Mi 11 lite 5G NE alsam pişman olurmuyum?

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Uzun süre araştırmalarım sonucu artık Mi 11 lite 5G NE almaya karar verdim.en çok tasarımını beğendim.hafif ve ince oluşu.samsung istemediğimden ıphone telefonlarının aşırı pahalı oluşundan bir telefona bu kadar fazla para vermeye gerekli olmadığından,diğer xiaomi modellerinin de tasarımlarını özellikle arka kamera çıkıntılarının fazla oluşundan bu telefonda karar kıldım.özellikle son çıkan note 11 pro yu neredeyse almaya karar verecektim
sadece kamera çeltiğinin solda olmasına kafama takıldı.ortada olsa güzel olacaktı.tek hoparlör oluşu ve diğer modellerine göre bataryasının düşük oluşundan acaba pişman olurmuyum düşüncesine kapıldım.szice bu telefonu alırsam pişman olurmuyum?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Snapdragon işlemcili S20 FE bence daha iyi bir telefon. 7k bandına bulunabiliyor.

Reaksiyon puanı
3,027
Garantisiz düşünürsen 4700'e satan (sıfır, kayıt 1 hafta sonra yapılıyor) bir tanıdığıma yönlendirebilirim. Benim de telefona ihtiyacım var muhtemelen aynısını alacağım.

Telefonla ilgili biraz araştırma yaptım, Poco'lar daha çok oyun performansı sunuyorken bu telefon ince ve kamera performansı daha iyi. Yani tam bir günlük kullanım telefonu, benim de aradığım bu. Mi 11 Lite ve 5G NE arasında bir ayrım var, sanırım fiyatları 8000'e kadar çıkıyor. 8000 bu telefona verilir mi bilmem.

Reaksiyon puanı
8,023
Bu fiyata S20 FE varken bunu alırsanız çok pişman olursunuz. MIUI uzun vadede çok sıkıntılar çıkartan bir arayüz. 1 yıl kasmadan kullanırken ertesi yıl böyle performanslı olacağının garantisi yok. Ek olarak kamerası da çok başarılı değil.

Tavsiyem Snapdragon işlemcili S20 FE alman.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
samsung kullanmaktan bıktım.o yüzden değişiklik istiyorum

S20 FE ile Snapdragon 865 işlemci 120 Hz ekran kablosuz şarj suya toza tam dayanım çift hoparlör optik görüntü sabitleme çelik kasa gibi premium cihaz özellikleri kazanıyorsun ama.