Minimum 3-4 sene kullanım için s7 vs 6s ?

Bu konuyu okuyanlar

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
4 yıldır note 2 kullanan ve son zamanlarda telefonun sacmalıklarına katlanamayan bir kardeşinize hangi modeli sebebiyle birlikte açıklarsanız çok sevinirim.Ayrıca sadece 2 model 6s ve s7 üzerinden yorum yaparsanız teşekkür ederim.

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
bende bu soruyu düşünüyorum benim listede ise XZ de katıldı bu üçlüden yada ikiliden hangisi uzun ömürlü olur bilemiyorum ama yazılım sony iphone iyi donanımda hepsi kötü değil 6s s7 xz 32 gb ile geliyor 6s kameraları dar açı kötü çekmiyor s7 iyi xz belirsiz performans olarakta 2 yılda kimse sorun yaşatmaz geliyor ama yazılımda samsung patlar diye düşünüyorum

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
bende bu soruyu düşünüyorum benim listede ise XZ de katıldı bu üçlüden yada ikiliden hangisi uzun ömürlü olur bilemiyorum ama yazılım sony iphone iyi donanımda hepsi kötü değil 6s s7 xz 32 gb ile geliyor 6s kameraları dar açı kötü çekmiyor s7 iyi xz belirsiz performans olarakta 2 yılda kimse sorun yaşatmaz geliyor ama yazılımda samsung patlar diye düşünüyorum
Bende s7 de yoğunlaştım.Hala note 4 bile güncelleme alabiliyor samsung tarafında.Iphonede 32 lik bile alsan zamanla yetmeyebilir.s7 de sd kartla öyle bir sorunun kalmıyor.Ayrıca ben fotoğraf çekmesini seven birisi olarak dar açı ve hafızadan dolayı 6s ikinci alternatif gibi duruyor.Xz ye gelecek olurdak sony nin herseyden önce servisi gercekten sıkıntı ve tasarımını sevemedim.şimdilik s7 gibi duruyor ama 6s i alternatif olarak düşünüyorum.Bakalım forumda birileri belki bizim gormedigimiz şeyleri söyleyebilir beklemekte fayda var.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ben olsam s7 alırdım ve aldım:D apple hiç özgür değil ve 2 yıl sonra gelen güncellemeler le kasacaktır.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Dostum Apple candır, iphone 5s kullanıyordum bi gazla z5 aldım.. Aldım alacağıma pişman oldum..6s al doya doya kullan

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
6s ios 4 yıl paşa paşa götürür sıkıntın olması o konuda içinde androidi bilemem

BerkayAkkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
4 yıldır note 2 kullanan ve son zamanlarda telefonun sacmalıklarına katlanamayan bir kardeşinize hangi modeli sebebiyle birlikte açıklarsanız çok sevinirim.Ayrıca sadece 2 model 6s ve s7 üzerinden yorum yaparsanız teşekkür ederim.
rez
Bende bu ikisi arasında kararsız kaldım.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Öncelikle iphone 6s'in 16gb'şık varyasyonundan bahsediyorsanız kesinlikle 16gb almayın. 32gb'lık 6s alın.

İki ürünü kategorilere göre kıyaslayalım;

• Performans: İphone 6s daha iyi,
  • Kamera: Samsung s7 daha iyi,
  • Ekran: İkiside başarılı bir deneyim sunuyor ama teknik olarak s7 daha iyi,
  • Pil: Samsung s7 daha iyi,
  • Stabilte ve akıcılık: İphone 6s daha iyi.
Ben 2-3 senelik kullanım planında olan kullanıcılara samsung s7, 4-5 senelik kullanım planı için iphone 6s almanız genel kullanım deneyimi açısından sizi daha memnun edecektir.

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Iphone 32 Gb da 4 sene icin yetmeyecektir.Her yil video ve resim boyutlari katlaniyor cunku.yazilim destegi diyip duruyoruz da farzedelim ki suanki yazilim ile devam etti s7.bem cok memnunum.hic guncelleme almasa da olur benim icin....

Son mesajlar