Soru Millenicom nasıldır

Alıyım mı

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Gün geçmesin internet ile ilgili başım yine ağrımasın. Türk telekom beni aradı ve kampanyamın bittiğini söyledi. Bu sefer karşıma 2 seçenek çıktı ya ttnet ile 24 ay tahhüt imzalıyacağım yada yine bir alternatif iss arayacağım.
Millenicom diye bir iss buldum fiyatları fena değil.
Kullanan varsa nasıldır iyi midir kötümüdür özetlerse sevinirim altyapım vdsl 68 megabit ve ttnetin fiyatları yükselmiş ikisindede alabileceğim paketleri yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Ttnet: (Hepsi 24 ay tahhüt) 24 megabit 127 tl , 35 megabit 142 tl, 50 megabit 162 tl , 100 megabit 182 tl.
Millenicom: (hepsi tahhütsüz) 35 megabit 95tl,100 megabit 105 tl.

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Gün geçmesin internet ile ilgili başım yine ağrımasın. Türk telekom beni aradı ve kampanyamın bittiğini söyledi. Bu sefer karşıma 2 seçenek çıktı ya ttnet ile 24 ay tahhüt imzalıyacağım yada yine bir alternatif iss arayacağım.
Kullanan varsa nasıldır iyi midir kötümüdür özetlerse sevinirim altyapım vdsl 68 megabit ve ttnetin fiyatları yükselmiş ikisindede alabileceğim paketleri yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Ttnet: (Hepsi 24 ay tahhüt) 24 megabit 127 tl , 35 megabit 142 tl, 50 megabit 162 tl , 100 megabit 182 tl.
Millenicom'u bende duymuştum, bence iyidir, zaten Türk Telekm'un altyapısını kullanıyor. Ama taahhüt yok Millenicom da o güzel, bence geçin derim.

ApRa~

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Mileni'nin kitlesi ya memnun ya değil yarı yarıya nerede görsem, aynı altyapıyı kullansalarda her zaman durum öyle olmuyor, Netspeed önerebilirim.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Mileni'nin kitlesi ya memnun ya değil yarı yarıya nerede görsem, aynı altyapıyı kullansalarda her zaman durum öyle olmuyor, Netspeed önerebilirim.
Kullandım onu. Çok packet loss yaşadım 3 ay önce

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Türknet kullanabilirsin 100 tl ye altyapın ne kadarsa veriyo

Reaksiyon puanı
49
Ben bilhassa 3 5 yıl evvel çalışmıştım o firma da müşteri hizmetleri olarak. Bana sorarsan ben almazdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turk net kullanıyorum memmunum
Arkadaşın dediği gibi türknet harika bende kullanıyorum 100mb dowload alıyorum 100tlye ne kesinti yaşıyorum ne sorun

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Tatil yeri için aramıştım. 2 ayda geldiler zoraki hat çekildi falan. Taahütsüz sınırsız istediğiniz kadar dondurabilirsiniz dendi. Yalanmış tatil dönüşü dondurmak istedim 3 aylık donuyormuş sadece. Kapattırmak durumunda kaldım o da uzun sürdü pat diye hemen kapatmıyorlar. Neyseki kurtulduk. En iyisi ve uygunu turknet diğerleri faso fiso.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Tatil yeri için aramıştım. 2 ayda geldiler zoraki hat çekildi falan. Taahütsüz sınırsız istediğiniz kadar dondurabilirsiniz dendi. Yalanmış tatil dönüşü dondurmak istedim 3 aylık donuyormuş sadece. Kapattırmak durumunda kaldım o da uzun sürdü pat diye hemen kapatmıyorlar. Neyseki kurtulduk. En iyisi ve uygunu turknet diğerleri faso fiso.
Şimdi eğer tek sorun varsa geçilebilir.
Ben ttnet ten geçicem yani kurulum olmayacak dondurcağımı zannetmem 3 ay zaten yeter gibi zaten turknet tede sadece 3 ay doldurabilirsiniz. Müşteri hizmetleri iyi miydi peki hocam benim için 2 önemli şey var.
1. Müşteri hizmetleri
2. Kopma aksaklık hız düşüklüğü olmamaması

