Mağazalar oyunları nereden alıyor?

oquzhan001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
media markt, teknosa gibi teknoloji mağazaları ps4, bilgisayar oyunlarını nereden alıyorlar, bunların geldiği depo nerede acaba bununla ilgili bilgisi olan varsa dinlemek isterim

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,869
Genel olarak ülkemizdeki dağıtıcılardan biri Aral Game’dir. Diğerlerinin ismini unuttum ama en büyüğü budur.

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,869
hiç oradan oyun aldınız mı yada almayı denediniz mi

Satılıyordu bir ara. Zaten Teknosa vs marketlerde çoğu oyunda Aral bandrolü vardı. Güncel durumu bilmiyorum artık dijital aldığım için. Sen neden bunu arıyordun?

oquzhan001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Satılıyordu bir ara. Zaten Teknosa vs marketlerde çoğu oyunda Aral bandrolü vardı. Güncel durumu bilmiyorum artık dijital aldığım için. Sen neden bunu arıyordun?
teknosa gibi şirketler bu oyunları alıp üzerine kar koyuyorlar olması gerektiği gibi bende kar olmadan yerinden alıp çok az karla satmayı düşünüyordum ticaret yani

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,869
teknosa gibi şirketler bu oyunları alıp üzerine kar koyuyorlar olması gerektiği gibi bende kar olmadan yerinden alıp çok az karla satmayı düşünüyordum ticaret yani

O işi yapabilmen için Vatan, Teknosa vs olmak lazım. Çok değişik şeyler dönüyor o olaylarda :)

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
peki aral game nereden alıyor bu oyunları kim türkçeye çevirip avrupadan alıp türkiyeye satıyor
Playstation Türkiye Ekibiyle Anlaşmalıdır Sanırım Bende Bilmiyorum Ama The Last Of Us Part 2nin Türkçe Dublajını Falanmı Ne Playstation Türkiye Yapmış Sanırım