mi note 10 lite 128 gb ?

Bu konuyu okuyanlar

selamlarefenim

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
45

herkese selam bu linkte gordugunuz gibi mi note 10 lite 128 gb siparis ettim ilk defa internetten telefon siparis ettim biraz supheciyim ve aklimda bi soru var acaba bu 3600 liraya bu telefon deger mi oyunlari sikintisiz bir sekilde acarmi

Ramazan Özkaya

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Hayırlı olsun Hocam her haliyle değer. Satıcısı da hepsiburda ymis .teli alınca evafone dan garanti yi sorgulatin . İnşallah bir sıkıntı çıkmaz

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942

herkese selam bu linkte gordugunuz gibi mi note 10 lite 128 gb siparis ettim ilk defa internetten telefon siparis ettim biraz supheciyim ve aklimda bi soru var acaba bu 3600 liraya bu telefon deger mi oyunlari sikintisiz bir sekilde acarmi
Bu bütçedeki en iyi tercihlerden birini yapmışsınız hayırlı olsun

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Öncelikle hayırlı olsun.Hepsiburada güvenilir bir alışveriş sitesi. Yani herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

selamlarefenim

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
45
Öncelikle hayırlı olsun.Hepsiburada güvenilir bir alışveriş sitesi. Yani herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
tesekkurler tavsiyeniz icin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tesekkurler tavsiyen
Hayırlısı olsun. Şüphelenmenize gerek yok ben de daha önceden sipariş ettim, hiçbir sorun çıkmadı.
tesekkurler yorumunuz icin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bütçedeki en iyi tercihlerden birini yapmışsınız hayırlı olsun
eywallah sagolun

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299

Hayırlı olsun.Gayet iyi bir cihaz.3-3,5 yıl sizi götürür diye düşünüyorum.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Bence daha fazla gider sonuçta mi bir cihaz, güncelleme almayı bıraktığında ise bataryası ve ekranıyla uzun süre yeterli olacaktır.
Benimki bir tahmin.Cihazda gereksiz programları devre dışı bırakıp,animasyonları 0,5x yapıp cihaza çok uygulama yüklemez,Sistem güncellemelerine bulaşmazsa dediğiniz gibi daha fazlada gidebilir.

Son mesajlar