Ne Oynuyorsunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Mobile Legends 4.5 senedir devam ama eskisi kadar zaman bulamıyorum iş yoğunluğundan haftada 1 kere girebiliyorum.

Kaan_M

Doçent
Reaksiyon puanı
1,891
Bu siteye küçük boyut dosyalar bile eklemek çok zor ekleyemeyeceğim malesef :( .

mstfyzclr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Championship Manager 2001-2002' den bu yana vazgeçilmezim Football Manager oyunu. Şu an Football Manager 2021 / Sakaryaspor kariyerine başladım. Henüz hazırlık maçları aşamasındayım. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım :)

Tr_SaccerR

Asistan
Reaksiyon puanı
135
bilgisayarım sadece minecraftı destekliyor youtubede 480 p video izlerken bile kasıyor hatta minecraftta bile kasıyor idare ediyorum lanet olsun şansıma

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Valorant sadece.
Diğer oyunları pek sevmiyorum.

QuietTouch

Asistan
Reaksiyon puanı
187
8CmT2G.png

QuietTouch

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Bu bilgisayardan önce hiç bilgisayar gibi bilgisayarım olmadı :D küçükken arkadaşlarım full oynarlardı ben internet cafede eşlik ederdim param yettiği kadar. :D kendi bilgisayarım tarayıcıda bile kasardı. Paramı biriktirdim. PC'yi kendim aldım ama şimdide o eski ekibim yok :D :D

Reaksiyon puanı
591
Bu bilgisayardan önce hiç bilgisayar gibi bilgisayarım olmadı :D küçükken arkadaşlarım full oynarlardı ben internet cafede eşlik ederdim param yettiği kadar. :D kendi bilgisayarım tarayıcıda bile kasardı. Paramı biriktirdim. PC'yi kendim aldım ama şimdide o eski ekibim yok :D :D
bu üzdü işte.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
lfs oynamayı düşünüyorum ama nasıl oynanır bir fikrim yok birisi yardımcı olursa iyi olur. Yardımcı olacak dc gelsin ( emrenas#9128 )

kesin öyledir

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Ne dinliyorsunuz'dan özenti. :)
Ne oynuyorsanız buraya da ss veya oyunun adını atarsanız oyun arayanlara vs. yardımcı olabiliriz forum sakinleri.
gta san andreas smart gagadan brawl stars shadow fight 2 cs 1.6 minecraft felan vesayre

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Frisby yani C4 bombası PSU yüzünden hiç bir şey oynamıyorum. Yani düşük sistem oyunlarda takılıyorum şimdilik.
O kasayı öneren Vatan Bilgisayar çalışanını bulsam, kafasına fırlatırdım veya kafasında kırardım.

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
Frisby yani C4 bombası PSU yüzünden hiç bir şey oynamıyorum. Yani düşük sistem oyunlarda takılıyorum şimdilik.
O kasayı öneren Vatan Bilgisayar çalışanını bulsam, kafasına fırlatırdım veya kafasında kırardım.
biraz para biriktirip elindeki psu yu letgodan satsan, yeni bir psu alsan daha iyi olur sanki :)

Ets2 oynuyorum.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@LifeStyle, Evet satayım ve başka birisinin bilgisayarı PSU yüzünden bozulsun. Çok iyi bir şey yapmış olurum. :D
Yukarıda yazdıklarımı iyi okuyun. PSU yüzünden oynamıyorum diyorum. PSU yüzünden bilgisayar geçenlerde kapandı ve bir daha yüksek bir oyun oynamadım. Sanki altta dans ediyor. Fan seside var.
Daha yeni ama marka adı frisby olunca normal bir şey. Kullan at ürünler üretiyorlar.
Bende hata zaten. Bir daha çöp marka almam. Kaliteli bir PSU ile yakında değiştireceğim.

YusufGERDAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Roblox, brawl stars ve minecraft oynuyorum. Ve asphalt 9 kurmayı düşünüyorum.

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
@LifeStyle, Evet satayım ve başka birisinin bilgisayarı PSU yüzünden bozulsun. Çok iyi bir şey yapmış olurum. :D
Yukarıda yazdıklarımı iyi okuyun. PSU yüzünden oynamıyorum diyorum. PSU yüzünden bilgisayar geçenlerde kapandı ve bir daha yüksek bir oyun oynamadım. Sanki altta dans ediyor. Fan seside var.
Daha yeni ama marka adı frisby olunca normal bir şey. Kullan at ürünler üretiyorlar.
Bende hata zaten. Bir daha çöp marka almam. Kaliteli bir PSU ile yakında değiştireceğim.
daha düşük watt harcayan sistemlerde değerlendirilebilir bence. eğer çok tehlikeli ise siz de kullanmayın.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Nadiren VALORANT ve LoL oynardım fakat sistemim bozulduğu için artık hiçbir oyunu oynayamıyorum.

Son mesajlar