Ne Oynuyorsunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,329
Age of Empires 3.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,504
Bannerlord, Gta 5 ve Valorant

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Paladins.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı cümleyi bronz 3 olup ardından 6 maç MVP olunca bir daha söylemedim.Bu arada şu anki derecem Demir 2.
:O Bronz'dan çıkmak zordur. Bazen sinirlenirsin küfür ederler. Bazen mutlu olursun kill bak derler. Bazen kolsuzlar denk gelir sinirlenirsin. Bazen karşı takım odin çeker sinirden ölürsün. İşte Bronz Elo böyledir. Gümüşe geçtim ve rahatladım.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
ben 70 win silverdan çıkamadım :0 (csgo)

Advercy

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
bu aralar bişi oynamıyorum tablet aldığımda roblox, brawl stars, pubg, tablet açarsa fortnite, asphalt 8, Türkyeye Gelince RL Sideswipe Oynicam
mobilcyim

?Eggman?

Asistan
Reaksiyon puanı
166
Brawl Stars, Roblox, arada CS:GO, FNaF....

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
konuyu herkesin ana sayfasına düşüreyim valorant-cs go-gta türk-(old lar bilir)-lol-warface-rocket league
ama en iyisi tabiki GTA TÜRK

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Önce ne oynadımla başlamak lazım :) PC tarafında;
* Singleplayer: Burası yazmakla bitmez yüzlerce binlerce çocukluktan beri.
* Multiplayer [Sırayla]: Silkroad Online Global ve Private [4 sene], Savage 2 A Tortured Soul [6 sene], Warface [1.5 sene], League of Legends [2 sene], Dirty Bomb [1 sene]. Tabi bunlar uzun soluklu olanlar aralarda bir sürü deneyipte çok çabuk bıraktığım multiplayer oyunlar oldu. Mesela Heroes of Newerth, Heroes of Storm, Overwatch, Starcraft II, Battlefield, Rainbow Six Siege gibi. SRO'yu çizgisini bozdu bıraktık, Savage 2 kapandı, Warface Türk düşmanı bir firmaya satıldı, LoL'de eskiyi arıyordum, Dirty Bomb'a da güncelleme gelmiyor artık geliştirici terk etti.
* Dirty Bomb'dan sonra bilgisayar oyunculuğumu sonlandırdım. Oyun bağımlısıydık hayatın %70'i PC başında geçmiş hacı sonra tabi bir gaza gelince Battle.net hesabını kuzene verdim. Steam hesabımdaki tüm oyunları kütüphaneden kaldırdım yani tüm bağlantımı kestim ve gerçek hayata döndük :) Konsolla pek bağlantım olmadı ve multiplayer oyuna girmek için bile para veriyoruz çok saçma geliyor bana.

Mobil tarafta ne oynadım? Clash of Clans [1 sene], Mobile Legends Bang Bang [4.5 sene] uzun soluklu olanlar. Kısa soluklu Command and Conquer Rivals 1 ay kadar bir de Clash Royale bitti.

Şu an ne oynuyorum: Wild Rift'in çıkmasıyla MLBB'yi tamamen bırakıp geçtim bi 20. seviyeye falan geldim para falan da yatırdık ama zaman hiç bulamadığım için oyuna giremiyorum. Zaman bulunca Wild Rift başka bir şey oynamıyorum. Çünkü kısa sürüyor maçlar, hile derdi yok, optimizasyon güzel, takım oyunu var, destek oynayanlara saygılı bir kitle var, çok güçlü donanımda istemiyor, pay to win de olmayınca ee daha ne olacak elmas fiyatları yüksek tabi ama suç onlarda değil bizim para da :) 2-3 ayda 1 kere falan girebiliyorum...

yentibaba

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Şu sıra yatıp kalkıp No Man's Sky?
Olan varsa takılırızda:blush:

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Human Fall Flat
20210403152327_1.jpg