LG G4 Kullananlar Kulübü

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Sorunlarin neydi hocam sizin degisim mi istediniz ?
Sarjin cabuk bitmesi bekleme modunda bile. Video izlemeksizin 3saati gecmeyen ekran suresi eg ile. Vide o izlersen dizi fln 3sa45 dk yi goruyor.
İsinma sorunu ve klavyede cok sik olmasada takilma. Diger kronik sorunlar yoktu kasma dokunmatik algilamama fln umarim degisim cihazi çöp cikmaz.

justasecond

Öğrenci
8 Şubat 2013
42
1
8
Ben bu kadar sorunlu bir amiral gemisi görmedim, beğenmediğiniz samsung s6 da şarj dışında hiç bir problem yok ki o bile g4ten fazla gidiyor.. Bir telefon alıcaz 2000 tl vericez, hatalı olmasın diye 40 takla atıcaz hadi ya ? Her ne kadar sevmesem de iphone bu konuda 10 numara..

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
Ben bu kadar sorunlu bir amiral gemisi görmedim, beğenmediğiniz samsung s6 da şarj dışında hiç bir problem yok ki o bile g4ten fazla gidiyor.. Bir telefon alıcaz 2000 tl vericez, hatalı olmasın diye 40 takla atıcaz hadi ya ? Her ne kadar sevmesem de iphone bu konuda 10 numara..
Ipohenemi bi git isine kardes gecen adamin biri iphon 6 gtrdi 2 saatte %70 i gecmdi sarzi 1 saat sarzda flan durdu %39 lardaydi guldum sadece :#

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar nova launcher yükleyip şarjı 1 gün test edip sonucu buraya yazarmısınız ?

xxmeeminxx

Asistan
4 Haziran 2014
244
9
18
vallahi bende pişman oldum viking in dediğiğ gibi arayüzüde yansıdı kasmalr samsungtn beter bir kamerası iyi onuda ben cok kullanmıyorum keske sony z3 alsadyım diyorum birde mal giibi kasko yaptırmıstım telefona suu akılı telefonlardan bir yüğzüm gülmedi beee artık 5000 tl olsun iphone alacam diğer sefere ya da sony. Bıktım resmen bir n9 kulandık simdide hem vikings hem etrafımdkiler hemde dayım da önermisti lg. bela okyacam yakında firmaya beladan sonra kapanırsa sıkıntı dah büyük. özetle sunu diyorum LG G4 ALMAYIN ALDIRTMAYIN. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (dokunmatikte sıkınrtısı gerçekten var üstelik kutudan cıkan jelatin var üstünde 2 tık yapark aç sonra 2 tıkla kapt ekranı hemen 2 tık yap acılmıyo mesela veya bazen 40 kere basyıom ekrana. artık böyle kullanacaz ya da uygun bir sekilde z3 bulursam taks etcem resmen

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bir tek ekranı iyi bazen oyunlarda takılma yasıyo (Lra croft relic run) ya bir garntiye gitcem am deikleriniz gibi cihazın daha kötü gelmesinden korkuyom

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
vallahi bende pişman oldum viking in dediğiğ gibi arayüzüde yansıdı kasmalr samsungtn beter bir kamerası iyi onuda ben cok kullanmıyorum keske sony z3 alsadyım diyorum birde mal giibi kasko yaptırmıstım telefona suu akılı telefonlardan bir yüğzüm gülmedi beee artık 5000 tl olsun iphone alacam diğer sefere ya da sony. Bıktım resmen bir n9 kulandık simdide hem vikings hem etrafımdkiler hemde dayım da önermisti lg. bela okyacam yakında firmaya beladan sonra kapanırsa sıkıntı dah büyük. özetle sunu diyorum LG G4 ALMAYIN ALDIRTMAYIN. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (dokunmatikte sıkınrtısı gerçekten var üstelik kutudan cıkan jelatin var üstünde 2 tık yapark aç sonra 2 tıkla kapt ekranı hemen 2 tık yap acılmıyo mesela veya bazen 40 kere basyıom ekrana. artık böyle kullanacaz ya da uygun bir sekilde z3 bulursam taks etcem resmen

bir tek ekranı iyi bazen oyunlarda takılma yasıyo (Lra croft relic run) ya bir garntiye gitcem am deikleriniz gibi cihazın daha kötü gelmesinden korkuyom
Note serisinin arayuzleri saglam oluyor s serisine gore.bnm telde garantide degisim yapcak sahin bey senguller teknikserviste.eger adam gibi tel gelmezse note 5e gecicem agustos ta cikiyor tel

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende bugün lg g4 sahibi oldum bir takım sorunlarım var lütfen cevaplayın öncelikle arkadaki power tuşu biraz oynuyor gibi yani yerinden çıkacak gibi değilde üzerinde aşağı yukarı yapınca biraz gıcırdıyor diğer sorunum ise ön kamera ters çekiyormuş gibi bir garip geldi önceki telefonum samsung du ikinsinin de kamera yerleri ters,alışamadığım için mi anlamadım lütfen bir selfie örneği atabilir misiniz arkadaşlar lütfen cevaplayın içime kurt düştü

mmrtylmz

Doçent
24 Mayıs 2014
532
45
28
Diğer amiral gemilerinden geç çıkarttılar cihazı yani bu kadar bekledik ettik, gittik satın aldık sıkıntılara bak :( verdiğimiz paraya yazık gerçekten. Bende de aldığımda sıkıntı yoktu şimdi arayüzde kasma, oyunlarda hata donma, klavye desen iğrenç ötesi , n ye basıyorum b yazıyor. o ya basıyorum u yazıyor. Bozmak için elimden geleni yapacağım. Para iadesi almak istiyorum. Keşke Meizu MX5 i bekleseydim...

