Mod ları Hangi Modda Seçiyorsunuz

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Yahu nikesteel ben redbull içmedim ama senin dilin kanatlanmış..:)

Ben de bilirim isim vermeyi ama olmaz ..Bak Alia Kendini savunmuş..Haklıdır da..

Benim kastettiğim modlar şu saat itibariyle zaten çevirimiçi değiller yarın okula gidecekler..

Neyse konunun dağılmasından rahatsız değilim konu dağılmasa bile farkeden bir şey olmayacaktı..

Son olarak ''olum'' diyen sen olduğun için ses etmedim..Samimi ortamlarda biz de kullanıyoruz bu kelimeyi..):

Çok samimi gördüm seni..hahaha

Ya ben hakkaten uçuyorum he:)

Kaberdey inan bir şey içmedim..Mazallah ya bir de içmiş olsaydım :D:D:D:D

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Yok artık derim ben buna.

Her konuda ben yorumumu yapıyorum. Hem de hiç çekinmeden. Sorumluluğumun bilincindeyim. Görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Ama bu demek değildir ki sadece konuları kilitle, üyeleri uyar vs. vs. Yine de muhabbet ediyorum arkadaşlarla.

Konuları iyice incele derim ben. Denetim görevim bittiğinde ben de her konu hakkında görüşlerimi sunuyorum. Yoksa buradan devam edelim demeyle 16.400 mesaja ulaşılmaz. :)
Yok AliA Kardeşimmm Sen İstediğin Kadar Öyle Söyle Eskisi Gibi Değilsin Forumlara Gömdün Kendini Editle Sil Editle Sil Bitmez Bu işler Görevini iyi Yapıyo Kötü Yapıyoda Demedim Bırak Şu Modluğu Gel aramıza Tekrar Sevdiğim ve Yazdıklarına Önem Verdiğim Sayılı Adam Var Zaten !
Sen Mod Olduğunda 13 Binlerdeydin Geri Kalan Mesaj Sayında Toplasan 500 ü Geçmez Uzun uzun Yorumların

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Dedim ya sen konuları bir daha iyice incele. Her taşın altından çıkarım mutlaka. :D

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bu konuyu açmaktaki amaç nedir Zorhak?

moderatörlerimizin çoğu ilköğretim öğrencisidir sözüde doğru değildir. bu yorumu yaparken lütfen moderatörlerin yüzdesel dağılımına bakarak yapınız!

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Kendimden örnek vereyim 4 yıldır okulla bir bağlantım yok zorhak bey ve günün 10 saati forumda sayılırım ne zaman uykum gelir ozaman yatarım..:)

Ve bütün mod arkadaşlar ilköğretim lise öğrencileri senin tabirinle görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar

saygılar..:flowers:

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Mod olduktan sonraki değişimlere katılıyorum :)

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Modları falan takip etmiyorum konu hakkında da bilgim yok ama eğer Zorhak'ın dediği gibi bir şey varsa önlem alınmalı.

Bir de bakıyorum Zorhak Abi'nin bu aralar muhalif sesleri artıyor. Onu susturmanın en kolay yolu onu kendi saflarınıza katmaktır. Verin ona forum oyunları bölümünde bir modluk bitsin gitsin :D

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
bu konuyu açmaktaki amaç nedir Zorhak?

moderatörlerimizin çoğu ilköğretim öğrencisidir sözüde doğru değildir. bu yorumu yaparken lütfen moderatörlerin yüzdesel dağılımına bakarak yapınız!

Madem öyle söylüyorum..Okullar açıldıktan sonra Peter,Romantic,PC meraklısı hiç görünmez oldular..Bakın altını çiziyorm bu bir kusur değil olması gereken bu sonuçta öğrenciler.PC meraklsıı sonradan banlandı gitti ama okullar açıkken buralardaydı hala ve pek fazla çevrimiçi olamıyordu.

Ayrıcaaa..Adını bile hatırlamadığım modlar var..Hatta bu modların çoğunun forumda tanındığını sanmıyorum.Eonlarda görünmüyor..

Sürekli gördüğümüz modlar (şu sıralarda):AliA,Spybot,Rapchy,Kaberdey..)

Konunun açılış amacına gelince ilk mesajımdaki görüşlerimi paylaşmak için açtım.Yani ortaöğretim okuyan ya da başka sebeplerden forumda ortalama bir üye kada çevirimiçi olamayan kişilerin mod yapılması ne kadar mantıklı?

Bunun dışında sorum yok:)Sorun da yok..

Kendimden örnek vereyim 4 yıldır okulla bir bağlantım yok zorhak bey ve günün 10 saati forumda sayılırım ne zaman uykum gelir ozaman yatarım..:)

Ve bütün mod arkadaşlar ilköğretim lise öğrencileri senin tabirinle görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar

saygılar..:flowers:

Spybot benim kastettiğim modlar arasında değilsin maşallah her zaman forumdasın..

Mod olduktan sonraki değişimlere katılıyorum :)

Tebessüm..:)

Başlık güzel olmuş.

Başka da yorum yapamıyorum. :D

Bir tebessüm de sana..:)

Modları falan takip etmiyorum konu hakkında da bilgim yok ama eğer Zorhak'ın dediği gibi bir şey varsa önlem alınmalı.

