Mi 10 lite mı poco x3 NFC mı

I AM ZENCİ

Üyecik
Öncelikle merhaba bu iki telefondan hangisi oyun için daha iyidir mi 10 lite ı sırf 765g ve 5g olduğu için bence 1200 tl değmez diye düşünüyorum x3 deki 120 hz ve 5160 pil beni mest etti sizce hangisi dediğim gibi oyun için alacağım ve her ikiside pubgde akıcı aşırı yüksek oluyor mi 10 lite a çıkabilirim ama değmez diye düşünüyorum

alpotter

Profesör
Bence değmez ancak poco x3'te de sorunlar olduğu söyleniyor.
Bütçenizi söylerseniz daha mantıklı öneriler verebiliriz.

Öncelikle merhaba bu iki telefondan hangisi oyun için daha iyidir mi 10 lite ı sırf 765g ve 5g olduğu için bence 1200 tl değmez diye düşünüyorum x3 deki 120 hz ve 5160 pil beni mest etti sizce hangisi dediğim gibi oyun için alacağım ve her ikiside pubgde akıcı aşırı yüksek oluyor mi 10 lite a çıkabilirim ama değmez diye düşünüyorum
Mi 10 lite işlemciden dolayı oyunlarda daha iyi performans sunuyor ama cihazında işlemci dışında vaybe dedirten bir olayı yok.Poco X3 özellik olarak güzel cihaz olsada ekran kalitesi konusunda ciddi şikayetler var.Senin yerinde olsam İkisinide bulaşmaz Realme 6 Pro yada Realme 7 pro alırdım.

Poco X3 NFC'nin ekran konusunda çok sıkıntıları olduğu söyleniyor. Mi 10 Lite da işlemci yüzünden çok abartılmış bir cihaz.

Onların yerine Realme 6 Pro veya Realme 7 Pro öneririm.

I AM ZENCİ

Üyecik
Poco X3 NFC'nin ekran konusunda çok sıkıntıları olduğu söyleniyor. Mi 10 Lite da işlemci yüzünden çok abartılmış bir cihaz.

Onların yerine Realme 6 Pro veya Realme 7 Pro öneririm.
Mi 10 lite işlemciden dolayı oyunlarda daha iyi performans sunuyor ama cihazında işlemci dışında vaybe dedirten bir olayı yok.Poco X3 özellik olarak güzel cihaz olsada ekran kalitesi konusunda ciddi şikayetler var.Senin yerinde olsam İkisinide bulaşmaz Realme 6 Pro yada Realme 7 pro alırdım.
Her iki cihazada bakacağım teşekkürler

Cvnmrt

Profesör
Oyun içinse tabii ki Mi 10 Lite 5G başka cihaza bakma.

alpotter

Profesör
Peki realme 6 proyla karşılaştırınca hangisi daha iyidir poco x3 le
Ben poco x3 çıkmadan önce 6 pro aldım.
Yine telefon alsam poco x3'ün donanımı daha iyi olmasına rağmen arayüz ve yazılımını daha başarılı bulduğumdan realme 6 pro alırdım.

Bir de X3'te ekran sorunları olduğu söyleniyor. Umarım yazılımsaldır, öyle ise sorun büyük ihtimalle çözülür.

I AM ZENCİ

Üyecik
Araştırma yaptım x3 deki 120hz gereksizmiş(oyunlar için)işlemci yetersiz diye sanırım mı 10 lite alıcam 765g den dolayı ama realme 7 proda cazip gelmiyor değil 8 gb ram falan

Cvnmrt

Profesör
Araştırma yaptım x3 deki 120hz gereksizmiş(oyunlar için)işlemci yetersiz diye sanırım mı 10 lite alıcam 765g den dolayı ama realme 7 proda cazip gelmiyor değil 8 gb ram falan
Aynen öyle oyunlarda 120hz ekranın avantajını kullanabilmek için işlemcinin de yeterli seviyede olması gerekir bu fiyat bandında stabil 60 fps verebilen tek cihaz Mi 10 Lite 5G.

Son düzenleme: