LG G4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

CrastLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben yeni G4 sahibi oldum. Bir sorum olacak: Akıllı ekran seçeneği önceki sayfalarda belirtilen yerde çıkmıyor. Nasıl aktif hale getirebilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blink:Merhaba. Benim de bir sorum olacak. Ben klasör gizleme işini bir türlü beceremedim bu telefonda. Yardımcı olur musunuz? :/

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Arkadaşlar bi sıkıntı buldum maalesef. Florasana yaklaşarak çekim yaptığınızda dalgalanma oluyor.Siz de denermisiniz acaba?

Otomatik modda kullanırken cihaz fazla ışıktan dolayı 1/60 veya daha hızlı deklanşör hızı kullanıyor.Bu da florasan gibi ışık kaynaklarını dalgalı gösteriyor.Sıkıntı değil gayet olağan bir durum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba. Daha çabuk iletişim kurabilmek için üye oldum, sorunu yaşayan benim. Dediklerini yaptım ama herhangi bir ses duymadım. Ayrıca şunu da söyleyeyim, bahsettiğim uğultu dün gurultuya dönüştü resmen. Ciddi şekilde endişelendirecek bir ses bu. Dediğim gibi o uygulamada yaşıyorum yalnızca bu problemi, o da telefon ısınınca. Telefon ısınmadığı zaman o uygulamadayken de herhangi bir ses duymuyorum. Servisi aradım bugün, telefona çıkan teknik servis elemanı ilk defa böyle bir sorunla karşılaştığını söyledi; fakat herhangi bir sorun olduğunu sanmadığını, sorunun uygulamada olduğunu söyledi. Bilmiyorum ama benim içim rahat etmiyor bir türlü. Yine de böyle bir sesle ve titreşimle karşılaşmamam gerekirdi sanki. Ses kameradan geliyor olsa telefon soğukken de gelmez miydi sence? Sen böyle bir ses duydun mu telefonundan, senin duyduğun ses daha farklı bir ses olmasın? Dün epey gurultulu bir ses duydum çünkü ve buna bağlı bir titreşim var dediğim gibi. Teşekkürler bu arada ilgilendiğin için.

Bu arada o dalgalanma olayı bende de oldu. Bence normal bir şey. G3'te de denedim, onda da var.

Biraz önce özellikle dinledim.Ama kulağımı kamera kısmına dayayınca anca duyabiliyorum.Bendeki ses OİS ve odaklama mekanizması sesi.Sen sadece kamerayı açıp sessiz bir ortamda tekrar dener misin?Bakalım bahsettiğimiz ses aynı ses mi?

Merhaba ben yeni G4 sahibi oldum. Bir sorum olacak: Akıllı ekran seçeneği önceki sayfalarda belirtilen yerde çıkmıyor. Nasıl aktif hale getirebilirim?

Akıllı ekran modu (Ekrana baktıkça tuş kilidini devre dışı bırakma) G4'de yok.Ama gelecek olan güncellemeyle belki gelebilir.Çünkü donanımsal bir özellik değil.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar ben g4'mü sattım. Ne kadar çok sorunları var saymakla bitmez. Dokunmatik hassasiyet, arayüzde kasılmalar takılmalar, oyunlarda mili saniyelik donma ve kasmalar gibi saymakla bitmez sinir bozucu şeyler var.

Spotify'da equalizer bile yok g4'de.

Stabilite takınıtılı biriyimdir bu yüzden zamanında g2den g4'e geçtim. Fakat [MENTION=350013]memogoren[/MENTION] demişti zamanla bilmem ne vardı anakartta onlar şişme yapınca yıpranınca görürüm diye. Bu kadar çabuk olucağını sanmamıştım yani telefonu 2 hafta vs kullanabildim.

Bunlar geçtim arka planda bişiler açıkken sonra ana ekran çok doluysa ve telefon ısınmışsa durum cubuğu inerken o akıcı 60fps ile değil 30fps ile iniyor. Ben böyle bişi görmedim yani.

Telefona 2 ay root bekledim tabi o sırada telefon 3 kere yenisi ile değişti anneme aldığım g4'de 1 kere değişti.

Root çıktı işte rom yok. Şu saçma romdan kurtulmadım daha fazla dayanamadım gittim sattım 5s'im vardı zaten ona geçtim jbde gelmişti kurdum rahat rahat kullanıyorum cihazı şu anda işte şimdi rahatladım dedim.

1 Yıl falan oldu 5s ile ilişkimiz şu anda cihazda olmayan tweak yok banamısın demiyor. Yakında tekrar konu açıcam tweak tanıtımı ile ilgili vs.

Uzun lafın kısası g4 almak isteyenler almasın, sorun yok diyenlerde ya test etmeyi bilmiyorlar yada milyonda bir şansına gelmiş :D

Yine [MENTION=350013]memogoren[/MENTION] demişti sanırım. Xda'da bir anket oluşturulmuş 200 tane g4'den 160-170'i sıkıntılıymış.

Almayın hocam g4 benim gibi o hesevle alıp 4 ay servislerde gezip sonunda telefonu satarsınız yani tabi takıntınız falan yoksa performans sorunlarıyla ilgili.

Stabiliteye önem veriyorsanız başta apple, htc ve sony bu üçü üzerine yok yani.

Ha rom atarak daha stabil hale gelebilir g4 ama rom kaç ay sonra çıkar ne zaman oturur her şey yerine orası belli değil. Öyle rom atmak basit gözüksede telefona kalıcı hasar verebiliyor.

Yine ve yine :D [MENTION=350013]memogoren[/MENTION] rom atarken anakartı yakmıştı sanırım şans işi yani :D

Kafanız rahat olsun diyorsanız g4 almayın htc sony apple alın. Bunu burada söyleme sebebim g4 almak isteyenlerin çoğu buraya gelip bakıyorlarda o yüzden buradan söylemek istedim.

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
LG, G4 Pro gibi modeller çıkarırsa düzelir belki. G4'e yazık oldu.

kdb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Biraz önce özellikle dinledim.Ama kulağımı kamera kısmına dayayınca anca duyabiliyorum.Bendeki ses OİS ve odaklama mekanizması sesi.Sen sadece kamerayı açıp sessiz bir ortamda tekrar dener misin?Bakalım bahsettiğimiz ses aynı ses mi

Tekrar denedim ve sonuç değişmedi, herhangi bir ses duymuyorum. Sanırım bahsettiğimiz sesler aynı değil. Benim bahsettiğim ses, özellikle en son duyduğum, oldukça rahat duyulabilecek bir ses, işlemciden geliyor zannedersem. Servise gidersem kesinlikle değişim isterim ama kabul edilmezse 1 aylık cihazımın yamalı olmasını da istemiyorum haliyle. Tamir, parça değişimi olayından hiç hoşlanmıyorum. Bir takım tecrübelerim sonucu teknik servis elemanlarına güvenim sıfır, telefonlara nasıl davrandıklarını biliyorum. Bir çok kötü işçilik örneğiyle karşılaştım (ekranı yamuk takma, kameranın içinde toz bırakma gibi). Yani sıkıntılı bir durumla karşı karşıyayım ne yazık ki. Bakalım ne olacak. Teşekkürler.

[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] bahsettiğin bazı problemler bende de var. Örneğin oyunlardaki o mili saniyelik takılmalar gibi. Çok ufak bir problem gibi duruyor, çoğu kişi kafaya bile takmaz ama olmaması gereken şeyler tabii bunlar, benim de canımı sıkıyor. Donanımsal olmadığı kesin bu gibi problemlerin, umudumuz güncellemeler yoluyla çözülmesi. Valla çok fazla araştırma yaptım telefonu almadan önce, şu an için alınabilecek en iyi telefonun bu olduğuna karar vererek aldım. Hala da seviyorum, telefon gayet güzel. Dediğim gibi, problemler giderilir umarım. Sana şunu sorayım; neden o kadar değişim oldu senin telefonların? Başka ne gibi problemlerle karşılaştın, servis değişim konusunda sıkıntı çıkarmıyor sanırım? Ben de getireceğim servise sanırım ama değişim olmaz, telefon açılır, tekrar verilir diye korkuyorum. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Öncelikle cevap icin teşekkürler. Şöyle ki s3 kullandım. Oeneklerden dosyanda klasör isimin başına nokta (.) koyduğumuz zaman ve seceneklerden gizli dosyaları gösterme secenegini tıkladığımızda göstermiyordu. Ee o da androiddi. Kafam da deli sorular.:bored:

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Tekrar denedim ve sonuç değişmedi, herhangi bir ses duymuyorum. Sanırım bahsettiğimiz sesler aynı değil. Benim bahsettiğim ses, özellikle en son duyduğum, oldukça rahat duyulabilecek bir ses, işlemciden geliyor zannedersem. Servise gidersem kesinlikle değişim isterim ama kabul edilmezse 1 aylık cihazımın yamalı olmasını da istemiyorum haliyle. Tamir, parça değişimi olayından hiç hoşlanmıyorum. Bir takım tecrübelerim sonucu teknik servis elemanlarına güvenim sıfır, telefonlara nasıl davrandıklarını biliyorum. Bir çok kötü işçilik örneğiyle karşılaştım (ekranı yamuk takma, kameranın içinde toz bırakma gibi). Yani sıkıntılı bir durumla karşı karşıyayım ne yazık ki. Bakalım ne olacak. Teşekkürler.

@Vikings bahsettiğin bazı problemler bende de var. Örneğin oyunlardaki o mili saniyelik takılmalar gibi. Çok ufak bir problem gibi duruyor, çoğu kişi kafaya bile takmaz ama olmaması gereken şeyler tabii bunlar, benim de canımı sıkıyor. Donanımsal olmadığı kesin bu gibi problemlerin, umudumuz güncellemeler yoluyla çözülmesi. Valla çok fazla araştırma yaptım telefonu almadan önce, şu an için alınabilecek en iyi telefonun bu olduğuna karar vererek aldım. Hala da seviyorum, telefon gayet güzel. Dediğim gibi, problemler giderilir umarım. Sana şunu sorayım; neden o kadar değişim oldu senin telefonların? Başka ne gibi problemlerle karşılaştın, servis değişim konusunda sıkıntı çıkarmıyor sanırım? Ben de getireceğim servise sanırım ama değişim olmaz, telefon açılır, tekrar verilir diye korkuyorum. :)

Yukarıda belirttiğim bütün sorunlar devamlı aynı cihazlarda tekrar tekrar çıktı. Yani tamamı aynı şekilde sanki telefonu hiç değiştirmemişler diye düşünebilirsiniz fakat kutunun jelatinlerini ben kesip açtım ımeı kontrolü vs yaptım telefonda sıfır jelatinler vs vardı yani aynısı olmasının imkanı yok. Kısaca 5 tane g4 kullandım 2 kere benim 1 kere annemin telefon değişti bu 3 yeni telefon ve ilk aldıklarımızla beraber 5 tel oldu ve hepsinde aynı sorunlar. Bu sorunların yazılımsal değil donanımsal olduğuna %80 eminim. Çünkü masanın üzerinde dokunmatikliğinin düzgün çalışmaması yazılımsal değil donanımsal bir sorun çok büyük ihtimal. Tüm ekran panellerinde aynı.,

Düzeltileceğini sanmıyorum çünkü çoğu kişi bu tarz sorunları keşfedemiyor ve bildiremiyor.

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Peki 6 inçe yakın bi cihaz almak istiyorum Jbli 5s kullanıyorum ama IOS den sıkıldım . Note serileri nasıldır ? Samsung hep kasıyor önyargısı var . Bendede var dolayısıyla ama ekran ve kalem için note serisi düşünüyorum . Aklımda birde sony var tabi . Sizce ne yapmalıyım z5 beklemelimiyim yoksa note serisimi almalıyım ?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Peki 6 inçe yakın bi cihaz almak istiyorum Jbli 5s kullanıyorum ama IOS den sıkıldım . Note serileri nasıldır ? Samsung hep kasıyor önyargısı var . Bendede var dolayısıyla ama ekran ve kalem için note serisi düşünüyorum . Aklımda birde sony var tabi . Sizce ne yapmalıyım z5 beklemelimiyim yoksa note serisimi almalıyım ?
Note 4 , Note 5 , Z5 , G4 pro dusunebilirsin. Z5 ile G4 pro daha gelmedi fakat LG note 5 in uzerine bir seyler koyup 2500 e satacaktr diye dusunuom. Tabi kalem o kadar iyi olmaz samsung ne zamandır note serisi yapıyor. Görecegiz. Bekleyemem diyorsan note 4 note 5 alabilirsin. Z3+ almanı onermem.

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Note 5 parasını hak etmiyor. Z3 veya note4e bakabilirsiniz.

kdb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yukarıda belirttiğim bütün sorunlar devamlı aynı cihazlarda tekrar tekrar çıktı. Yani tamamı aynı şekilde sanki telefonu hiç değiştirmemişler diye düşünebilirsiniz fakat kutunun jelatinlerini ben kesip açtım ımeı kontrolü vs yaptım telefonda sıfır jelatinler vs vardı yani aynısı olmasının imkanı yok. Kısaca 5 tane g4 kullandım 2 kere benim 1 kere annemin telefon değişti bu 3 yeni telefon ve ilk aldıklarımızla beraber 5 tel oldu ve hepsinde aynı sorunlar. Bu sorunların yazılımsal değil donanımsal olduğuna %80 eminim. Çünkü masanın üzerinde dokunmatikliğinin düzgün çalışmaması yazılımsal değil donanımsal bir sorun çok büyük ihtimal. Tüm ekran panellerinde aynı.,

Düzeltileceğini sanmıyorum çünkü çoğu kişi bu tarz sorunları keşfedemiyor ve bildiremiyor.

Evet, hak veriyorum. İnsan bir telefona bu kadar para sayınca problemin adını dahi duymak istemiyor ama olmuyor işte. :)

Bu arada [MENTION=444454]hakantrkzht[/MENTION], farkettim ki bahsettiğim uğultu gerçekten de kameradan geliyormuş. Bugün tekrar denedim programı açıp ve gördüm ki o ses çıktığında kamera netliği sağlayamıyor, kamera netken yok o ses ve bunu direk farkedebilmen çok enteresan oldu gerçekten, teşekkür ediyorum. Telefonu servise vermekten vazgeçtim, içim rahatladı ama şunu sormak istiyorum; bahsettiğim sesi programın içinde 4-5 kez duydum yalnız bir tanesi oldukça şiddetliydi. Böyle gurul gurul bir ses... Bu herhangi bir zarar vermez değil mi kameraya; takılma vardı çünkü, zorlanıyor gibiydi? Ayrıca şunu da söyleyeyim; normal kamerada da ön kameradan arka kameraya geçince kulağımı dayadığımda duyuyorum bu sesi ama tabii odaklayabildiği için çok kısa sürüyor. Uygulamada takılıyor herhalde ki ben uygulama içindeyken kameradan çıkıncaya dek geçmiyor bahsettiğim ses. Bir de şöyle bir şey farkettim; telefonun arka kamerasını açıyorum telefon bir yere odaklanıyor ve bir süre ekran kayıyor belli bir yere doğru. Yani telefonu hiç hareket ettirmediğim halde hareket ettiriyormuşum gibi davranıyor kısa bir müddet. Bu odaklamayla alakalı bir durum mudur, normal midir? Arkadaş paranoyak olduk valla, bazen 3310 falan alıp kullanayım diyorum. :)

kdb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bugün bir şey daha farkettim. Video çekerken kamera sürekli odaklama peşinde ama her zaman olmuyor bu. Bazen kamerayı çeviriyorum bir alanı ileri geri yaparak netlemeye çalışıyor. Tamam, bu normal ama bazen de kamerayı aynı alana hareket ettirdiğimde hiç odaklamaya ihtiyaç duymadan net bir şekilde gösterebiliyor. Sürekli odaklama olayı videoda hoş durmuyor ve olmaması gereken bir şey gibi geldi bana. Bu da bahsettiğim uygulamadaki o gurultudan sonra kameranın zarar görmüş olma ihtimalini getiriyor aklıma. Sizde de varmı bahsettiğim durum?

simuzer01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsungcular applecılar g4 kötülyedurun siz.. En iyi kamera özeliiği telefon. Ve daha bir çok özellik.

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bugün bir şey daha farkettim. Video çekerken kamera sürekli odaklama peşinde ama her zaman olmuyor bu. Bazen kamerayı çeviriyorum bir alanı ileri geri yaparak netlemeye çalışıyor. Tamam, bu normal ama bazen de kamerayı aynı alana hareket ettirdiğimde hiç odaklamaya ihtiyaç duymadan net bir şekilde gösterebiliyor. Sürekli odaklama olayı videoda hoş durmuyor ve olmaması gereken bir şey gibi geldi bana. Bu da bahsettiğim uygulamadaki o gurultudan sonra kameranın zarar görmüş olma ihtimalini getiriyor aklıma. Sizde de varmı bahsettiğim durum?

Kameranın zarar gördüğünü düşünmüyorum.O anki odak merkezi ve ışığa bağlı bir durum odaklama olayı.Ses konusuna gelince, kamera üzerine master yapma yolunda emin adımlarla ilerliyorum.Pro kameralardan dolayı mobil cihazlarda da bu tarz seslere alışığım.Odaklama yapmasa bile kameradan ses geliyor hafif, o da OIS "Otomatik görüntü sabitleme" mekanizmasından geliyor.Bu arada genel bir açıklama olarak nazar değmesin benim cihazdan hiçbir şikayetim yok.

Evet, hak veriyorum. İnsan bir telefona bu kadar para sayınca problemin adını dahi duymak istemiyor ama olmuyor işte. :)

Bu arada [MENTION=444454]hakantrkzht[/MENTION], farkettim ki bahsettiğim uğultu gerçekten de kameradan geliyormuş. Bugün tekrar denedim programı açıp ve gördüm ki o ses çıktığında kamera netliği sağlayamıyor, kamera netken yok o ses ve bunu direk farkedebilmen çok enteresan oldu gerçekten, teşekkür ediyorum. Telefonu servise vermekten vazgeçtim, içim rahatladı ama şunu sormak istiyorum; bahsettiğim sesi programın içinde 4-5 kez duydum yalnız bir tanesi oldukça şiddetliydi. Böyle gurul gurul bir ses... Bu herhangi bir zarar vermez değil mi kameraya; takılma vardı çünkü, zorlanıyor gibiydi? Ayrıca şunu da söyleyeyim; normal kamerada da ön kameradan arka kameraya geçince kulağımı dayadığımda duyuyorum bu sesi ama tabii odaklayabildiği için çok kısa sürüyor. Uygulamada takılıyor herhalde ki ben uygulama içindeyken kameradan çıkıncaya dek geçmiyor bahsettiğim ses. Bir de şöyle bir şey farkettim; telefonun arka kamerasını açıyorum telefon bir yere odaklanıyor ve bir süre ekran kayıyor belli bir yere doğru. Yani telefonu hiç hareket ettirmediğim halde hareket ettiriyormuşum gibi davranıyor kısa bir müddet. Bu odaklamayla alakalı bir durum mudur, normal midir? Arkadaş paranoyak olduk valla, bazen 3310 falan alıp kullanayım diyorum. :)

O görüntü kayma olayı OIS'den kaynaklanıyor.Odaklama ile ilgisi yok.Bunu da telefonun kamerası aç ve hafif sağa sola eğerek hareket ettir.Objektifin hareket ettiğini göreceksin.Durum bundan ibaret.Kameranda sorun yok.İçin rahat olsun.

Öncelikle cevap icin teşekkürler. Şöyle ki s3 kullandım. Oeneklerden dosyanda klasör isimin başına nokta (.) koyduğumuz zaman ve seceneklerden gizli dosyaları gösterme secenegini tıkladığımızda göstermiyordu. Ee o da androiddi. Kafam da deli sorular.:bored:

G4'den önce Note serisi kullanıyordum.Böyle bir olayın varlığından haberim bile yoktu :)

Samsungcular applecılar g4 kötülyedurun siz.. En iyi kamera özeliiği telefon. Ve daha bir çok özellik.

Son 3 nesil Samsung kullanmış biri olarak, Samsung yeni cihaz çıkardığında ki 3 ayı müteakip depolama yetersizliği, güncelleme sorunları, kasmalar donmalar yaşıyordum sürekli.Bu durumu sanki yeni çıkan cihazı aldırmak için bilerek yapıyorlar gibi geldi bana ki tezimden de çok eminim ve LG'ye yatay geçiş yaptım.Bence G2'den itibaren kullanmam gerekiyormuş, geç kalmışım.Kamera ise tartışılmaz bir nitelik zaten.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=444454]hakantrkzht[/MENTION] hocam arayüzde değil ama bazen hafif dokunmalarda dokunmatik algılamaması oluyor mu?birde face ve instagramda mili kasmalar oluyor mu?

kdb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=444454]hakantrkzht[/MENTION] tekrar çok teşekkür ederim ilgilendiğin için, anladım durumu. Teknik servis elemanı bile düşünemedi sesin kameradan geliyor olabileceğini ama sen tahmin ettin bu arada. :)

[MENTION=444454]hakantrkzht[/MENTION] hocam arayüzde değil ama bazen hafif dokunmalarda dokunmatik algılamaması oluyor mu?birde face ve instagramda mili kasmalar oluyor mu?

