Mi 10 Lite Sensör

Bu konuyu okuyanlar

TalipAtabay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar apple kullanıcısı olarak öve öve bitirilmeyen Xiaomiye geçtim Mi 10 lite tercih ettim sensör bozuktu şimdi yapmış olduğum 11.07 güncellemesi ile sözde düzeldi sensör hala aynı kapanmıyor bazen ve donmalar yaşanıyor. Yeni çıkan cihaz da bu denli hata gerçekten pişman etti androide geçtiğim için. Hataomi hakkında gerçekten memnun musunuz

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Arkadaşlar apple kullanıcısı olarak öve öve bitirilmeyen Xiaomiye geçtim Mi 10 lite tercih ettim sensör bozuktu şimdi yapmış olduğum 11.07 güncellemesi ile sözde düzeldi sensör hala aynı kapanmıyor bazen ve donmalar yaşanıyor. Yeni çıkan cihaz da bu denli hata gerçekten pişman etti androide geçtiğim için. Hataomi hakkında gerçekten memnun musunuz
Hocam ben sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum çünkü güncelleme gelmeden önce daha çok şikayet vardı. Gelecek güncellemelerle sorunu çözeceklerini umuyorum. Redmi Note 8 kullanıcısyım. 1.5k TL'ye almıştım. Şuan memnunum.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Şu anda hangi MIUI sürümü yüklü ?

smdeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bende telefonla konuşurken sorun yaşıyordum sensör algılamıyor ekran geliyordu. Mi no 10 lite benimde güncelleme geldiğini şimdi öğrendim ve indiriyorum bakalım ne çıkacak.
Gerçekten işe yaramış sensör sorunu giderilmiş. Telefonla konuşurken ekran hepkaranlık.

Son düzenleme:

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Arkadaşlar apple kullanıcısı olarak öve öve bitirilmeyen Xiaomiye geçtim Mi 10 lite tercih ettim
Mi Note 10 Lite mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sensör sorununun giderilmiş olması lazım güncelleme almış sonuçta