Mi 10 lite mı poco x3 NFC mı

I AM ZENCİ

Üyecik
Poco X3 NFC'nin ekran konusunda çok sıkıntıları olduğu söyleniyor. Mi 10 Lite da işlemci yüzünden çok abartılmış bir cihaz.

Onların yerine Realme 6 Pro veya Realme 7 Pro öneririm.
Mi 10 lite işlemciden dolayı oyunlarda daha iyi performans sunuyor ama cihazında işlemci dışında vaybe dedirten bir olayı yok.Poco X3 özellik olarak güzel cihaz olsada ekran kalitesi konusunda ciddi şikayetler var.Senin yerinde olsam İkisinide bulaşmaz Realme 6 Pro yada Realme 7 pro alırdım.
Poco X3 teki ekran sorunlarının yazılımsal olduğu söyleniyor sizce şimdi alınabilir mi realme 6 pro ile aynı fiyata ama daha iyi özellikleri var

Poco X3 teki ekran sorunlarının yazılımsal olduğu söyleniyor sizce şimdi alınabilir mi realme 6 pro ile aynı fiyata ama daha iyi özellikleri var
Daha iyi özellik her zaman (Ki hatta genellikle) daha iyi deneyim demek değil. Ömrünün daha uzun olması ve yazılım kalitesinden dolayı Realme 6 Pro veya Realme 7 Pro öneririm.

Xiaominin yazılımsal sorunları var.Poco X3 özellik olarak kağıt üzerinde güzel gözüksede yazılım farkından dolayı Realme 6 Pro yada 7 pro almanı tavsiye ederim.

I AM ZENCİ

Üyecik
Daha iyi özellik her zaman (Ki hatta genellikle) daha iyi deneyim demek değil. Ömrünün daha uzun olması ve yazılım kalitesinden dolayı Realme 6 Pro veya Realme 7 Pro öneririm.
Tamamdır son bir sorum var telefonlar için sıvı soğutma gereklimi genellikle oyun için kullanacağım ısınmasını istemem telefonun

Tamamdır son bir sorum var telefonlar için sıvı soğutma gereklimi genellikle oyun için kullanacağım ısınmasını istemem telefonun
Telefonlar için ekstra soğutma kiti satılıyor mu bilmiyorum.

Şunu diyebilirim ki, telefonu aldığınızda tabii ki çok ısınmayacaktır ama 2,2.5 yıl sonra çok ısınmalar başlayacaktır. Eğer Realme 7 pro veya Relme 6 pro'ya uygun bir soğutma kiti bulabilirseniz, cihaz aşırı ısınmadığı veya aşırı ısınmaya başlamadığı sürece bunu yapmanızı önermem.

Son düzenleme:

I AM ZENCİ

Üyecik
Telefonlar için ekstra soğutma kiti satılıyor mu bilmiyorum.

Şunu diyebilirim ki, telefonu aldığınızda tabii ki çok ısınmayacaktır ama 2,2.5 yıl sonra çok ısınmalar başlayacaktır. Eğer Realme 7 pro veya Relme 6 pro'ya uygun bir soğutma kiti bulabilirseniz, cihaz aşırı ısınmadığı veya aşırı ısınmaya başlamadığı sürece bunu yapmanızı önermem.
Yok telefonların içinde oyun telefonları genellikle liquidcool teknolojisi ile donatılmıştır yani sıvı soğutma

Zaten ek bir fan alıcam telefonun arkasına onla ısınnaz herhalde X3 de sıvı soğutma var ikisiyle uyumlu olur bilmiyorum
Büyük ihtimalle uyumlu olmayacaktır ama dediğim gibi o fanı telefon aşırı ısınmadığı sürece, yani telefonun soğutmasının performansı düşmediği sürece yapmanızı önermem.