Mercedes mi BMW mi Audi mi?

Bu markalardan hangisi?

• Mercedes

Kullanılan: 78 30.1%
  • BMW

Kullanılan: 101 39.0%
  • Audi

Kullanılan: 80 30.9%

• Kullanılan toplam oy
    259

bawyera99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şimdi arkadaşlar Audi vw çatısı altında olduğu için bütün tasarımları birbirine benziyor dikkat edin anlayacaksınız bmw ve mercedes e gelirsek mercedes 1 numaradır benim gözümde ama yüksek hızlardaki stabilitesi ve kalitesi ile ön plana çıkar BMW ise daha çok genç ve genç ruhlu insanlar içindir. Sürüşü mercedes konforrunun yanına yaklaşamaz ama sportiftir

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Konu diriltilmiş. :D :D

Sorunun cevabı tank gibi AUDI alırdım. Gerçi Almanlar bu işte iyiler. Opel bile sağlam.

sleeper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;oT0r6xQJU_4]http://www.youtube.com/watch?v=oT0r6xQJU_4[/video] 3.30 dakikadan sonrasında kapışma var :D

levent26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
burada yorum yapan çoğu arkadaşın araçlar hakkında fazla bilgisi yok belli..birisi çıkmış audi ucuz demiş parası bmw ye yetmeyen audi alıyor demiş..iki markanında fiyat listelerine bakın bakalım ucuzmu? birisi çıkmış kafasına göre puanlama yapmış..audi ye kalite olarak 3.5puan vermiş..premium sınıfta işçilik ve parça kalitesi en yüksek marka audi dir..internette bi ton kıyaslama,test ve uzman görüşleri var bakabilirsiniz..herkezin zevki farklı olabilir ama audi son yıllarda büyük atak yaptı ve çoğu mercedes ve bmw müşterisini kendisine çekti..otomobillere karşı özel ilgim var ve premium sınıftaki araçları on senedir kıyaslıyorum hepsinin teknik verilerini,fiyatlarını ve testlerini biliyorum..üçününde üstün olduğu noktalar var ama genel olarak AUDİ bir tık önde..

-Comandante

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim gömlümdede tasarım olarak 3 markanın 9 modeli var.Hiç birisini sürme fırsatım olmadı ama araçların dışarıdan bakıldığında beni çeken bir tarafları var.

Mercedesde C Serisi Coupe,GLK Off-Roader ve A-Serisi,

BMWde ise 3 Serisi Sedan,1 Serisi ve X3,

Audide ise A3 Sportback,A6 ve Q5 var.

Dediğim gibi hiç birisini kullanmadım ama param olursaki şayet bu markanın bu modellerini alırdım.

Dipnot olarak benim hayalim olan araba ise VW Golf'tür.Golf aldıktan sonra mümkünse bunlar olsun. :D

Mercedesin yeni çıkan CLA modelide fena değil.

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
fark yapmaz 3 de tartısılmaz ama merco baska....

xanovera

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Audinin Mercedes ve BMW ile kıyaslanması bana üzücü geldi. Audi ço kyol katetmiş olabilir ama o yokken abileri cirit atıyordu.
Bu nedenle Mercedes ve BMW arasında bir karar vermek gerekir ki ikisini de denemiş insanlar bu sorunun cevabında çok düşünmezler.

Mercedes or nothing! Mercedes veya hiç. Bunu mercedes ve diğerleri olarak yorumlayanlar çoktur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bmw varken audi nasil dusunulebilir ben isvicrede mahle denilen araba Motor parcalari yapan bir firmada calisiyorum. bmw ve Porschenin parcalari ayri bantlardan geciyor uretim sertligi malzeme kalitesi bu iki marka icin digerlerinden farkli ve saglam uretiliyor. en dusuk markadan tutun mercedes audi dahil hepsinin materialleri ayni sinifta tutulur yazdigim iki marka arbalarda ust duzey motor kalitesini sunar o bakimdan porsche ve BMW digerlerinden ayri tutulur ve kalite kontrolleri diger markalarda iki defa yapilir ama bu markalarda dort defa yapilir milimetreninnin on binde biri kadar bir hata bile gecemez bmw bantindan secenek sizin

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
şimdiki bmw ler geleceğin çakal kasası p.ç kasası :D o yüzden mercedes

sanane5334

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence mercedes tasarımları bozmaya başladı a serisi cla serisi e serisi (Bence en kötü tasarımlı olan e serisi) s serisi derken bütün tasarımlarını yumuşattı (a ve cla hariç onların iç tasarımı felaket kötü) s classın içi güzel ama dışı çok çirkin e classın içine bakın bide c classın içine bakın birkaç detay dışında neredeyse aynı a ve cla nın içine bakın sonradan takılmış tabletimiz tam ortada duruyor ve çok kalitesiz bir içi var birde bmw 1 serisinin birde 5 serisinin içine bakın kalite akıyor içlerinde tabi hafıf şeyler benziyor ama mercedesten daha iyi olduğu kesin yeni s class ile 7 serisini kıyaslayamayız çunku s class yenilendi bmw 7 serisi eskidi ama 2016 yılında çıkacak 7 serisiyle kıyaslarız ama daha çıkmadı :D Not: bunlar benim görüşlerimdir herkesin görüşleri farklıdır

