Murat 124, Lamborghini ve Ferrariiii

Bu konuyu okuyanlar

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
" otobanın ıssız bir mevkiinde son sürat giden bir ferrari, kenara çekmiş vaziyette duran bir hacı muratın yanında acı bir fren yaparak durur. 124'ün başında taşralı bir adam, kaputu açmış motorla uğraşmaktadır:
- "hayrola beyamca. yardıma ihtiyacın var mı?"
adam kafayı kaldırır ve bir arabaya, bir de şoförüne bakar:
- var oğlum" der. "hadi şu arabayı seninkine bağlayalım da benzinciye çekelim."
ferrarideki eleman kabul eder. murat 124'ü, ferrariye bağlarlar. adam 124'e kurulurken, ferrari ilerlemeye başlar. yol üzerindeki şehrin girişine yakın, ferrarinin yanında kapkara bir lamborghini belirir. içerdeki kafayı uzatır ve
"-bilader. var mısın yarışa?" der.
ferrarideki arkadaki 124'ü unutup yarış teklifini kabul eder ve başlarlar yarışa. tabii arkada beyamca uyanır ve dehşet içinde selektör yapmaya başlar.
(kamera yukardaki bir polis helikopterinin üzerinden aşağıya doğru bakar. aşağıda yarışan otomobiller ve arkalarındaki 124 görünmektedir. kamera helikopterin içine çevrilir)
"-merkez merkez. otobanda bir ferrari ile lamborghini son sürat yarış yapıyor.-tamam"
...
"-inanılmaz-tamam"
"-inanılmaz olan ne heli-1-tamam".
"-bir hacı murat da bunların kıçına dayanmış, sürekli selektör yaparak yol istiyor!?!?!-tamam"

Kalpazan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haha güzelmiş aslında bir murat 124 modifiyesi gördüm oyle boyle bırsey degıl ferrari ye kafa tutmasada hiç te fena değildi...

cambazz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yanında ki pilot kesin bunu düşünmüştür:İş arabada değil arabayı kullananda :D

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
geçenlerde bir arkadaşım söyledi elemanın biri Şahini modifiye yapmış arabada bide tüplü :D tüplüde 190 yapmış araba zıahahhaha

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Temel, yıllar sonra biriktirdiğiyle elden düşme Murat 124 alır. Arabasıyla memle...ketine giderken araba arızalanır. Yolun kenarına çeker, motor kapağını açar, ne olduğunu anlamaya çalışırken bir Ferrari yanaşır:

— Hayrola hemşerim, arabanın nesi var? İstersen senin arabayı benimkine bağlayalım, çekeyim ilk tamirciye kadar.
Temel bu teklife çok sevinir. Ara halatı ile Murat'ı Ferrari' nin arkasına bağlarlar. Ferrari' nin sahibi genç uyarır:

— Ben hız yapmayı çok severim. Eğer farkında olmadan aşırı hız yaparsam, sen selektör yap beni uyar!
Temel:
— Tamam!

Yola koyulurlar. Bir süre sonra Ferrari gaza basmaya başlar, 60.80.100... derken, Murat124 arkadan selektör yapar. Ferrari durumu anımsar ve yavaşlar, bir sure sonra Ferrari yeniden gaza basar, 60, 80,100... Selektör yeniden anımsatır. Ferrari yavaşlar. Yolda bu şekilde ilerlerken bir Lamborghini Ferrari' ye yaklaşır:
— Kapışalım mı?
Ferrari yanıtlar:
— Nesine?
— 340 km. ötedeki benzinliğe ikinci varan, ilk varanın deposunu doldurur.

Ferrari hemen onaylar ve yarışa başlarlar. 120, 140, 180, 220...
O arada trafiği denetleyen helikopterdeki görevli polis, genel merkeze bilgi vermektedir:

- Komiserim, şehrin kuzeyindeki yolda trafik güvenliği tehdit altında!!! 3 araç yarış yapıyor. Ferrari ile Lamborghini saatte 300 km hızla yan yana gidiyorlar, arkadan da Murat 124 onları geçmek için 10 dakikadır selektör yapıp yol istiyor!! :)))

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Daha önce duymuştum bunu paylaşımın için teşekkürler:laugh:

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bunun değişiği vardı Anadollu.Onda da bir adam tamirciye gidiyor bana tam tam modifiye bir anadol yap diyo tamirci diyo abi 140ı geçemezki falan.Adam diyo nasıl geçemez geçen gördüm anadol tam gaz giden ferrariyi ittiiyordu :D

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
güzel fıkra :) ama paylaşan arkadaş facebook'dan kopyalarken devamı linkine tıklayınca unutulan ... unutmuş :p