Miui 12.0.3.0

Bu konuyu okuyanlar

muzkabuğu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar telefonum Redmi Note 8 Pro miui sürümüm 12.0.2.0 geçenlerde baktım uyarı veriyor güncelleme geldi diye şimdi yüklesem mi bu güncellemeyi birisi diyor şarjı efsane oldu bitmiyor birisi diyo çok hızlı bitiyor birisi diyor kamera bozuldu telin birisi diyor süper oldu tel, kasmalar başladı vsvs. telden hiçbir rahatsızlığım yok şu an tank gibi telefon yükleyenler olduysa bi açıklama yapabilir mi

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Merhaba arkadaşlar telefonum Redmi Note 8 Pro miui sürümüm 12.0.2.0 geçenlerde baktım uyarı veriyor güncelleme geldi diye şimdi yüklesem mi bu güncellemeyi birisi diyor şarjı efsane oldu bitmiyor birisi diyo çok hızlı bitiyor birisi diyor kamera bozuldu telin birisi diyor süper oldu tel, kasmalar başladı vsvs. telden hiçbir rahatsızlığım yok şu an tank gibi telefon yükleyenler olduysa bi açıklama yapabilir mi
Kararlı ise beta değilse gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz.

utku_atmaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba,
Mi 8 Lite kullanıcısıyım. Bir kaç gün önce MIUI 12 güncellemesini yükledim ama biraz performans sorunu olduğu gibi (can sıkıcı derece değil..), gözüme çarpan hata ise şu; rehbere isim kaydetmek istediğinizde ad ve soyad arasında boşluk bırakmanıza izin vermiyor. Ne yaptıysam istediğim gibi kayıt yapamadım.

Bilgisi olan veya aynı problemi yaşayan arkadaşlar var mıdır acaba?

Herkese iyi forumlar. :)

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Merhaba,
Mi 8 Lite kullanıcısıyım. Bir kaç gün önce MIUI 12 güncellemesini yükledim ama biraz performans sorunu olduğu gibi (can sıkıcı derece değil..), gözüme çarpan hata ise şu; rehbere isim kaydetmek istediğinizde ad ve soyad arasında boşluk bırakmanıza izin vermiyor. Ne yaptıysam istediğim gibi kayıt yapamadım.

SIM'e mi kaydediyorsun

yavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Çözümü buldunuz mu aynı problem bende var nereden kaynaklandigini bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de sana yazdıktan sonra düzelttim.
Buraya yazayım belki çözüm ararlar.

Bu problem bölge çin olarak kaldigi için oluyor.
Eğer bölge çin değil Türkiye yapıp sistem uygulamalarını guncellerseniz problem çözülüyor.

Bazılarında çin sabit kalıyor manuel duzelmiyor onun için
Rehber - MIUI Bölge Sorunu Düzeltme -TWRP+ROOT-

Burada ki adımları izleyerek Türkiye seçebilirsiniz bölgeyi sonra güncelleme ile düzelecektir.

Son düzenleme:

utku_atmaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de sana yazdıktan sonra düzelttim.
Buraya yazayım belki çözüm ararlar.

Bu problem bölge çin olarak kaldigi için oluyor.
Eğer bölge çin değil Türkiye yapıp sistem uygulamalarını guncellerseniz problem çözülüyor.

Bazılarında çin sabit kalıyor manuel duzelmiyor onun için
Rehber - MIUI Bölge Sorunu Düzeltme -TWRP+ROOT-

Burada ki adımları izleyerek Türkiye seçebilirsiniz bölgeyi sonra güncelleme ile düzelecektir.
Merhaba,
Kusura bakmayın, cevap geç oldu ama gereken çözümü zaten bulmuşsunuz. Ben de gereken güncellemeleri yaptıktan sonra düzeldi. :)