Mynet'ten şikayetçiyim.

Bu konuyu okuyanlar

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Bu Mynet grupları sürekli beni davet ediyor.Bu da beni rahatsız ediyor.Bu yüzden Mynet 'ten şikayetçiyim.

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Peki bizim ne yapmamızı bekliyorsun ???

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
o gruplara nerden giriyoruz ya arayüzü değişmiş mailin bir türlü bulamadım da

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Aramızda adam toplayıp dövmeye gidelim ;D

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ewet gayet can sıkabiliyor. o yüzden hiç bulaşmicaksın ;)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Konuları doğru yerlere açalım. taşındı..

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim bildiğim kadarıyla mynet bir ara hacklendi buna bende şaidim :D ...ve zannedersem kullanıcı bilgileri çalındı o mailler mynetten gelmiyo hackleyen kişilerden gönderiliyorr çünkü alltaki linke bakarsanızz mynette alakalı bir link değil (.info)

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
sinan_253 dedi ki:
benim bildiğim kadarıyla mynet bir ara hacklendi buna bende şaidim :D ...ve zannedersem kullanıcı bilgileri çalındı o mailler mynetten gelmiyo hackleyen kişilerden gönderiliyorr çünkü alltaki]Zaten mynet'ten değil,gruplarından geliyor."acelya.bal"diye birisi gönderiyor.Grubumuza davetlisiniz diye...

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
lb.bingol dedi ki:
sinan_253 dedi ki:
benim bildiğim kadarıyla mynet bir ara hacklendi buna bende şaidim :D ...ve zannedersem kullanıcı bilgileri çalındı o mailler mynetten gelmiyo hackleyen kişilerden gönderiliyorr çünkü alltaki]Zaten mynet'ten değil,gruplarından geliyor."acelya.bal"diye birisi gönderiyor.Grubumuza davetlisiniz diye...
evet çok sinir

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Talha Ertunç dedi ki:
lb.bingol dedi ki:
sinan_253 dedi ki:
evet çok sinir
+1

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Beni ne kızlar davet ediyor biliyor musunuz? :D Şimdi buraya isimlerini yazsam ölür bitersiniz. :D Tabi ben pas vermiyorum ayrı mesele.. :D

Harbiden sıkıcı olmaya başladı bunlar. Öyle bişe görünce zaten refleks oluştu direk siliyorum. :)

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Başka bir adresden mail yollandı dün acil lazımdı 30 dk sonra geldi :mad:

CrazYKoR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçektende arkadaşlar çooook haklısınız...Geçen gün bi mail hesabıma bakayım dedim bakamadım ;D neden??? O kadar saçma sapan linkler koymuşlarki Mail'a link vermeyi unutmuşlar sanırım :} bildim bileli bu mynet çok saçma geliyor bana acayip gıcık olmaya başladım...neyse ama en sonunda buldum biraz zor oldu ama sonradan sayfanın en altındaki linlerden ulaştım:D

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
CrazYKoR dedi ki:
Gerçektende arkadaşlar çooook haklısınız...Geçen gün bi mail hesabıma bakayım dedim bakamadım ;D neden??? O kadar saçma sapan]Sinir site illa para kazansın :(

CrazYKoR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabikide amaç herzamanki gibi |)

yok zeynep tokuş'ta burada yok bilmemnede burada bi sürü hikaya saçmalık...ya ben mail hesabıma bakmaya giriyorum karşımda zeynep tokuş un fotoğrafı.Neymiş zeynepte burdamış >X<

fisher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yav bu kadar şikayet etceğinize kullanmayın.gmail e ya da yahoo ya bolca mail atın, türkçe olsun diye uğraşın(ben ayda bir atıyorum)ya da varsa babayiğit türkçe bir mail ağı oluştursun(anayiğitlerde olur)

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
fisher dedi ki:
yav bu kadar şikayet etceğinize kullanmayın.gmail e ya da yahoo ya bolca mail atın, türkçe olsun diye uğraşın(ben ayda bir atıyorum)ya da varsa babayiğit türkçe bir mail ağı oluştursun(anayiğitlerde olur)
Gmail zaten Türkçe de , ben Yahoo!'da Türkçe oldu diye biliyorum.

thecom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
mynet tam biii ib... neyse bu site haber sitesimi frikik sex sitesimi belli değilllllllllllllllllllllllllllll bari sitenin adını değiştirsinler mysex olsun veya myfri olsun

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
uzaktan yakından ılgım yok sıteyle, ne maıl ne de baska sey. Zatı şahanelerıne 5 sene once tekmeyı basmıştım, aldığım adreslerın esamesını bıle hatırlamam.

Hotmailden şaşmam, Gmaile 3 gun bakmayım 70-80 spam gelıyor. Daha hotmailime 1 (Bir) tane spam geldığını bılmem.

surmelim37

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
2007 de açılmış bir konuyu hortlatma sebebiniz ney acaba.