Monster Abra A5 V.1 Laptop' a harici ekran kartı takma

Bu konuyu okuyanlar

Maytals

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Monster Abra A5 V.1.1 laptop a harici ekran kartı takmayı düşünüyorum. Harici monitör kullanıyorum. MSI Radeon 5700 mech GP OC'yi düşündüm. Tam performans kullanır mı bilemiyorum açıkçası. Önerebileceğiniz başka ekran kartı var mıdır? Ayrıca ne kadar Watt güç kaynağı yeterli olur. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

oguzhantosun09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bence yaptığın şey çok pahalı ve uğraştırıcı laptopu masaüstü yapıyorsun onun yerine masaüstü pc kurmak daha mantıklı

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Uğraştırır laptop u sat sağlamsa pc topla

Maytals

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğin doğru da kurduğum takdirde bütçemi fena aşıyor. Haliyle bu şekilde yapayım dedim. Zaten deliler gibi oynayan birisi değilim. Ancak warzone ve bannerlord' gibi oyunlarda zorlanınca böylesi daha iyi olacağını düşündüm.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Dediğin doğru da kurduğum takdirde bütçemi fena aşıyor. Haliyle bu şekilde yapayım dedim. Zaten deliler gibi oynayan birisi değilim. Ancak warzone ve bannerlord' gibi oyunlarda zorlanınca böylesi daha iyi olacağını düşündüm.
Bu yaptığında zahmetli ve bir şeyini feda etmen gerekiyor. Birde PSU alman lazım. Neyi sökeceksiniz? Bluetooth mu yoksa Wİ-Fİ kartınızı mı? Bence boşverin. Bozarsanız garanti dışı kalır. Çünkü suçlu siz sayılmış oluyorsunuz.

Maytals

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wifi i sökeceğim muhtemelen. Pc' yi alalı 5 sene oldu zaten garantisi falan kalmadı :)