Mynet'ten şikayetçiyim.

lb.bingol

Profesör
Bu Mynet grupları sürekli beni davet ediyor.Bu da beni rahatsız ediyor.Bu yüzden Mynet 'ten şikayetçiyim.

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
o gruplara nerden giriyoruz ya arayüzü değişmiş mailin bir türlü bulamadım da

sinan_253

Asistan
benim bildiğim kadarıyla mynet bir ara hacklendi buna bende şaidim :D ...ve zannedersem kullanıcı bilgileri çalındı o mailler mynetten gelmiyo hackleyen kişilerden gönderiliyorr çünkü alltaki linke bakarsanızz mynette alakalı bir link değil (.info)

lb.bingol

Profesör
sinan_253 dedi ki:
benim bildiğim kadarıyla mynet bir ara hacklendi buna bende şaidim :D ...ve zannedersem kullanıcı bilgileri çalındı o mailler mynetten gelmiyo hackleyen kişilerden gönderiliyorr çünkü alltaki]Zaten mynet'ten değil,gruplarından geliyor."acelya.bal"diye birisi gönderiyor.Grubumuza davetlisiniz diye...

tertunc

Dekan
Onursal Üye
lb.bingol dedi ki:
sinan_253 dedi ki:
benim bildiğim kadarıyla mynet bir ara hacklendi buna bende şaidim :D ...ve zannedersem kullanıcı bilgileri çalındı o mailler mynetten gelmiyo hackleyen kişilerden gönderiliyorr çünkü alltaki]Zaten mynet'ten değil,gruplarından geliyor."acelya.bal"diye birisi gönderiyor.Grubumuza davetlisiniz diye...
evet çok sinir

lb.bingol

Profesör
Talha Ertunç dedi ki:
lb.bingol dedi ki:
sinan_253 dedi ki:
evet çok sinir
+1

Majeste

Profesör
Beni ne kızlar davet ediyor biliyor musunuz? :D Şimdi buraya isimlerini yazsam ölür bitersiniz. :D Tabi ben pas vermiyorum ayrı mesele.. :D

Harbiden sıkıcı olmaya başladı bunlar. Öyle bişe görünce zaten refleks oluştu direk siliyorum. :)

CrazYKoR

Üyecik
Gerçektende arkadaşlar çooook haklısınız...Geçen gün bi mail hesabıma bakayım dedim bakamadım ;D neden??? O kadar saçma sapan linkler koymuşlarki Mail'a link vermeyi unutmuşlar sanırım :} bildim bileli bu mynet çok saçma geliyor bana acayip gıcık olmaya başladım...neyse ama en sonunda buldum biraz zor oldu ama sonradan sayfanın en altındaki linlerden ulaştım:D