Mantıksız bir şekilde forumdan ayrılın (Oyun)

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Hadi herkes mantıksız şekilde forumdan ayrılsın. Ama oyun ha gerçek olmasın ha.
Forumda yangın çıkmıştı. Ben halen yanıyorum. O kadar bana yardım edin ve söndürün diye moderatörlere dedim ama hiç biri yardım etmedi. ?Hakkı Alkan bile, "yan ve öl" dedi. Dalga geçtiler benle. ? Profil resmim halen yanıyor. ? İnsan bari bir su dolu kova ile su atar benim profil resmime yangın biter. Ama hiç birinin umurunda değil. ? Bu nedenle daha fazla bu forumda duramam. ?
Tabii ki siz isterseniz kısa bir şeyler de yazabilirsiniz.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Biraz daha yaratıcı ve de doğaçlama yapsak daha eğlenceli olur bence.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
Forumda yangın çıkmıştı. Ben halen yanıyorum. O kadar bana yardım edin ve söndürün diye moderatörlere dedim ama hiç biri yardım etmedi. ?Hakkı Alkan bile, "yan ve öl" dedi. Dalga geçtiler benle. ? Profil resmim halen yanıyor. ? İnsan bari bir su dolu kova ile su atar benim profil resmime yangın biter. Ama hiç birinin umurunda değil. ? Bu nedenle daha fazla bu forumda duramam. ?
Bu ne saçmalık forumdan ayrılıyorum

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Techno####'a gideceğime burada kalırım daha iyi,çıkmak için pek bir sebep yok bence,şaka bir kenara bu konunun amacı ne?

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
No man sky indirdim Fps drop yedim. Forumdan ayrılıyorum fps ye küstüm ?

Bu arada oyun vulcan api destekli artık. Fps sayaç açtığımda Fps yazan yerde D3D yazmak yerine vulcan yazıyo :D
Sonunda,oyunu oynamayacağım ama Vulkan'ın o oyuna gelmesine sevindim.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Konunun amacı nedir?
Keşke açmasaydım. Diğer forum oyunlarındaki gibi bura da da başlıkta ne yazıyorsa onu yapacaksınız bu kadar basit. Burada mantıksız ve aşırı saçma bir şekilde forumdan ayrılın. Yaratıcı ve doğaçlama ile daha eğlenceli olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geyik konu arkadaşlar sorgulamayın, eğlenin.
Sonunda anlayan birisi çıktı. Teşekkürler. ?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Yahu siz bizim Ufuk reyizi zorla irrite ediyorsunuz. :D
Valla konuyu görürse kilidi asar gibime geliyor.
Demedi demeyin sonra! :D
Yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim. Bu sadece forum oyunu. Ciddi bir şey yok. O zaman diğer forum oyunları da kilitlenmeli. Ben kötü bir şey yapmıyorum.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,298
Haa bide unuttum sölemeyi. işlemci ayarı dosyasına göre Roma imparatorluğunu suçluyorum ve forumdan uzun süre ayrılıyorum.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,298
Merhaba arkadaşlar para kazanmak isteyen ve sürekli çalışmak isteyen arkadaşlar kısa bir işlem yaparak para kazanabilirsiniz WhatsApp grubuna katılıp Detaylı bilgi alabilirsiniz THODEX İŞLEM ?
?
Ayrıl forumdan kendi isteğinle. Şaka yapmıyoruz artık bak.

0M42

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Bu forumun içeriği çok güzel. Gerçekten içerğe uygun yardımsever bilgi sahibi arkadaşlar var. Forumun başındakiler yöneticiler, shift delete kurucuları vs. çok güzel işler çıkarıyor. Ancak bir sorun var büyük bir sorun. Tüm bunlara bu güzel şeylere, dönen çarklara taş sıkıştıran şu 15 yaş altı kullanıcılar yok mu..

Keşke forumda sadece 25+ kitlenin kullanabileceği ayrı bir bölüm olsa. Biliyorum mümkün değil ama olsaydı çok çok daha güzel bir yer olurdu işte.