Mi Note 10 Lite Önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

batuhan67

Doçent
Hocam vala şimdi elimde telefon onunla yazıyorum dediğin gibi antenler uste ama üstü ve alt tarafi avucuma aldiginda ve siktigimda oluyor ama baya uğraşıyorum normal kulanimda ve kilifla yaşamadım açıkçası benim telefon özel bir telefon değil 😂 kendi paramla aldım ark. Almasi veya almamasi bana bir kazanç veya zarar etmiyorum ben sadece deneyim imi diyorum
hocam ben zaten bir şey demedim ki antenler arkada dediniz onun için attım bu meajı ve oyun oynuyorsanız , video izliyorsanız benim dediğimi illaki anlarsınız çünkü ben evde deli oluyorum her gün sövüyorum telefona birde başkasıyla konuşurken sessize falan alıyor o zaman zaten fırlatasım geliyor elimden

yusuf kartal

Öğrenci
hocam ben zaten bir şey demedim ki antenler arkada dediniz onun için attım bu meajı ve oyun oynuyorsanız , video izliyorsanız benim dediğimi illaki anlarsınız çünkü ben evde deli oluyorum her gün sövüyorum telefona birde başkasıyla konuşurken sessize falan alıyor o zaman zaten fırlatasım geliyor elimden
Aslında demek istediğim normal tutuşta bu sorunu yaşandığım ultra uğraşarak bu sorunu yaşıyorum kılıf ta var direk antenler de kapanmıyor zaten her iki durumda da dendedim normal sadece baş parmağı koyarak o sorun olmuyor bir arkadasimda aynı şekilde onda da bir sorun yok. Sensör sorunun da hic ama hıc yaşamadım acaba sizin kamera falan mi Kirli miui 12 den öncede düzgün du biraz şans isi de ama ben ultra sansizim (telefon yurt dışından alındı)😂😂😂

batuhan67

Doçent
Aslında demek istediğim normal tutuşta bu sorunu yaşandığım ultra uğraşarak bu sorunu yaşıyorum kılıf ta var direk antenler de kapanmıyor zaten her iki durumda da dendedim normal sadece baş parmağı koyarak o sorun olmuyor bir arkadasimda aynı şekilde onda da bir sorun yok. Sensör sorunun da hic ama hıc yaşamadım acaba sizin kamera falan mi Kirli miui 12 den öncede düzgün du biraz şans isi de ama ben ultra sansizim (telefon yurt dışından alındı)😂😂😂
valla dostum normal tutşta yaşanmıyor zaten ultra zorlamam gerek kalmıor benim ben ilk cihazda şanssızdım biraz ekranında ölü piksel vardı sonradan yine istedim bunun ekranında sorun yoktu ama keşke eşşek kafam para iadesi alsaydı zaten 10 ekimde gelid elime telefon 25 ekimdede realme 7 pro çıktı bileydim asla istemezdim aynısından ama şuanda satılığa koyuyorum foto çektim şimdi lansman kılıf da vericem yanında

SDN Son Haberler

Son mesajlar