MP3 player alacağım, müzik nereden indireyim?

Bu konuyu okuyanlar

AbdulbakiBahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
merhaba. ben şu mp3 playerı alma istiyorum ancak korsana destek vermeyen biriyim. yasal yollar ile internetten mp3 indirip buna atma yolu var mıdır? yoksa korsan tavsiye eder misiniz?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Korsana destek yok. Yasal yollar ile zaten mp3 indiriliyor. Aynı MP3'ü kullanıyorum.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
merhaba. ben şu mp3 playerı alma istiyorum ancak korsana destek vermeyen biriyim. yasal yollar ile internetten mp3 indirip buna atma yolu var mıdır? yoksa korsan tavsiye eder misiniz?
youtube mp3 converter yaz sitelerden birine gir ordan videonun linkini yapıştırıp dönüştür de indirecek.sonra onu kablo ile bilgisayara bağladığın mp3 playerine at

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam bu sitede verilen kaynakları kullanabilirsiniz. Eğer bu siteler yeterli gelmezse biraz daha araştırabilirim.

AbdulbakiBahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Korsana destek yok. Yasal yollar ile zaten mp3 indiriliyor. Aynı MP3'ü kullanıyorum.
yasal yolları soruyorum hocam işte. ?
Hocam bu sitede verilen kaynakları kullanabilirsiniz. Eğer bu siteler yeterli gelmezse biraz daha araştırabilirim.
teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence artık telefon en iyisi :) Spotify var,Deezer var,İMusic var :)
telefonunda Apple Music üyeliğim var zaten ancak bazen sadece mp3 player üzerinden dinlemek istiyorum.

Çoğu video'nun Mp3'e dönüşmesi yasal değil.
hocam madem yasal değil o zaman niye hâlâ bu tarz programlar var? MediaHuman gibi? bunların önüne geçemiyorlar mı acaba?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
yasal yolları soruyorum hocam işte. ?

teşekkürler.

telefonunda Apple Music üyeliğim var zaten ancak bazen sadece mp3 player üzerinden dinlemek istiyorum.

hocam madem yasal değil o zaman niye hâlâ bu tarz programlar var? MediaHuman gibi? bunların önüne geçemiyorlar mı acaba?
Lisans sorunları var hocam :)