Millenicom vs Turknet

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Müşteri memnuniyeti teknik destek vb kısımlarda hangisi daha iyi sizce her ikisinide kullanmış birisi varmı önerileriniz hangisi yada farklı bir İnternet sağlayıcısı öneriniz varmı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Teknik destek kısmında nasıl aradığınız zaman karşınızda bir muhatap bulabiliyor musun yada teknik bir sıkıntı olduğunda ilgilenen birisi mevcut mu?
Daha teknik sıkıntı olmadı. Nakil işlemi başlattım. Hemen işleme aldılar. 1 hafta içinde olur dediler. Cumadan beri bekliyorum işte.

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
TürkNet iyi hoşta sorun çıktığı an sizi bezdirir bundan dolayı millenicomu öneriyorum.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
TürkNet iyi hoşta sorun çıktığı an sizi bezdirir bundan dolayı millenicomu öneriyorum.
Millenicomdanda çoğu kişi memnun değil sanırım ilgilenen birileri yok play storeden programlarına bakayım dedim Bi küfür etmedikleri kalmış resmen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve Millenicomdanda ilgilenen birileri varmı daha önce hiç tecrübe ettiniz mi?

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Yani bilemiyorum ama ikisi arasında TürkNet bana daha güvenilir geliyor. Türknet'te uygulama üzerinden destek kaydı açtığında cevap veriyorlar bu arada. Ancak arıza halinde ne kadar sürede ilgilenip düzeltecekleri hakkında bir şey diyemem, yaşamadım. Ben memnunum gayet. Hızı stabil, güzel. Sana sadece kendi adıma Türknet'in ilk kurulum esnasında da insanları çok beklettiğini, bir türlü interneti bağlamaya gelmediklerini vs okuduğumu fakat durumun ben de tam tersi olduğunu söyleyebilirim. Başvurduktan hemen 2 gün sonra ekip gelip kablo bağlantımı yapmış, evraklarımı gönderip ellerine ulaştıktan 1 gün sonra ise internetim açılmıştı. Yani gayet hızlı oldu sürecim.

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
bir ara kullanıyordum sorunum çıkınca yardım etmişlerdi ama şimdi ne olur bilemiyorum

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Yani bilemiyorum ama ikisi arasında TürkNet bana daha güvenilir geliyor. Türknet'te uygulama üzerinden destek kaydı açtığında cevap veriyorlar bu arada. Ancak arıza halinde ne kadar sürede ilgilenip düzeltecekleri hakkında bir şey diyemem, yaşamadım. Ben memnunum gayet. Hızı stabil, güzel. Sana sadece kendi adıma Türknet'in ilk kurulum esnasında da insanları çok beklettiğini, bir türlü interneti bağlamaya gelmediklerini vs okuduğumu fakat durumun ben de tam tersi olduğunu söyleyebilirim. Başvurduktan hemen 2 gün sonra ekip gelip kablo bağlantımı yapmış, evraklarımı gönderip ellerine ulaştıktan 1 gün sonra ise internetim açılmıştı. Yani gayet hızlı oldu sürecim.
Şuanda Türk net bağlı evimde portları karışmış herşey karman çorman olmuş sıfırdan abonelik açmamı söylüyorlar teknik ekip acaba öyle mi yapsam Milenicom mu kullansam bilemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir ara kullanıyordum sorunum çıkınca yardım etmişlerdi ama şimdi ne olur bilemiyorum
Özel değilse neden kapattırdığınızı öğrenebilirmiyim

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
vodafonenin bir kampanyasını gördüm çok cazipti ona geçtim şuan çok memnunum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Müşteri hizmetlerini aradığınız zaman yada oimden yazdığınız zaman karşınızda sizinle ilgilenen bir muhatap bulabiliyor musunuz? İnternette ufak bir araştırma yapma fırsatı buldum çoğu kişi memnun değil çok kararsız kaldım.
Valla hat çabuk bağlanıyor müşteri hizmetlerine. Daha birşey diyemem. Bu hafta içinde de vdsl den fiber altyapıya geçicem. İkisi de Türk Telekom altyapısı hizmet ise millenicom

Son mesajlar