Bir de bakıyorum Zorhak Abi'nin bu aralar muhalif sesleri artıyor. Onu susturmanın en kolay yolu onu kendi saflarınıza katmaktır. Verin ona forum oyunları bölümünde bir modluk bitsin gitsin :D

İlk mesajda da belittiğim gibi benim mod olma ihtimalim düşük..Konseyden geçemedik sanırım..

Ancak sürekli gördüğümüz arkadaşlar var Rise ya da sen ya da ..ne bileyim işte onlarca kişi sayabilirim..

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bu arada son zamanlara çeşitli nedenlerle ayrılan ve gelen modlar veya diğer yetkililer hakkında genel bilgi alma ihtimalimiz var mı?

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
ZorhaK mod olsun artık...
Süper Moderatörlere buradan sesleniyorum.
Foruma katkısı büyük olacaktır. :)

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
İyi de öğrencilerden seçilmese mecburen çalışan insanlar seçilecek onlarda giremicek:D

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Zorhak Abi kusura bakma bilmemem belki ayıptır ama sen ne iş yapıyorsun? Yani bunu sormamın neden günde ne kadar süreni nette harcıyorsun?

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
ZorHak moderetör olursa bende ... :D şaka şaka zorhak süper bir üye.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Zorhak Abi kusura bakma bilmemem belki ayıptır ama sen ne iş yapıyorsun? Yani bunu sormamın neden günde ne kadar süreni nette harcıyorsun?

Valla ben akşam evde gündüz işte internete girebiliyorum.Bu yüzden internette geçirdiğim zaman fazla oluyor.

İyi de öğrencilerden seçilmese mecburen çalışan insanlar seçilecek onlarda giremicek:D

Çalışan insan akşam evde ders çalışmak zorunda değil.Ya da erken uyumak zorunda değil.

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Senden daha uygunu mu var Moderatörlük için be abi. Aslında sana süper moderatörlük vermeleri lazım. Maksat foruma sahip çıkasın.

Bütün üyeler de sana saygı duyuyor. Sen bizim biricik abimizsin.

Allah aşkına senden başka kime herkes abi diyor?

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bu soruyu troy'a sormak lazım o seçmiyormu modları ayrıca benim merak ettiğim bu moderatörler editörler para alıyormu yoksa bu işi bedavamı yapıyor...

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Bu soruyu troy'a sormak lazım o seçmiyormu modları ayrıca benim merak ettiğim bu moderatörler editörler para alıyormu yoksa bu işi bedavamı yapıyor...

gönül işi yapıyoruz :)
Para falan söz konusu değil sadece gönüllüyüz arkadaşlar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Yusufsan sağolasın var olasın..

Hayatta samimi dostlar bulmakta zorlanıyor insan.Ya da anlaşabileceği yapıda ,aynı dili konuştuğu bir arkadaş bulmak zor bu günlerde.

Ancak SDN Bünyesinde çok fazla değerli arkadaşlarımız oldu..

Çünki ortak yönlerimiz çok..Espri anlayışlarımız benzer,,ilgilerimiz benzer...

Güzel sözlerin için teşekür ediyorum.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629

Kaberdayında dediği gibi gönüllü yapıyoruz bu işi arkadaşlar..:)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hiç bi modda " ben bunlara alışığım kendimlen barışığım " dememiş :)

Bu arada Zorhak sen bizim gönlümüzün modusun :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Yusuf bayılıyorum şu sorularına :)
Sdn de üyelere, kim mod olsun diye sorulsa (kıyamet alameti :) ) Zorhak derim yani ;)

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Zorhak usta dediğin gibi okuyoruz adam olucaz inşallah :D

* hem okul hem iş gerçekten çok kasıyor bazen, teknik servis de çalıştığım halde nete girmek bile bazen gerçekten çok zor oluyor, ben de memnun değilim tabii ki bu halimden ama hayat bu, sadece sanal alem yok, hayatımızı kurtarmamız için belli bir düzen içine sokmamız gerekiyor hayatımızı.Ve buna da paralel olarak yine tekrarlamak istiyorum, okul ve iş bir aradayken foruma girmek ağır bir yük oluyor gerçekten, ama benim gibi diğer arkadaşlarım da görevlerine son derece sadıklar hepimiz biliyoruz.*

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Yusuf bayılıyorum şu sorularına :)
Sdn de üyelere, kim mod olsun diye sorulsa (kıyamet alameti :) ) Zorhak derim yani ;)

Bırak sormayı bizim söylediğimi dinlemiyorlar bile. Ara sıra Troy "valla düşünmek lazım" diyor, onun dışındaki yöneticilerin, öneriler hakkında görüşlerini belirttiklerini de görmüyorum.

Anlayacağın, kıyamet alameti değil, dünyanın yıkıldığının alametidir :)

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Romantik seni alkışlıyorum..Konuda bahsi geçen kişilerden biri oldugun halde çok olgun bir cevap vermişsin..Okurken zevk aldım.

Zaten benim sizi bir şeyle itham ettiğim yok..Ben sadece olanı söyledim.Sen de onaylamışsın.

Teşekkür ediyorum..

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Moderatör başvuruları zaten değerlendiriliyor. Gerekli görülenler moderatör yapıldı, yapılacaktır da.

O yüzden bu konuya bir nokta koyalım derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...