Masaüstü Şifreleme Arıyorum ...

bjkli_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin...Ben cafeciyim aradım proğram masaüstü şifreleme..Pc den 1 dk lığına kalkacam zaman hemen bi proğramı açıp masaüstü şifrelenmesi..Bildiğiniz tavsiye ettiğiniz bi proğram varsa rica ediyorum..Şimdiden sagolun

mehmetbey660

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En kolay yolu windowsa şifre koy.
Açılıştaki kullanıcı şifresi. Kalkacan zaman win+L kombinasyonu direk kilitleme yapacaktır. Şifreni girer açarsın sonra...:icon_1:

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Nasıl cafe çalıştırıyorsunuz siz merak ettim. Ekran koruyunu aç, ona şifre koy. Arkadaşın dediği gibi kullanıcına şifre koy, kalkarken kilitle. Ne gerek var 3rd party yazılıma...

bjkli_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aradaşlar teşekkür ederim.Güzel çalıştırıyorum çünkü benim değil arkadaşımın cafesi..Yani o çalıştırıyor ama benden yardım istdi...sagolun

GİGABYTE2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aradaşlar teşekkür ederim.Güzel çalıştırıyorum çünkü benim değil arkadaşımın cafesi..Yani o çalıştırıyor ama benden yardım istdi...sagolun
hangisini çalıştırıyorsun anlamadım ! ayrıca o arkadasın cafe programı kullanmıyormu ya da şöyle söyliyeyim ana pc e mi şifre koydunuz :D bende bi cafeci olarak banada lazım olabilir onun için soruyorum.

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Winkilit diye bir program var. İşini görür. Ancak, Ctrl+Alt+Delete yapınca program kapanıyor.

K4D!R

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows media playerde 11 de war + ekran koruyucusunun şifreleme özelligi war + bi pro yüklemene gerek yok ...

fantasticb

Doçent
Reaksiyon puanı
3
tam bilmiyorum ama bi program varmış Usb takılıyken yüklüyormussun sonra usbyi çıkrınca kilitleniyormuş

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
desktop_lock_xp-84949-1.jpeg

ErmanMutlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vistada ekran koruyucusuna şifre konulmuyor arkadaşlar bilginize!

xcorpix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Nasıl cafe çalıştırıyorsunuz siz merak ettim. Ekran koruyunu aç, ona şifre koy. Arkadaşın dediği gibi kullanıcına şifre koy, kalkarken kilitle. Ne gerek var 3rd party yazılıma...

bence de hocam nasıl bir soru bu yav proğram da değil PROGRAM...