Linux u Windows işletim sistemine cevirme

İzmirLeeözgür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşımın linux işletim sistemli bir dizüstü bilgisayarı var linux işletim sitemi kaldırıp onun yerine Windows kurabilir mı (lütfen yardım edin)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Evet Windows iso'sunu indir Usb'ye Rufus ile yazdır ondan sonra Bios'ta ayarlarına gir oradan Boot et.
Ama ilk önce Linux'u kaldır kökten Youtube'a bak orada bulabilirsin.;)

İzmirLeeözgür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet Windows iso'sunu indir Usb'ye Rufus ile yazdır ondan sonra Bios'ta ayarlarına gir oradan Boot et.
Ama ilk önce Linux'u kaldır kökten Youtube'a bak orada bulabilirsin.;)
Çok teşekkürler herhangi bir sorun çıkarır mı Windows kurmak

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
Çok teşekkürler herhangi bir sorun çıkarır mı Windows kurmak
Hangi Windows sürümünü kuracaksın?Yani Windows 8 mi 7 mi 10 mu?Bir de Windows'ta driver yani sürücü yüklemen de gerekebilir hatta gerekecektir.Eğer ki bilgisayara format atmayı bilmiyorsanız internetten özellikle de youtube'de format atma ile ilgili videoları inceleyerek format atmayı öğrenebilirsiniz.Bir de neden Linux yerine Windows kurmayı düşünüyorsunuz?

İzmirLeeözgür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hangi Windows sürümünü kuracaksın?Yani Windows 8 mi 7 mi 10 mu?Bir de Windows'ta driver yani sürücü yüklemen de gerekebilir hatta gerekecektir.Eğer ki bilgisayara format atmayı bilmiyorsanız internetten özellikle de youtube'de format atma ile ilgili videoları inceleyerek format atmayı öğrenebilirsiniz.Bir de neden Linux yerine Windows kurmayı düşünüyorsunuz?
arkadaşım daha önce linux kullanmadığı için kaldırmak istedi ve Windows 10 kurmak istiyo

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
arkadaşım daha önce linux kullanmadığı için kaldırmak istedi ve Windows 10 kurmak istiyo
Format atmayı biliyorsanız kurun ancak format atmayı bilmiyorsanız bilgisayarcıya götürün ya da internetten nasıl format atılır öğrenin.Ama tavisyem format atmayı bilmiyorsanız öğrenene kadar bilgisayarcıya götürüp format attırmanızdır.İyi günler.İyi forumlar.

İzmirLeeözgür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Format atmayı biliyorsanız kurun ancak format atmayı bilmiyorsanız bilgisayarcıya götürün ya da internetten nasıl format atılır öğrenin.Ama tavisyem format atmayı bilmiyorsanız öğrenene kadar bilgisayarcıya götürüp format attırmanızdır.İyi günler.İyi forumlar.
Teşekkürler

zenci-köle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Winzort kölesinden başka saçma konu... Winzort DVD diski yoksa nasıl kuracaktın?

Sudo

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Gparted live iso yu indir . Diski ntfs ye biçimlendir windows format at . Bi dene derim kesin değil .