekkürler.
Teşekkür ederim.. Kanal ile ilgili başka bir konu açma niyetim yok kesinlikle.. Ancak bir tek Norveç ile ilgili çeşitli konular açablirim diye düşünüyorum eşer ilginç birşeyler olursa.. teknoloji, araba, elektronik vs hakkında.. tabii kanal reklamı yapmadan.. ancak bir sorum var.. eğer başka bir konuda alakalı birşey olursa bu konuyu alıntı yaparak paylaşmak mümkün müdür? Şimdiden şreneyim de yanlış birşey yapmayalım :)

Cennet gibi yer. Orada yaşamak isterdim.
Güzel bir ülke haklısınız.. Ancak tam cennet olabilmesi için havasının da biraz daha iyi olması gerekiyor sanırım.. Gerçi bu da bir çıkmaz.. Havası da güzel olsa böyle olamazdı bence.. :) Dünyanın geri kalanında uzakta olmanın da yararı var yani.. :)

Bende Hindistan'da yaşamak isterdim
Hindistan'a hiç gitmedim ama ben yaşayamazdım gibi geliyor orada..

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Teşekkür ederim.. Kanal ile ilgili başka bir konu açma niyetim yok kesinlikle.. Ancak bir tek Norveç ile ilgili çeşitli konular açablirim diye düşünüyorum eşer ilginç birşeyler olursa.. teknoloji, araba, elektronik vs hakkında.. tabii kanal reklamı yapmadan.. ancak bir sorum var.. eğer başka bir konuda alakalı birşey olursa bu konuyu alıntı yaparak paylaşmak mümkün müdür? Şimdiden şreneyim de yanlış birşey yapmayalım
Kanal için sadece bu konu üzerinden haftalık olarak paylaşım yapabilirsiniz. Bilginize. Kurallarımızda net olarak belirtilmiştir, lütfen okumanızı tavsiye ederim.

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Kanal için sadece bu konu üzerinden haftalık olarak paylaşım yapabilirsiniz. Bilginize. Kurallarımızda net olarak belirtilmiştir, lütfen okumanızı tavsiye ederim.
Tamamdır anlıyorum.. Peki başka konuda bu postun linkini verebilir miyim gerekirse? Başka konulard kanaldan bahsetmemek adına.. Kusura bakmayın.. forumdaki ilk günüm :)

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Hızlıca bir iki videoya göz attım ve abone oldum. haftlaık 40 saat çalışma saatini duyunca ulan biz eşek miyiz demedim değil geçen ay 9 gün tatil yaptım (günde 12 saat) maaşlar zaten eksik yatıyor son birkaç aydır biz baya survivorı yaşıyormuşuz burada

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Alakası olmayan konularda link olarak belirtirseniz bu reklam olarak algılanır.
Anliyorum.. Kesinlikleboyle bir niyetim yok :) Tesekkur ederim aciklamalar icin :)

Hızlıca bir iki videoya göz attım ve abone oldum. haftlaık 40 saat çalışma saatini duyunca ulan biz eşek miyiz demedim değil geçen ay 9 gün tatil yaptım (günde 12 saat) maaşlar zaten eksik yatıyor son birkaç aydır biz baya survivorı yaşıyormuşuz burada
Evet.. belki de Norvec in genel olarak tum dunyadan en buyuk farklarindan birisi calisma hayati.. Bu konuda gercekten de rahat edyiorsunuz genel olarak..

Başarılar, Petri Lindroos'a selam söyle.
O Finlandiya dan sanirim ama yakins ayilir tabii hepimiz kutup civarindayiz sonucta :)

Son düzenleme:

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Arabalarla ve elektrikli arabalarla ya da Jaguar ile ilgilenenler varsa 2020 model Jaguar I-Pace i test ettiğimiz videomuz yayında.. :) izleyiniz ve beğenirseniz izlettiriniz forum dostları :) Bu şekilde bir seriye başladık daha çok araba videosu da gelecek.. Profesyonel değil ama hem araba hem Norveç içeriyor.. iyi seyirler

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Iphone 12 aylık asgarı ucretin yarisi kadar.. Yani taksitle alinabilir evet..

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
6 X 2200 tl = 13200 TL eder. Bizde de aynıymış.