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Arkadaşlar bende bugün lg g4 sahibi oldum bir takım sorunlarım var lütfen cevaplayın öncelikle arkadaki power tuşu biraz oynuyor gibi yani yerinden çıkacak gibi değilde üzerinde aşağı yukarı yapınca biraz gıcırdıyor diğer sorunum ise ön kamera ters çekiyormuş gibi bir garip geldi önceki telefonum samsung du ikinsinin de kamera yerleri ters,alışamadığım için mi anlamadım lütfen bir selfie örneği atabilir misiniz arkadaşlar lütfen cevaplayın içime kurt düştü
Kamera ayarlarinda yuz var onda 2 yuz ayni olacak suan LG sisteminde olmadigm icin tam aciklayamadm.

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18

ön kamerada ayarlara girin ve 3. sıradaki yüzler aynı yöne bakacak şekilde ayarlayın. üzerine tıklayınca yüzler sağa sola veya aynı yöne (sola) dönüyor.

zekipako

Öğrenci
16 Temmuz 2008
8
0
0
arkadaslar lg uygulamalarım özellikle lg health ve resim düzenleme uygulamalrım silindi ne yapmalıyım...yardım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=393806]ZENGİN[/MENTION] [MENTION=402952]TechnoYoung[/MENTION] teşekkürler arkadaşlar birde tuşlar sizde de öyle mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bir sürü yorum yapılmış kasma ısınma dokunmatikte sorun vs. yeni telefon alacağım kısacası bu telofon alınır mı

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Arkadaşlar bir sürü yorum yapılmış kasma ısınma dokunmatikte sorun vs. yeni telefon alacağım kısacası bu telofon alınır mı
Ya bence alınır hatta bende 2200 olsa hiç i6 , s6 filan düşünmem direk G4 alırım .
Evet G4'ün bazılarında üretim hatası var bu gerçekten can sıkıcı.
Ama buradaki kişilerin %70 inin G4'ü kötülemek için böyle yazdığı ya da hiç android telefon kullanmadıklarına iddiaya girerim.

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
Şimdi alacak olsaydım g4 yerine diger markalara yönelirdim sorunlardan dolayi biraz bekleyip yeni seriler hakkında bilgiler geldiginde kronik sorunlar düzeltilmişse rahatlıkla alabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kullanmaya başlayalı ne kadar oldu

Kullanmaya başlayalı ne kadar oldu

Şimdi alacak olsaydım g4 yerine diger markalara yönelirdim sorunlardan dolayi biraz bekleyip yeni seriler hakkında bilgiler geldiginde kronik sorunlar düzeltilmişse rahatlıkla alabilirsiniz.

Önerebilecegin bi ürün var mı

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Ya bence alınır hatta bende 2200 olsa hiç i6 , s6 filan düşünmem direk G4 alırım .
Evet G4'ün bazılarında üretim hatası var bu gerçekten can sıkıcı.
Ama buradaki kişilerin %70 inin G4'ü kötülemek için böyle yazdığı ya da hiç android telefon kullanmadıklarına iddiaya girerim.
Ben yasadiklarimi yazdim onu soyleyeyim de ...telimin degisimi onaylanmis senguller teknik servisten bakalim saglam cihaz gelir ins

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Ayni sorunlar bendede var kardesm degsidrrlermi acabaa kac gun bekledin değişim icin

Ordaki sahin adli teknisyenle hemseri ciktik teli gonder dedi sorun olarakta sunlari sunlari yaz dedi degisim yaparim ben.kayit acildigi gun degisim seklimde sonuclandi.yani sen gonderirsen orayi ara de ben sahin beyle gorusecegim anlat durumu malatyadan bi arkadastan isminizi aldim de o anlar hemen de gonderirsem banada degisim yaparmisiniz

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18
LG G4 telefonuma dün kırılmaz (temperli) cam taktım. arama yaptıktan veya gelen aramaya cevap verdikten sonra telefonun ekranı simsiyah. ayrıca özellikle kilit açmada duyarsız. ister inanın ister inanmayın ancak 3 saat kullandım o camı söküp attım. ondan sonra sıkıntı kalmadı. bu tarz camları kullanacaksanız para vermeden önce düşünün derim.

Mstfmustafa

Öğrenci
29 Temmuz 2015
7
0
1
LG G4 telefonuma dün kırılmaz (temperli) cam taktım. arama yaptıktan veya gelen aramaya cevap verdikten sonra telefonun ekranı simsiyah. ayrıca özellikle kilit açmada duyarsız. ister inanın ister inanmayın ancak 3 saat kullandım o camı söküp attım. ondan sonra sıkıntı kalmadı. bu tarz camları kullanacaksanız para vermeden önce düşünün derim.
Keşke burda yazılanları okusaydın temperli cam alacaklar sensörleri kapatmayan cam alsınlar diye burda o kadar uyardılar.

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18
Çok önemli değil ben kılıf aldım. Yanında vermişlerdi koruma camını. Aslında kullandığım telefonlara ekran koruma film vs kullanmıyorum. Bunu denemek istedim fakat fiyasko.