Lumia Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

boboerman

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba lumia 625 kullanıcısıyım bir kac sorum olacaktı.

1-) Öncelikle Lumia 625 de geri tuşu windows search tusu ve arama tusunu ısıkları yanmıyor?
2-) Çalma listesi olusturamıyorum?
3-) Pil durumu % şeklinde göstere bilinir mi?
4-) Lumia için en gerekli uygulamar hangisi?

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
insider kur kesin. o sana bi çok şeyde yardımcı olacak. pil seviyesi de % şeklinde var onda. onu kurunca aradığın bi çok uygulama var zaten. çalma listesini açıklar mısın biraz algılayamadımda

boboerman

Asistan
Reaksiyon puanı
2
insider kur kesin. o sana bi çok şeyde yardımcı olacak. pil seviyesi de % şeklinde var onda. onu kurunca aradığın bi çok uygulama var zaten. çalma listesini açıklar mısın biraz algılayamadımda

nokia müzikten kendi listemi olusturmak istiyorum fakat olmadı?

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Pil durumunu arkadaşın önerdiği insider vb. batarya uygulamaları ile anlık olmasa da görebilirsin (8.1 Blue güncellemesi ile pil simgesinin yanında % bilgisini de görebileceğiz)

boboerman

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Pil durumunu arkadaşın önerdiği insider vb. batarya uygulamaları ile anlık olmasa da görebilirsin (8.1 Blue güncellemesi ile pil simgesinin yanında % bilgisini de görebileceğiz)

Öncelikle Lumia 625 de geri tuşu windows search tusu ve arama tusunu ısıkları yanmamasının sebebi nedir?

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
müzik işini başka cihazdan hallettiğimden onu hiç kullanmadım.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle Lumia 625 de geri tuşu windows search tusu ve arama tusunu ısıkları yanmamasının sebebi nedir?

Hocam o ışıklar hakkında pek bilgim yok ama 520 ile 625'de o ışıklar yanmıyormuş diye bir kaç yorum okumuştum demek doğruymuş :(

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yüzde kaç pilin olduğunu görmek istiyorsan battery level for wp8 diye bir uygulama var.
Tavsiye ederim birde kilit ekranına atabilyorsun onu. Ayrıca telefonun alttaki düğmeleri ışıksız
ÖRNEK:
6vead6p.png
8ATHAVe.png

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben hala anlayamadım 625te niye ışıklar yanmasın ki belki yazılımsal bir sorundur güncellemeyle giderilmezse sorun olur % ile pilin gösterimi de yanılmıyorsam wp8.1 güncellemesiyle gelecek

boboerman

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben hala anlayamadım 625te niye ışıklar yanmasın ki belki yazılımsal bir sorundur güncellemeyle giderilmezse sorun olur % ile pilin gösterimi de yanılmıyorsam wp8.1 güncellemesiyle gelecek

lumia 625 Son güncel olmasına ragmen NSU bagladıgımda geüncelleme istiyor bunu yapmam gerek mi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

müzik işini başka cihazdan hallettiğimden onu hiç kullanmadım.

625 son güncel halde olmasına ragmen NSU bagladıgımda güncelleme İstiyor bunu yapmak gerekir mi?

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Eğer yazılım sürümü güncelleme var diyen yazılım sürümünden farklı ise güncellemelisin
Nsu_Update-1_zpsbec4cfcc.jpg

Eğer aynı ise yapmana gerek yok