Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
[MENTION=68135]TEGİN[/MENTION] senin yüzünden ElementeryOS u tekrar kurucam şimdi :D
Bi ara kurup denemiştim baya güzeldi :)

Jake Sully

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=348324]Shit Happens[/MENTION] Wallpaperı gönderebilir misiniz bana da?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Hahaha eOS güzeldir ama ben eOS Freya' yı bekliyorum. O daha da güzelmiş. BU sene içinde inşşşallahhh çıkacak(mış) :D

Kurulumu Yaptım :) ama masaüstüne uygulama yada dosya eklenmiyor mu? En azından bağlı sürücüleri masaüstünde gösterse bari :)

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
@Shit Happens Wallpaperı gönderebilir misiniz bana da?
Buyur
linux_world_map_by_fabianinostroza-d5xa079.jpg

Reaksiyon puanı
24
Kafam karıştı bir an KDE mi yoksa Gnome mu o diye Pardus mu dağıtım?

Pardus değilde Pisi Linux. Pardus'un başına gelenlerden sonra Pardus'u devam ettirmek için Pardus-Anka adında bir ekip toplanmıştı belki bilirsin. Hala daha Özgürlükiçin.com'da haberi duruyor. O ekip daha sonra Tübitak'ın isim hakkı hakkındaki sıkıştırmalarından sonra Pardus-Anka ekibinin adı Pisi Linux olarak değişti, bende laptobumda o dağıtımı kullanıyorum şimdi. :)

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Ben de zamanında Pardus yüklemiştim ama gerekli çoğu paket olmayınca mecbur başka dağıtımlara geçmiştim Cervus Elaphus idi galiba adı sürümün o zaman çok pisi paketi yoktu

Reaksiyon puanı
24
Ben de zamanında Pardus yüklemiştim ama gerekli çoğu paket olmayınca mecbur başka dağıtımlara geçmiştim Cervus Elaphus idi galiba adı sürümün o zaman çok pisi paketi yoktu

İş yaptığın bilgisayar için iyi değilde, arada bir kullandığın ve kararlı çalışmasını beklediğin sistemlerde çok iyi Pardus/Pisi. :) Onun dışında mis gibi Ubuntu var, Mageia var, Fedora var, Arch var... Distrowatchta sıra almış bir ton dağıtım var işte. :D

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
İş yaptığın bilgisayar için iyi değilde, arada bir kullandığın ve kararlı çalışmasını beklediğin sistemlerde çok iyi Pardus/Pisi. :) Onun dışında mis gibi Ubuntu var, Mageia var, Fedora var, Arch var... Distrowatchta sıra almış bir ton dağıtım var işte. :D
Evet günlük kullanım için pek iyi değildi Pisi Linux Debian tabanlı mı yoksa hâlâ pisi mi kullanıyor?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
windowsu komple silip Elementary OS Luna kurdum :)

pREOVJ.png

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
LXDE yükledim Arch'a mate/xfce/lxde arasında geçiş yapıp duruyorum bir kendime göre masaüstü bulamadım ama yine de en beğendiğim Mate diğerlerinden farklı bir yeri var benim için
bl9yQG.png