Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

Bu konuyu okuyanlar

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
a6aNcAC.png
hocam bu sistemin detayları nedir. simge seti, shell vb.

sezmen

Asistan
Reaksiyon puanı
200
Bugüne kadar en uzun süreli kullandığım ve bizi windowsdan kurtaran dağıtım: Ubuntu 14.04.1 LTS
2014_12_19_18_55_53.png

izzetpasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
105
Sağol tekrar Cinnamon mu yüklesem acaba önceden vardı ama pek alışamamıştım Mate kullanıyorum şu an belki Cinnamon yüklersem kesin bu temayı kullanırım

Mate bende kullandim hafif sistemi yormuyor. buna deneme amacli gectim memnun kaldim sende dene pişman olmazsin.(bilgisayarım iyi olmamasına rağmen)

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Benim bilgisayarımın donanımı zayıf diye mate yüklemiştim.Cinnamon ile farkı nedir bunun?Arayüz mü tek fark

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Benim bilgisayarımın donanımı zayıf diye mate yüklemiştim.Cinnamon ile farkı nedir bunun?Arayüz mü tek fark
Mate gtk2 kullanıyor Cinnamon gtk3 fark bu biri Gnome 2 çatallaması biri de Gnome 3

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mate bende kullandim hafif sistemi yormuyor. buna deneme amacli gectim memnun kaldim sende dene pişman olmazsin.(bilgisayarım iyi olmamasına rağmen)
Sağol yüklerim o zaman Gnome 3 bende bir türlü doğru düzgün çalışmadı nedense yoksa onu yüklerdim

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Mate devam
17,1 ile 17 farkı ne?

Yüklemek için formatı mı basacağız.Yoksa güncelleme mi bu?

Ayrıca masaüstüleriniz çok iyi benimki dağınık tamamen.Ayrıca niyeyse Cairo dock vs. Bakmama rağmen beni cezbetmedi.Ben hala Mate'in kendi halini kullanıyorum.

Bilgisayarda spotify ve chrome dışında program kurmadım [emoji15] .

Bir de KDE Debian Normal(ubuntu) linux mint farkı ne?

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Mate devam
17,1 ile 17 farkı ne?

Yüklemek için formatı mı basacağız.Yoksa güncelleme mi bu?

Ayrıca masaüstüleriniz çok iyi benimki dağınık tamamen.Ayrıca niyeyse Cairo dock vs. Bakmama rağmen beni cezbetmedi.Ben hala Mate'in kendi halini kullanıyorum.

Bilgisayarda spotify ve chrome dışında program kurmadım [emoji15] .

Bir de KDE Debian Normal(ubuntu) linux mint farkı ne?
KDE masaüstü ortamıdır debian tabandır ubuntu da dağıtımdır
Dağınık derken neyi kast ediyorsun Mate'de masaüstüne sağ tıklayıp öğeleri ada göre düzenle deyince düzenleniyor zaten öğeler

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
KDE masaüstü ortamıdır debian tabandır ubuntu da dağıtımdır
Dağınık derken neyi kast ediyorsun Mate'de masaüstüne sağ tıklayıp öğeleri ada göre düzenle deyince düzenleniyor zaten öğeler
35-40 tane ikon var demek istemiştim [emoji15] .Kusura bakmayın ben de okuyunca aynı anlamı çıkardım sizinle [emoji2] .Ama ne yapalım hepsine aynı anda ylaşmak için masaüstünde olmasını yeğliyorum [emoji2] .

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
35-40 tane ikon var demek istemiştim [emoji15] .Kusura bakmayın ben de okuyunca aynı anlamı çıkardım sizinle [emoji2] .Ama ne yapalım hepsine aynı anda ylaşmak için masaüstünde olmasını yeğliyorum [emoji2] .
Sana Moka simge temasını öneririm harika şu an onu kullanıyorum ama Faba'yı da yanında yüklemeyi unutma

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Ekran%2BG%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC%2B-%2B2014-12-20%2B21%3A47%3A07.png

ElementaryOS Luna.

İkon Teması : Vibrancy (Nereden indirdiğimi hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle http://www.noobslab.com/ sitesi olmalı. Siz bakarsınız artık.) :)

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
doğru alıntıladım :)
bu sistemi kullanmıyor musun? :) Virtualbox yüklü görünüyor :)
Yo virtualbox'ta değil yaklaşık 1-1,5 senedir Arch Linux kullanıyorum tek işletim sistemi olarak virtualbox'ı sadece android için kullanıyorum ama Windows 7 performansı fena değil ama 3d isteyen oyunları virtualbox'ta oynayamazsın onun için wine kullanacaksın

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Teman ne güzelmiş

sezmen

Asistan
Reaksiyon puanı
200
Nihayet mutlu son. Çok memnun kalarak kullandığım ubuntu 14.04'ün yerine LinuxMint 17.1 cinnamon kurdum. İlk çıktığı gün 17.1'i kurmuş ve uyku problemi yüzünden geri ubuntuya dönmüştüm. Ama sorun benden kaynaklanıyormuş, ayarları doğru yapmamışım. Şimdi hiçbir sorun yok, hem uyuyor hem uyanıyor, sorunsuz şekilde. Ve ekran görüntülerim:
Ekran_G_r_nt_s_2014_12_25_08_12_13.png

Masaüstünde hiçbir bağlantının olmadığı, sade ve gözü yormayan bir görüntü tercihim. Ulaşmam gereken herşey menünün yanında ve çubukta zaten bulunuyor.

Son mesajlar