Soru Millenicom nasıldır

Alıyım mı

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
O zaman altyapınız kötü. Sadece en iyi altyapıyı veren iss seçmeniz gerek.
Netspeed başka adreste kullandım. Ama altyapı orada daha iyiydi ona rağmen bu oldu. Şuan altyapı yinede iyi. Ama ben piyasadaki neredeyse bütün iss leri kullandım.
Vodafone,ttnet,netspeed,turknet kullandım.
Aklımda millenicom kullanıp sonra superonline e geçmek var. 24 ay tahhüte balıklama atlamak istemiyorum.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,855
Netspeed başka adreste kullandım. Ama altyapı orada daha iyiydi ona rağmen bu oldu. Şuan altyapı yinede iyi. Ama ben piyasadaki neredeyse bütün iss leri kullandım.
Vodafone,ttnet,netspeed,turknet kullandım.
Aklımda millenicom kullanıp sonra superonline e geçmek var. 24 ay tahhüte balıklama atlamak istemiyorum.
Benim millenicom deneyimim çok iyi geçmedi. Yani önermem ama zaten diğer iss leri denediyseniz çokda bir fark beklemeyin.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Benim millenicom deneyimim çok iyi geçmedi. Yani önermem ama zaten diğer iss leri denediyseniz çokda bir fark beklemeyin.
Teşekkür ederim. Ama bende türknetten memnun kalmadım. Şu an ki tek alternatif millenicom.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Yaklaşık 4-5 saattir internet yok. Sorun varmış. Alıştık artık. Sadece Taahhütsüz olmasından memnunum.

msiantic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
sürekli reklamlarda çıkıyor ama pek kullananı yok galiba :)

Abdullah kalaycı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gün geçmesin internet ile ilgili başım yine ağrımasın. Türk telekom beni aradı ve kampanyamın bittiğini söyledi. Bu sefer karşıma 2 seçenek çıktı ya ttnet ile 24 ay tahhüt imzalıyacağım yada yine bir alternatif iss arayacağım.
Millenicom diye bir iss buldum fiyatları fena değil.
Kullanan varsa nasıldır iyi midir kötümüdür özetlerse sevinirim altyapım vdsl 68 megabit ve ttnetin fiyatları yükselmiş ikisindede alabileceğim paketleri yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Ttnet: (Hepsi 24 ay tahhüt) 24 megabit 127 tl , 35 megabit 142 tl, 50 megabit 162 tl , 100 megabit 182 tl.
Millenicom: (hepsi tahhütsüz) 35 megabit 95tl,100 megabit 105 tl.
ben bir kaç ay öncesinde kullanmıştım ancak müşteri hizmetlerinden hiç memnun olmadım. Ayrıca internet sağlayıcımı değiştirdikten kaç ay sonra dahi bana aramalar gelmeye başladı (dolandırıcı olduğunu tahmin ediyorum ) . Benim numaramı her yere dağıtmışlar beni her gün arıyorlar . benim önerim türknet derim ama yinede sen bilirsin.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
ben bir kaç ay öncesinde kullanmıştım ancak müşteri hizmetlerinden hiç memnun olmadım. Ayrıca internet sağlayıcımı değiştirdikten kaç ay sonra dahi bana aramalar gelmeye başladı (dolandırıcı olduğunu tahmin ediyorum ) . Benim numaramı her yere dağıtmışlar beni her gün arıyorlar . benim önerim türknet derim ama yinede sen bilirsin.
Nasıl yani bitti mi aramalar. Sizi neden nasıl arıyorlar. Biz savcıyız polisiz tüm paranızı siyah poşete geçirip en yakın çöp kutusuna bırakın gibimi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah kalaycı

Son düzenleme:

Alpaslan Çevikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Türk Net iyi bir firma gerçekten müşterilerine değer veriyor 4-5 yıldır aboneyim bir hatalarını görmedim ama Telekom altyapısında olup Türk Net veya diğer firmalara aboneysen Telekom farklı abonelere karşı farklı muamele gösteriyor gelip arızana bile bakmıyor bunu Türk Net kullanırken çok yaşadım ve şahit oldum eğer Türk Net altyapısı bulunan bir yerde oturuyorsan hiç bir sorun yaşamayacağını belirtmek isterim ama tek bir eksisi var müşteri temsilcileri ile bire bir konuşamıyorsun mobil uygulama üzerinden arıza kaydı açıyorsun o arıza kaydına 1-2 saat içinde dönüş yapıyorlar

