Sdn Forumdan Çıkıp Sdn Foruma Giriyorum Bana Bir Çare

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1,768
Telefonda sosyal medya yok 3 oyun var birisine günde 20dk öbürüne 45dk fln (oyundayken işlerimi hallettikten sonra genelde boş boş ekrana bakıyorum)
Öbürü de yarım saat
Sdn forumda saatlerimi harcıyorum canım sıkılıyor forumdan çıkıp istemsiz bir şekilde tekrar foruma giriyorum (ekran bağımlısı olduğumu inkar etmiyim ._. )
Ders çalışma desen hiç çalışasım yok günde yapacağım başka şey yok geçen işlemci çalışma prensibi vs videoları izledim o kadar işsizim yani
Ne bulursam google da detaylı araştırıyorum zaman geçsin diye
Aile desen özellikle bu aralar bi huzursuzluk hakim
Ben nerelere gidem napiyim şu can sıkıntısına şu işsizliğe -_- bir yerde işe girebilirim bakıyorum şu an
Oyun indir demeyin bundan önce bi baktım resmen oyun bağımlısı olmuşum kıydım hepsine çoğunu sildim (whatshapptan tutun eskiden 8 saate kadar vakit geçirmişliğim olan sosyal medyaları da gözümü kırpmadan sildim o konuda fazla aceleciyim :D bir mizah sayfam vardı baya başarılı gidiyorduk 1 ayda neredeyse 2milyom görüntülenme alıyordum ve onu da sildim... Aslında bazı uyuz hareketlerim olmasa rahat 3 milyonu bulurdum da önüme geleni engelliyordum ismi, açıklaması, profil fotosu ya da yazdığı yorum. Hatta bazen sırf gıcık olduğumdan (tamamen sebepsiz) sayfasına bakıp engellemek için mazeret arıyordum bulamayınca olsun diyip yine engelliyordum :D ) böyle bir işsizim işte... yardım

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Bizde mecburen boş olduğumuz her zaman buraya bakıyoruz. Yönetim ekibinden önce de aynı şekildeydi. Kendine bir hobi edinmeye çalış.

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Yaz geldi. Tatile gidebilirsin, kafa dengi bi kız arkadaş bulabilirsin.

Reaksiyon puanı
1,768
Yaz geldi. Tatile gidebilirsin, kafa dengi bi kız arkadaş bulabilirsin.
İşim olmadıkça dışarı çıkmam :D annemle abim dışarı çıktı şu an ikisi de hasta oldu güneş yüzünden sıcak başlarına vurmuş
Ama kız bulurum o olur

Son düzenleyen moderatör:

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Başka forumlarda takıl.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bir sebeple soğumadıkça veya kilitleyip çıkmadıkça öyle oluyor.

Hayatınızda gereğinden fazla yer kaplıyorsa kilitleyip çıkın bir süre. Dersler daha önemli.

Reaksiyon puanı
1,768
Bir sebeple soğumadıkça veya kilitleyip çıkmadıkça öyle oluyor.

Hayatınızda gereğinden fazla yer kaplıyorsa kilitleyip çıkın bir süre. Dersler daha önemli.
Reis o dert değil sdn forumdan daha uzun süre vakit geçirdiğim oyun ve uygulamaları gözümü kırpmadan silmiştim de yapacak birşeyler arıyorum ben

Bu arada artık eskisi gibi forum bağımlısı değilim kurtuldum :D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Puzzle iyidir.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Reis o dert değil sdn forumdan daha uzun süre vakit geçirdiğim oyun ve uygulamaları gözümü kırpmadan silmiştim de yapacak birşeyler arıyorum ben

Bu arada artık eskisi gibi forum bağımlısı değilim kurtuldum :D
Bende öyleyim telefonda pubg falan giriyorum ben de hile pusucu bugcı lar yüzünden oyundan soğuyorum

kemaltheasbotu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Babanın tanıdığının yeri varsa çıraklık yapmaya başla. Bende alıcağım şeyi o kadar detaylı araştırıyorum ki hevesimi yüz yüze atacağıma sanaldan atıyorum. Bir hedef koy geleceğin ile ilgili onun için çabala. Bir hedefin olsun ki onun yolunda vakit geçir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bisiklet satın alabilirsin bütçene göre. Bisikletle her yeri gez günün o şekilde geçer. Mahallenden çıkarsın avm vs gidersin onla kilitlersin hem spor hem hobi 10/10