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Turknet iyidir şu lanet türk telekom’a hiç bulaşma

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Milenicom ortalama olarak önerebilirim, taahüt yok.
Ama bence TürkNet'e geçmelisin.
Altyapında iyiyse eğer ucuza çok iyi performans alırsın.
Turknet iyidir şu lanet türk telekom’a hiç bulaşma
Zaten turknet kullandım müşteri hizmetleri olmaması beni sinir etti. 2 hafta kullanmadan iptali bastım. Destek yazdım yok dönüş yapan yok. Hiç kimse internetin ne olduğunu bilmiyor. Ttnet müşteri hizmetleri bile daha iyi.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Zaten turknet kullandım müşteri hizmetleri olmaması beni sinir etti. 2 hafta kullanmadan iptali bastım. Destek yazdım yok dönüş yapan yok. Hiç kimse internetin ne olduğunu bilmiyor. Ttnet müşteri hizmetleri bile daha iyi.
Turknet harika telefonda arayan numaralar çıkmıyordu. Hemen arıza kaydı oluşturdum 1 gün sürmedi hallettiler.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Turknet harika telefonda arayan numaralar çıkmıyordu. Hemen arıza kaydı oluşturdum 1 gün sürmedi hallettiler.
Bende öyle olmadı işte. Bi modem getirmeyi beceremiyorlar. Millenicom modem olayı önemli değil. Çünkü şu an vdsl destekli modemim var.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Bende öyle olmadı işte. Bi modem getirmeyi beceremiyorlar. Millenicom modem olayı önemli değil. Çünkü şu an vdsl destekli modemim var.
Valla modemi ben kendim önceden aldım. Keenetic extra dsl sonra süreci başlattım. Ama kurulumu biraz uzun sürdü. Sonrası harika oldu. Sadece neti verdiler kurulum bilgileri ben girdim.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Valla modemi ben kendim önceden aldım. Keenetic extra dsl sonra süreci başlattım. Ama kurulumu biraz uzun sürdü. Sonrası harika oldu. Sadece neti verdiler kurulum bilgileri ben girdim.
Kusra bakmayın türknet hiçbir şekilde almıycam. Komşu türknet kullanıyor ama interneti kesik olduğu için. Türknetten iptal ediyor ve bu yüzden Türk telekom a geçti. Müşteri hizmetlerini hep aradı kayıt bıraktı ama şimdi ttnet kullanıyor. O yüzden türk nete geçmem . Kod olayından haberim var merak etmeyin?.

Up

Son düzenleme:

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Kusra bakmayın türknet hiçbir şekilde almıycam. Komşu türknet kullanıyor ama interneti kesik olduğu için. Türknetten iptal ediyor ve bu yüzden Türk telekom a geçti. Müşteri hizmetlerini hep aradı kayıt bıraktı ama şimdi ttnet kullanıyor. O yüzden türk nete geçmem . Kod olayından haberim var merak etmeyin?.

Up
Kod için söylememiştim. 50 tllik modemle girerse tabi kopma olur.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Kod için söylememiştim. 50 tllik modemle girerse tabi kopma olur.
Pardon millet bir ay bedava yapacak diye silah zoruyla bazı operatörlere geçiriyor. Yaşadığı sorunları söylemeden "Al sanağ koğd veğrem de 1 ay internet bedağğva olsun." Diyen kitleden dolayı söyledim kusura bakma.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Pardon millet bir ay bedava yapacak diye silah zoruyla bazı operatörlere geçiriyor. Yaşadığı sorunları söylemeden "Al sanağ koğd veğrem de 1 ay internet bedağğva olsun." Diyen kitleden dolayı söyledim kusura bakma.
Evet öyle çok kişi var. Bizim millete bedava birşey olsun zaten hemen orada biterler. Ama herkesi aynı kefeye koymaman gerekir.