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bmw varken audi nasil dusunulebilir ben isvicrede mahle denilen araba Motor parcalari yapan bir firmada calisiyorum. bmw ve Porschenin parcalari ayri bantlardan geciyor uretim sertligi malzeme kalitesi bu iki marka icin digerlerinden farkli ve saglam uretiliyor. en dusuk markadan tutun mercedes audi dahil hepsinin materialleri ayni sinifta tutulur yazdigim iki marka arbalarda ust duzey motor kalitesini sunar o bakimdan porsche ve BMW digerlerinden ayri tutulur ve kalite kontrolleri diger markalarda iki defa yapilir ama bu markalarda dort defa yapilir milimetreninnin on binde biri kadar bir hata bile gecemez bmw bantindan secenek sizin

Aynen size çook katılıyorum doğru söylüyorsunuz Benimde cevabım BMW

sanane5334

Asistan
Reaksiyon puanı
0
burada yorum yapan çoğu arkadaşın araçlar hakkında fazla bilgisi yok belli..birisi çıkmış audi ucuz demiş parası bmw ye yetmeyen audi alıyor demiş..iki markanında fiyat listelerine bakın bakalım ucuzmu? birisi çıkmış kafasına göre puanlama yapmış..audi ye kalite olarak 3.5puan vermiş..premium sınıfta işçilik ve parça kalitesi en yüksek marka audi dir..internette bi ton kıyaslama,test ve uzman görüşleri var bakabilirsiniz..herkezin zevki farklı olabilir ama audi son yıllarda büyük atak yaptı ve çoğu mercedes ve bmw müşterisini kendisine çekti..otomobillere karşı özel ilgim var ve premium sınıftaki araçları on senedir kıyaslıyorum hepsinin teknik verilerini,fiyatlarını ve testlerini biliyorum..üçününde üstün olduğu noktalar var ama genel olarak AUDİ bir tık önde..

ben size bazı yerlerde katılıyorum bazı yerlerde katılmıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes bmw audi karsilastirilamaz bmw mercedes karsilastirilir madem mercedes tarzin dil o zaman dusunmene gerek yok audi vw den gelmedir paran yetiyorsa dusunme ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mercedes in asaleti yeter. güvenlik var, hepsine bin çeker. hepsinden önce bi kere yıldız bi araba. mercedes ile bi ortama girdin mi herkez saygı gösterir bmw ,audi ye herkez biner, ama mercedes e binerken herkez o asaleti taşıyamaz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bmw audi araba değil resmen hız yapıp öldüren arabalar merso ya bindin mi güvenlik hissi veriyor (herkez için geçerli)

sanane5334

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bmw audi araba değil resmen hız yapıp öldüren arabalar merso ya bindin mi güvenlik hissi veriyor (herkez için geçerli)
benim için geçerli değil güvenlik isteyen adam volvo alır:thumbup1: birde bir kaç ay önce alman otobanında adam bmw m5 ile (325 km hızla giderken ) adam virajı iyi alamamıştı ve araba baya bir takla atmıştı adamın burnu bile kanamamıştı bir olay daha anlatayım yakın bir arkadaşım 2012 model bmw 3 serisi ile yolda giderken uyuya kalmıştı ve tırın altında kalmıştı ve burnu bile kanamamıştı

2012_bmw_m5_crash_14.jpg

buydu takla atan

bmw-m5-300-km-h-186-mph-autobahn-crash-photo-gallery_3.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
audinin bu sıralamada olması çok üzücü ne işi var audinin. daha arkadan itiş araba bile yapamıyor.
bmw ve mercedes hep arkadan itiş mükemmel araçlar yapmakta. özellikle mercedes konforda bir numara.
sıralamak gerekirse önce mercedes sonra bmw gelir. audinin listede bile olmamamsı gerekir. audi yerine aynı hissi veren vw yada opele binerim daha iyi.

saygılar.

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Motor ömrü bile hangisinin daha iyi olduğunu gösteriyor.
Mercedes'ten daha uzun ömürlü motorlara sahip araç henüz üretilmedi.
Audi'nin reklamları güzel ama başka bir şey yok işte o kadar.
BMW ise daha sportif görümünden dolayı Mercedes'e rakip sayılıyor.

Mercedes'in gerçekten tam anlamıyla rakibi olabilecek tek firma Cadillac'tır.