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Türk Net iyi bir firma gerçekten müşterilerine değer veriyor 4-5 yıldır aboneyim bir hatalarını görmedim ama Telekom altyapısında olup Türk Net veya diğer firmalara aboneysen Telekom farklı abonelere karşı farklı muamele gösteriyor gelip arızana bile bakmıyor bunu Türk Net kullanırken çok yaşadım ve şahit oldum eğer Türk Net altyapısı bulunan bir yerde oturuyorsan hiç bir sorun yaşamayacağını belirtmek isterim ama tek bir eksisi var müşteri temsilcileri ile bire bir konuşamıyorsun mobil uygulama üzerinden arıza kaydı açıyorsun o arıza kaydına 1-2 saat içinde dönüş yapıyorlar
Türknet modemi getirmiyor. Çok mağdur etti beni. Bunlar yaşanmasaydı 1 sene önce. Yoksa türknet alırdım

Alpaslan Çevikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Türknet modemi getirmiyor. Çok mağdur etti beni. Bunlar yaşanmasaydı 1 sene önce. Yoksa türknet alırdım
Türk Net firmasının verdiği modem aman aman bir modem değil yani modemi kendin alabilirdin bir mağazadan taksitle veya peşin sana kalmış orası zaten 555-696 TL arasına satıyorlarmış modemi bu fiyata firmanın verdiği modemden daha iyi modem alma imkanınız olabilirdi ki zaten vardı

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Türk Net firmasının verdiği modem aman aman bir modem değil yani modemi kendin alabilirdin bir mağazadan taksitle veya peşin sana kalmış orası zaten 555-696 TL arasına satıyorlarmış modemi bu fiyata firmanın verdiği modemden daha iyi modem alma imkanınız olabilirdi ki zaten vardı
O an uğraşmak istemedik zaten kurulumla getirirler dedik. Ama olmadı

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Turknet GIGAFIBER 99 du en son al gec keyfıne bak.

Alpaslan Çevikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Turknet GIGAFIBER 99 du en son al gec keyfıne bak.
Tüm paketler için tek fiyat 99 TL hem diğer firmalardan alıp daha düşük internet hızı veya hizmet alacağına bu paket daha cazip bana göre sen benimle aynı fikirde olur musun bilemem hem arkadaşını getir kampanyası var kod ile başvuru yaparsan 1 ay bedava kullanıyorsun kodu veren arkadaşında dahil

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350
Eskiden kullanan arkadaşım vardı sonra Türktelekoma geçtiler memnun olup olmadığını sorduğumda çok kötü değildi ama bir daha kullanmam diyordu. Ama bana kalırsa alma.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Ok ya sol yada ttnet te kalacam o vakit bi teklif yaptılar(iyi bir teklif).

Supertuurk

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
TurkNet ne yazık ki Millenicom un gerisinde kalmış durumda fiber vermek bu kadar zor olamaz. Millenicom da altyapınızda fiber varsa alt yapınızın ne kadar internet desteklediğin önemi olmadan sunulan max hızı alırsınız ben 200 mbps kullanıyorum taahütsüz olarak. Tavsiye ederim.

AKTİF İNDİRİM KODU: B3A3DA14
06/02/2022 den beri AKTİF !
Kullanan herkes güle güle kullansın. Teşekkürler.

MyZeths

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Eğer aşağıdaki referans kodu ile https://www.milleni.com.tr web sitesinden veya 0 850 333 0 333 numaralı çağrı merkezi üzerinden Millenicom' a kayıt olursanız ikimiz de bir ay ücretsiz internet kullanmış oluruz. Ayrıca siz de artık bir Millenicom ' lu olacağınız için sizin de bir referans kodunuz olacak ve siz de o kodu kullananlar sayesinde 1 ay ücretsiz internet kullanabileceksiniz. Referans kodu: 807C2B6E
Mesaj otomatik birleştirildi: