LG G4 versus General Mobile 5 Plus

Bu konuyu okuyanlar

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
üstad artık saf android de bana saçma geliyor internette kısaylamalara bakıyorum antutulara bakıyorum öyle abartı bir fark olmuyor geçen hatta s4 de yapmışlar begenmediğimiz touchwiz ile stock android karşılaştırması iki cihaza yüklemişler tarayıcı vs tarzı programlarda touch daha iyi performans sergiliyor. hani firmalar o kadar güzel iş çıkartıyorlar ki lg nin kumanda programları quick remote leri samsungun kalem yazılımları multiscreenları çok güzel stock android de bunları bulmak zor n de daha yeni gelecek hatta belki ben bu tarz programları kullandığım için saf android de kursam 3. parti uygulama kurmam gerekecek ve daha kötü duruma gelecek.

ha yazılım ve uygulama geliştiren birisi olsam one ve nexsus velinimet olurdu
tercih senin o zaman g4 al...

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
başka cihaz aldım zaten :D ama bu ikisinin arasında kalsam g4 alırdım

DSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar iki telefonu da kullanan biri olarak söylüyorum. LG G4 ile GM 5 PLUS kıyaslanamaz bile. Arda çok büyük fark var, GM 5 PLUS tasarım olarak biraz önde olsa da her bakımdan G4'ü tek geçerim.

xvanko

Asistan
Reaksiyon puanı
25
İthalatçı garantilide alsanız LG G4 en az 300 tl daha pahallı veya orin alırsanız en az 500 tl daha pahallı ama lg g4 ün kamerasından alınan performansı gm 5 ten beklemek küfür, hakarettir bunun yanısıra GM5 plus kıyasalancağı telefon lg g3 tür fiyatta aynı gibi.

Fazla paranız varsa lg g4 candır.
LG g3 e nasıl bakarsınız bunuda bilemicem tabi (batarya sıkıntısı çok meşhur)

Ama bütçeniz sınırlı ise emin olun gm 5 gayet memnun edici ve tatminkar sonuçlarla sizi memnun edecektir eminim. Ve g3 ten iyidir. En azından Stabilite olarak.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Kamera, performans, tasarım, ekran gibi büyük artıları var lg g4 ün arkadaşlar sonuçta geçen senenin amiral gemisi e tabii ki g4. Ne kadar güncelleme alsa da saf Android olsa da saf Android grafik işlemcisini mi güçlendiriyor lütfen her türlü g4.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
İthalatçı garantilide alsanız LG G4 en az 300 tl daha pahallı veya orin alırsanız en az 500 tl daha pahallı ama lg g4 ün kamerasından alınan performansı gm 5 ten beklemek küfür, hakarettir bunun yanısıra GM5 plus kıyasalancağı telefon lg g3 tür fiyatta aynı gibi.

Fazla paranız varsa lg g4 candır.
LG g3 e nasıl bakarsınız bunuda bilemicem tabi (batarya sıkıntısı çok meşhur)

Ama bütçeniz sınırlı ise emin olun gm 5 gayet memnun edici ve tatminkar sonuçlarla sizi memnun edecektir eminim. Ve g3 ten iyidir. En azından Stabilite olarak.
Kesinlikle. G4 daha geçen senenin amiral gemisi yahu. Gm 5Plus ın karşılaştırması gereken telefon g3 dür.