Monoton monoton...

emelden

Dekan
Hayatınızın monoton olduğunu düşünüyor musunuz ???

Çoğu insan bundan şikayet eder. Aslında herkesin hayatı kendine göre monotondur. Her zaman farklı şeyler yapan yoktur ki!

onair

Profesör
Onursal Üye
Monotonluk mu? O ne ki? Benim hayatım monotonluktan çıktı, robotluğa döndü! iş->ev, ev->iş aynı. Kendime zaman ayıramaz oldum. Zaman ayırdığımda da kendimi uyuyor buluyorum yorgunluktan. Keşke monoton olsa hayatım :( ;(

teknojen

Doçent
tabii ki hayatım monoton belki her gün değişik şeyler yapılmaz ama bari haftanın 1 günü değişik bişeyler olsun istiyor insan

pazartesi okul,salı okul-dersane, çarşamba staj-dersane, perşembe staj-dersane, cuma-staj, cumartesi pazar dersane

benim hayatım monoton değil de kiminki monoton???

ay sapıttım gene :p

chimera

Dekan
Onursal Üye
Herkesin hayatında monotonluk vardır. Mesela benim hayatım çok monoton. Özellikle Cumartesi ve Pazar günleri. :p :)

7/24

Profesör
Şu sıralar bende monotonluk maratonuna girdim :L Hadi hayırlısı bakalım ..

seciL

Dekan
Onursal Üye

Hayatının hep aynı olduğunu monotonluktan sıkıldığını düşünüyorsan yapılacak en iyi şey yaptıklarından (hergün aynı da olsa) zevk almayı başarmaya çalışmaktır bence. Çünkü hergün yapmak için farklı birşey aramak daha da sıkar insanı. Değişiklik dediklerimiz hergün oldu mu bilmeliyiz ki bi gariplik vardır o işte . ;)

Jerusalem

Profesör
Bi' de Üstad'ın "Monotonluk Maratonu" diye bi' parçası var ama konuya nasıl bağlayacağım onu düşünüyorum şimdi.