Mi note 10 lite ekranda gri kararma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Nazz.aysse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
6 ay önce bir telefoncudan sıfıra aldım. 1 aydır fotoğraftaki gibi gri kararmalar çıkmaya başladı. Bazen kayboluyor. Özellikle beyaz ekranda belli oluyor. Fotoğraftaki çizgi gibi yan yana bir sürü vardı fakat sadece bunu çekebildim. Sorun ne olabilir acaba?
- Ön kameram pek net değil bu telefonu kullananlar sizde de mi öyle acaba?

Ekli dosyalar

• IMG-20210223-WA0077.jpg
    IMG-20210223-WA0077.jpg
    32.1 KB · Görüntüleme: 88

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
6 ay önce bir telefoncudan sıfıra aldım. 1 aydır fotoğraftaki gibi gri kararmalar çıkmaya başladı. Bazen kayboluyor. Özellikle beyaz ekranda belli oluyor. Fotoğraftaki çizgi gibi yan yana bir sürü vardı fakat sadece bunu çekebildim. Sorun ne olabilir acaba?
- Ön kameram pek net değil bu telefonu kullananlar sizde de mi öyle acaba?
Servise gönder derim.

Nazz.aysse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Garantisi devam ediyordur servise göndermenizi tavsiye ederim ve evet ön kamerası pek iyi değil.
Para iadesi istesem verirler mi acaba? Bu sorunu başka kimsede görmedim. Baya araştırdım da

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Para iadesi istesem verirler mi acaba? Bu sorunu başka kimsede görmedim. Baya araştırdım da
İlk seferde para iadesini kabul edeceklerini sanmıyorum yalnız tekrardan kullanıcı hatası olmayan bir sorundan servise giderse para iadesi alma hakkınız var diye biliyorum. Ben de bu konuda tam bilgi sahibi değilim.