Moda ve Güzel Giyinmek

maske500

Doçent
kızlar hep bi elbiseyi,kazağı,pantolonu giydiğinde sizde onlara oooo son moda giymişsin gene dediğinizde kızlar genelde yok ya ben moda olduğu için değil güzel olduğu için giyiyorum der size.halbuki ben bunları diyen arkadaşa getirsem 1970 model bir elbise hayatta giymez.niye giymiyosun arkadaşım halbuki o elbise ne güzel bi şey.senin amacın güzel şeyler giymek değil mi?al sana güzel bi şey neden giymiyosun? giymeeeeeezz çünkü MODA değil o elbise.bu benim kafamı hep karıştırmış ve hep sinirlerimi bozmuştur.kız arkadaşına kıyafet yasağı koyan beni anlar.yanlış mıyım şimdi ben?amaç modaya uymak mı güzel giyinmek mi?
 

AliA

Guru
Onursal Üye
Bence amaç tabiki moda. Biz erkekler için de belki bazen böyledir ama genelde kızlar öyle her şeyi beğenmezler. Amaç güzel giyinmek olsaydı bu kadar beğenmemezlik yapmazlardı. :D
 

ZorhaK

Rektör
Giysi konusunda modaya uymamak için özen gösteririm.Benle aynı tip kıyafet giymiş insanlarına arasında dolaşmak rahatsız eder beni.Sadelik her zaman iyidir giyeceğin bir pantolon bir gömlek..Rengini seç yeter.Al sana moda..

Bir ara yandan çizgili kot pantolonlar modaydı şimdi biri öyle bir pantolon giysin de çıksun dışarı bakalım..

Yine başka bir zama çizgili takım elbiseler moda oldu(çizgileri çok belirgin olanlar)Şimdi çizgiler görünmeyecek kadar sadeleştirildi.

Yani moda cebe zarar.Öyle bir şey al ki 100 yıl önce de giysen yüz yıl sonra da giysen göze batmasın..
 

maske500

Doçent
ya giyinmek mesele değil modaya uygun giyin ama sorunca da bu bana yakıştı ondan giydim diyipde yeme bizi demi ama. :)
 

Mai Nai

Guru
Onursal Üye
Amaç üzerine yakışan rahat ve sağlıklı giysiler seçmek olmalı.Yoksa yemişim modasını.
 

Son mesajlar

Üst