Yardım Hayattan çok bunaldım..

topalserhat08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, bugün sizlerle biraz dertleşmek istiyorum öncellikle biraz kendimi tanıtayım; Adım Fatih Yaşım 15 ve okuyorum. Kendimden nefret ediyorum kendimi sevemiyorum çok çirkinim bakımsızım bilgisayara ve telefona bağımlı birisiyim. Vücudumada bakmıyorim bu durum beni acayip rahatsız ediyor eskiden fitness ile uğraşırdım fakat şu an anneme yük olsun diye yapmıyorum. Bir şeyler için çabalamak istiyorum ama olmuyor motivasyonum derse bakış açım hiç yok, hayatımı düzeltmek istiyorum boyumu uzatmak, cildimi temizlemek, dengeli beslenmek istiyorum ama her defasında olmuyor bu durumdan çok rahatsızım. 1.70 Boyundayım kısa olduğum içinde şikayetçiyim çirkinim kendimi sevemiyorum yakın bir zamanda intihar etmeyi düşünüyorum biri bana lütfen yardım etsin.

Apple Destek®️

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53
Merhaba Fatih, duyduklarım beni endişelendirdi. Bu zor durumu yalnızca bir sohbet platformu aracılığıyla çözmek zor, ancak profesyonel yardım alman önemlidir. Lütfen bu duygusal zorluklarla başa çıkabilmen için ailenle, bir öğretmenle veya bir yetişkinle konuşmayı düşün. Ayrıca, Türkiye'de birçok destek hattı ve profesyonel danışmanlık servisi bulunmaktadır. Kendine acıyorsan ve intihar düşüncelerin varsa, acil yardım alman çok önemlidir. Yardım hattı numaralarını aramayı düşün ve kendine yardım etme sürecine başla. Unutma, insanlar seni önemsiyor ve yardım etmek istiyor.❤️

Sana DM kutumuz her zaman açık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bilmeni isteriz ki yardım sana 1 numara uzakta.
+908504550070 , bir alo uzağında yepyeni bir hayatın olabilir, Fatih.