Face'de sadece bu cihazda değil gördüğüm tüm android cihazlarda o anlık takılma olayı var. İos'da yok mesela bu. Hatta bende subway surfers'da bile oluyor anlık takılmalar. İnternette gezinirken bazı sitelerde de yaşıyorum ufak tefek takılma problemini (örneğin bu site). Çözülür umarım bu tip sorunlar. Ha benim düşüncem, herşeye rağmen lg g4 en alınır cihaz. :)

medu07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bişey soracağım lg servislerinden ankara fırat elektoronik istanbul perpa servis ve mtv elektronik ile ilgili bilgi verebilecek cihaz gönderen var mı? konya servisinden memnun kalmadım malasef sorunlar aynen devam ediyor.

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
[MENTION=444454]hakantrkzht[/MENTION] tekrar çok teşekkür ederim ilgilendiğin için, anladım durumu. Teknik servis elemanı bile düşünemedi sesin kameradan geliyor olabileceğini ama sen tahmin ettin bu arada. :)

Face'de sadece bu cihazda değil gördüğüm tüm android cihazlarda o anlık takılma olayı var. İos'da yok mesela bu. Hatta bende subway surfers'da bile oluyor anlık takılmalar. İnternette gezinirken bazı sitelerde de yaşıyorum ufak tefek takılma problemini (örneğin bu site). Çözülür umarım bu tip sorunlar. Ha benim düşüncem, herşeye rağmen lg g4 en alınır cihaz. :)

Dokunmatik olayı gelecek bir güncelleme var onunla düzeliyor tamamen.Yüklü bir güncelleme, hatta Kore'ye geçen ay gelmişti ama Türkiye'ye hangi zaman diliminde gelir bilemiyorum.Çünkü bahse konu güncelleme daha Avrupa ve Abd'ye bile ulaşmadı.Shiftdelete'de haberini bulabilirsiniz.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dokunmatik olayı gelecek bir güncelleme var onunla düzeliyor tamamen.Yüklü bir güncelleme, hatta Kore'ye geçen ay gelmişti ama Türkiye'ye hangi zaman diliminde gelir bilemiyorum.Çünkü bahse konu güncelleme daha Avrupa ve Abd'ye bile ulaşmadı.Shiftdelete'de haberini bulabilirsiniz.
bende duydum v10d sürümü geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bilgisayarima lg bridgeyi kurdum ama xc00007b hatasi veriyor cok urastim ama duzeltemedim yardim edin

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu sabah v10d 55 mb lık bir güncelleme geldi ve yükledim o hafif kasmalar azaldı gibi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ithalatçı firma garantili g4 1850 lira ya buldum, ama g3 deki gibi çatlama sıkınrosı varsa 2200 verip lg türkiye garantili olanından alıcağım. Dün media markt da inceledim, telefon harika. G3 alıcaktım ama olmuşken üst model olsun dedim g4 almaya kara düverdüm.önerir misiniz.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ithalatçı firma garantili g4 1850 lira ya buldum, ama g3 deki gibi çatlama sıkınrosı varsa 2200 verip lg türkiye garantili olanından alıcağım. Dün media markt da inceledim, telefon harika. G3 alıcaktım ama olmuşken üst model olsun dedim g4 almaya kara düverdüm.önerir misiniz.
hiç çatlama sorunu duymadım hocam dokunmatik sorunları olabiliyor ondan tr garantili almanı öneririm.Vatanda 2099 du 2000 e iner ve hediye deri kapaklı

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dokunmatik sorunu her cihazda yok galiba bende test ettim sorun yok çok şükür.

slholkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar son güncellemeyi bende yükledim önceden klavyede boşluk tuşuna basınca algılamıyordu iki kere basmak gerekiyordu bazen şimdi o sorun yok yani dokunmatikte iyileşme olmuş. O anlık kasılmalar da geçmiş gibi gözüküyor şimdilik

S

SDN Okuru

SDN Okuru
son güncellemeyle cihazın son durumu nasıl oldu ısınma ve dokunmatik sorunu giderildimi z3 ve g4 arasında kaldım kamera falan g4'e itiyo beni ama bu ısınma aşırıymış galiba bunda bu sıcak yaz günlerinin etkisi nedir ayrıca cihaz 2 yıllık kullanım için yeterli midir

Son mesajlar