Lisenin ilk günü Hakkı'nda tavsiyeler

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Evet gencolar liseye yeni başlayacak atkadaşlarımıza neler söyleyelim
Benim tek Diyeceğim şey sakalı bi abi görürseniz 9-a nerde abi diye sormayın

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Ben de bu yıl liseye geçiyorum hadi hayırlısı.

karnext

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Biz ilk gün abi hela nerde diye sormuştuk . :D İlk gün önerisi olarak her sakallı veya iri yapılı birini gördüğünüzde abi demeyin, aynı yaşta çıkabiliyorsunuz. Ayrıca havalı görüneyim diye arizona kertenkelesine benzemeyin .

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Biz ilk gün abi hela nerde diye sormuştuk . :D İlk gün önerisi olarak her sakallı veya iri yapılı birini gördüğünüzde abi demeyin, aynı yaşta çıkabiliyorsunuz. Ayrıca havalı görüneyim diye arizona kertenkelesine benzemeyin .
Arizona kertenkelesi :D:D

karnext

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bir de hocalarla aranızı iyi tutun . Notlar ortaokul gibi değil .Kalsanız bile hocalarınız geçirebiliyor. Bazı hocalar da var bırakmak için elinden geleni yapıyor

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Puansız bir teknik liseye gitmediginiz surece insan dışı şeyler yapmaniza gerek yok. Normal gidin gelin okula. Ust sınıflarla da konuşabilirsiniz. Kimse sizi bana mı baktın lan deyip dovmez.

Birde sakın rahatliyoruz sanmayin. Dersler daha zor olacak.

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Puansız bir teknik liseye gitmediginiz surece insan dışı şeyler yapmaniza gerek yok. Normal gidin gelin okula. Ust sınıflarla da konuşabilirsiniz. Kimse sizi bana mı baktın lan deyip dovmez.

Aynen doğru söylüyorsun hocam

karnext

Asistan
Reaksiyon puanı
4

Ben lise sınavına lisede çalıştığım kadar çalışmamıştım.

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Hocalar ile aranızı iyi tutun.Ben dersleri kaale almayan biriydim hep sohbet ederdik arkadaşlarla
Lise 1 de iken bir ingilizce ci vardı beni hiç sevmezdi .Bir gün sınıf'a geldi sınıf içi notlarınızı girdim dedi ve bana bakarak bir tek seni bırakacağım dedi , ben şaka yapıyor zannettim ama şaka değildi.Bir tek beni bırakmıştı ve onun yüzünden bütünlemeye girmiştim :(

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Hocalar ile aranızı iyi tutun.Ben dersleri kaale almayan biriydim hep sohbet ederdik arkadaşlarla
Lise 1 de iken bir ingilizce ci vardı beni hiç sevmezdi .Bir gün sınıf'a geldi sınıf içi notlarınızı girdim dedi ve bana bakarak bir tek seni bırakacağım dedi , ben şaka yapıyor zannettim ama şaka değildi.Bir tek beni bırakmıştı ve onun yüzünden bütünlemeye girmiştim :(
Yak Yak :D

karnext

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Asosyal olmayın . Mümkün olduğu kadar çevre yapın. Sosyal etkinliklere katılın.

Jankat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kimi suskun kimi yıllardır tanıyormuş gibi davranır. çok yılışık olmayın sakin olun :D

osmæn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kötü alışkanlıklar lisede baslar aman haa uzak durun sizi hem maddi hem manevi anlamda sarsar 12.sınıflarla onlar konuşmadıkça siz konuşmayın zaten adamların dertleri başlarından aşkın onun dışında yalaka olun demiyorum gerektiğinde hakkınızı arayın ama hocalarla aranızı iyi tutun gereksiz hal ve tavırlar sergilemeyin lise yılları dostlukları bir başka güzeldir kıymetini bilin keyfini çıkarın

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
o nasıl bir başlık öyle yaw sanki ormanda kamp kurarken ilk geceyi atlatıcaklara tavsiye vericeksin :)

bu kadar büyütmeyin gözünüzde yaw.