MSN'den Para Kazanın

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Microsoft'un yeni reklam sistemi Live Search Cashback sayesinde, arama sonuçlarında çıkan ürünlerden alışveriş yaparak, paranızın bir kısmını geri alın.

Live Search arama motoruna yeni eklenen Cashback sayfası, alışveriş müptelalarının yeni gözdesi olmaya aday. Reklam verenlerin ürünlerinden yapacağınız aramalarda yaptığınız her alışveriş için bir miktar para, kredi kartı puan sistemine benzer şekilde Live Search Cashback hesabınızda birikiyor.

Hangi Mağaza Ne Kadar Veriyor?

Sadece en bilinen ve güvenilir satıcıların ürünlerinin listelendiği Cashback aramalarında, bir ürünün hangi mağazalarda kaça satıldığı ve hangisinde ne kadar nakit geri dönüş sağladığı da görüntüleniyor. Biriken tutarınız 5 doları geçtiğinde de paranızı nakit olarak talep edebiliyorsunuz. Live Search Cashback programına katılmak için tek yapmanız gereken ilgili sayfadan aramaya başlamak.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Live Search Cashback
SDN - http://shiftdelete.net

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ARKADAŞA KATILMIYORUM BENCE TUTAR.

centigarde

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yolunduktan sonra bir kismini geri veriyolar.heryerimiz acikta kalmasin die galiba:)
bu aarada 5 lira kazancam die 10 liralik is yaptiriyolar.
pesine dusmeye degmez gibi gelio bana

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Buna benzer para kazandıran olayları sevmiyorum çünkü inanmıyorum. Denemem bile...

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
neresi tutar ya adamlar binbir dolap yapıyorlar söz konusu microsoft ama uğraşmaya değmez

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
tutacağını sanmıyorum ama hadi hayırlısı