Monster + ları eksileri

Bu konuyu okuyanlar

Rizelimapper53

Profesör
ve cidden sakın monster alma daha önce acer kullandıysan monstera geçtiğinde sanki bilgisayar kalitesiz plastik gibi geliyor. Ayrıca ssd si bence daha yavaş çalışıyor. Son olarak MONSTER KALİTESİZ.(bunları deneyimledim yani duyduklarımı söylemiyorum)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben asusun bu fiyat bandında acerin bu modeliyle yarışabilecek diye bir modeli yok diye biliyorum. Eğer yanlış biliyorsam beni bilgilendirin lütfen
https://www.hepsiburada.com/asus-g7...ir-bilgisayar-p-HBV00000WKH43?magaza=Teknorya ve açıkçası 32 GB ram gereksiz 16 herseye oldukça yeterli.

ekran boyutu büyük, ekran kartı roketatar gibi, rami desen uzay mekiği gibi. sadece çerçevesi kalın diye bu tanksavarı almaktan vazgeçmek pek mantıklı değil bence. Ben aynı modelin bir alt modelini kullanıyorum gerçekten ultra mega mutluyum. Ve gerçekten çerçeveler hiç etki etmiyor. Yani sende acerin kalitesini biliyormuşsun zaten. Ama yine de son kararı sen vereceksin
Hocam uzay mekigi toplamıyoruz 😂. Ama su anlık Asus düşünüyorum. Monitörüm Acer ama.

sndwchmaker

Öğrenci
Yanına 1 tb hdd alırım hocam problem değil.

Açıkçası Tulpar düşünüyorum. Yani ilk olarak ısınma ve şarj olarak nasılm
Şarj olarak bir şey bekleme zaten oyun oynayacaksın şarja takılı oynamak zorundasın. Soğutma olarak Monster başarılı benim bilgisayarımda 2 tane fan var ve 65-70 derece oluyor genelde sıcaklık.

KRZMNİTK

Profesör
https://www.hepsiburada.com/asus-g7...ir-bilgisayar-p-HBV00000WKH43?magaza=Teknorya ve açıkçası 32 GB ram gereksiz 16 herseye oldukça yeterli.

Hocam uzay mekigi toplamıyoruz 😂. Ama su anlık Asus düşünüyorum. Monitörüm Acer ama.
o fiyata laptop alırken 512 gb olması biraz az değil mi benim 10.000 tllik laptopta bile 1tb+256 gb var.

512 GB BİR OYUNCU İÇİN KESİNLİKLE YETERSİZ. zaten günümüzde artık sadece 1 oyun 130 gb

Meyz

Öğrenci
Monster Abra v.16.4.1 kullanıcısıyım arkadaşımla birlikte aldık hatta aynı anda .Sıcaklık sorunları ve ölü piksel sorunları çıkıyor diyenler tam cahildir.Nedenine gelicek olursak laptopu aldığımdan beri hardcore oyunlar oynuyorum daha sıcaklığın 80 olduğunu görmedim.Turbo fanı açıyosun Monster Kontrol panelinden sonra rahatına bakıyorsun.Ölü piksel olayına gelicek olursak her şeyden ölü piksel çıkma olasılığı var bu alıcağın televizyon,telefon gibi elektronik aletler içinde geçerli ama bende böyle bir sorun olmadı eğer alıcaksan sana bu modeli öneririm

Abra A5 V16.6.1​

MSİ İsmail

Öğrenci
Monster Abra v.16.4.1 kullanıcısıyım arkadaşımla birlikte aldık hatta aynı anda .Sıcaklık sorunları ve ölü piksel sorunları çıkıyor diyenler tam cahildir.Nedenine gelicek olursak laptopu aldığımdan beri hardcore oyunlar oynuyorum daha sıcaklığın 80 olduğunu görmedim.Turbo fanı açıyosun Monster Kontrol panelinden sonra rahatına bakıyorsun.Ölü piksel olayına gelicek olursak her şeyden ölü piksel çıkma olasılığı var bu alıcağın televizyon,telefon gibi elektronik aletler içinde geçerli ama bende böyle bir sorun olmadı eğer alıcaksan sana bu modeli öneririm

Abra A5 V16.6.1​

Meyz

Öğrenci
bunu bana niye attın peki ?

bu arada satan kimse fena kazıklıyor milleti pc 7300 e satılıyordu 1 hafta önce :D

SDN Son Haberler

Son mesajlar