Mercedes mi BMW mi Audi mi?

Bu markalardan hangisi?

• Mercedes

Kullanılan: 78 30.1%
  • BMW

Kullanılan: 101 39.0%
  • Audi

Kullanılan: 80 30.9%

• Kullanılan toplam oy
    259
audi ilk tercihim ama geçen gün bizim burda biri bmw x6 bir canavar çıkarırken gördüm garajından, dehşet ötesi bişeydi.
arkadaşlar bu canavarın fiyatından haberi olan var mı acaba, merak ettim yav! :)

grkn-g

Doçent
mercedes kullanmışlığım var adamlar yapıyor kardeşim arabaya bindiğini anlıyorsun gerçekten birinci sıradalar her şeyi ile dört dörtlük

chawush28

Doçent
2008 model bmw 520d' ye biniyorum, Biraz sert bir araba bundan önce honda civic ve öncesinde 94 model mercedes e200 kullandım.. Şimdiki aklım olsa Bmw ye o kadar para verene kadar az daha verir mercedes e250 falan alırdım. Babamda 2011 model mercedes e250 var muhteşem bir araba, neredeyse herşey kusursuz.. Audinin Yeni çıkan a5 modelleri kasa olarak çok etkiliyor beni ama sürüşü nasıldır bilemicem, kuzenimin a6 sı haricinde hiç audi kullanmadım.. Ben araçta önce konfora ve motorun o kasaya yeterli gelip gelmemesine bakarım.. Kullandığım 520 muhteşem bir motora sahip, gaza azcık dokununca kuduruyor araç, zaptedmek için efor sarfediyorsunuz buda ayrı bir haz veriyor insana ama konfor konusunda araç dışı kameralardan tutunda arka ısıtmalı koltuklara kadar full bir donanıma sahip olmasına rağmen konforu mercedesin yanında sönük kalıyor.. Benim oyum Mercedes olacaktır..