LG G4 Kullananlar Kulübü

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
30 gün, 20-22 iş günü bekletiyorlar. Benim değişim 13'ün de onaylandı bugün cihaz elime geliyor. Cünkü ellerinde cihaz yokmuş ve cihazlar tek tek değil toptan geliyormuş belirli tarihlerde. O yüzden şansına bağlı belki 15 günde sonuçlanır belki 30 günde.
Ben garantiyevermekten vazgectim zaten 20 gün de anca sonuclanacakti bu surecte note 5 cikacak. Onu alcam. Satma nedenim sarjinin bekleneni verememesi. 3Sa ekran suresi veriyor ... Bide isinmasi

sagyurek

Öğrenci
5 Kasım 2013
89
0
0
Arkadaşlar gelen mesajlarda ön izleme işaretliyken mesajı göstermiyo sadece açılır pencere görüntüleyicisini açınca ekranda görüküyo onuda ben istemiyorum deneyip sizdede olup olmadığını öğrenebilirmiyim acaba?

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
kasma sadece oyunlarda mı oluyordu yoksa telefonun genelinde mi oluyordu?

Kasma oyunlarda oluyordu sadece. Arayüzde veya farklı işlemlerde kasma olmuyordu. Sanırım grafik işlemcisinde donanımsal bir sıkıntı olması gerekiyor.

Tamir eden teknik servis elemanı ile konuştum, zaten sıkıntı olmasa değişimi onaylamazdım dedi. Yazılımsal bir sorunda değil, rom attım düzelmedi dedi.

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Telefonda ısınma sorunu var sanırım ?
Benimki de ısınıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaslar g4 kullananlara soruyorum dik konumda cekilen fotolar telde dik gozukuyor ama pcye teli baglayip fotolara baktigimda hepsi yan cikmis. Duzeltmede yapamiyosun sd kartin icinden .sadece fotolari pcye kopyaladiktan sonra tek tek duzeltebiliyosun. Bune boyle biz bunlami ugrascaz. Isin ilginc yani dik fotolar cihazda dik gözüküyor. Bir kişide daha bu sorunu görmüştüm forumda başka var mı böyle olan

Ahmt006

Asistan
19 Mayıs 2015
109
5
18
Kasma oyunlarda oluyordu sadece. Arayüzde veya farklı işlemlerde kasma olmuyordu. Sanırım grafik işlemcisinde donanımsal bir sıkıntı olması gerekiyor.

Tamir eden teknik servis elemanı ile konuştum, zaten sıkıntı olmasa değişimi onaylamazdım dedi. Yazılımsal bir sorunda değil, rom attım düzelmedi dedi.

hocam hangi testleri nerden yaptınız? hangi oyunları yüklediniz?
Benimkinde tek bi sıkıntı oluyor güneş altındayken bazen dokunmatik ekranında bazen atlıyor dokunmuyor, ilk tamperli camım kalitesizdi onda çok oluyordu kendi kendine kilitleniyordu, bi daha taktırdım onda da nadiren oluyor acaba sensöre gelen ışık kırıldığı için midir yoksa yazılımsal bir sorun mu vardır? hangi testleri yapmamı önerirsiniz ?

slholkc

Öğrenci
14 Temmuz 2015
48
3
8

Benim asphalt 8 modern combat 5 gibi oyunlarda takılma olmuyor ama ''aa'' gibi bir oyunda takılıyor. Benim arayüzde de sorun var sanırsam arada bir takılmalar oluyor. Facebook, twitter gibi uygulamalarda da sayfayı aşağı yukarı çekerken takılıyor acaba bu telefondan mı yoksa uygulamadan mı kaynaklı ?

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Arkadaşlar ben teknik servis değilim. Sorularınızı ona göre yöneltin lütfen.

Benim asphalt 8 modern combat 5 gibi oyunlarda takılma olmuyor ama ''aa'' gibi bir oyunda takılıyor. Benim arayüzde de sorun var sanırsam arada bir takılmalar oluyor. Facebook, twitter gibi uygulamalarda da sayfayı aşağı yukarı çekerken takılıyor acaba bu telefondan mı yoksa uygulamadan mı kaynaklı ?

Telefondan kaynaklı.

Tys23

Dekan
22 Ağustos 2012
7,138
1,230
1,358
Arkadaşlar ben teknik servis değilim. Sorularınızı ona göre yöneltin lütfen.

Telefondan kaynaklı.

Cihazını aldın mı ? Ayrıca sana tavsiyem bundan sonra forumda veya çevrendeki herkese garanti firması ile konuşup direkt kargo ile servise göndermi 3 günde geliyor.

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Bugünki istatistigim
http://i.hizliresim.com/1k4JbN.png
3Sa4dk ekran süresi. %75 oto parlaklık. 3G %80 wifi %20 baglandim. 12 gibi sarjdan çıkardım çarşıyacikip eve 8 de geldim %20 idi . yani yogun kullanimda bir günü çıkaramıyor tel.

Yada bilmiyorum benim telefonda sorun var ama sanmiyorum bikac kisi de benzer istatistigi vermisti.o kadar gereksiz gömülü uyg devre dışı da bıraktım greenify de yüklü

sagyurek

Öğrenci
5 Kasım 2013
89
0
0
Arkadaşlar sordugum soruya cvp verecek yokmu msjlarda on ızleme ısaretlıyken ust barda gelen msj gorunmuyo sızdede oylemı bırde sony xperia z3 ile takas sizce mantıklımı çok soğudum telden sarj buyuk problem onun dısında guzel

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
Arkadaşlar sordugum soruya cvp verecek yokmu msjlarda on ızleme ısaretlıyken ust barda gelen msj gorunmuyo sızdede oylemı bırde sony xperia z3 ile takas sizce mantıklımı çok soğudum telden sarj buyuk problem onun dısında guzel
Mesaj ayarlarnda yapiliyor herahlde karistir biraz bikdirim cekmesi falan mesaj onizlemelrini ayarlybyordn bndede gliyor bildirim cekmecesine. Z3 gecen yilin telfoonu kesinlikle oyle hata yapma

sagyurek

Öğrenci
5 Kasım 2013
89
0
0
Mesajda ayarlı o ısaret ama ona ragmen on ızlemede cıkmıyo ekranda goster dıyınce gorunuyo ama sadece ust barda gorukmesı ıcın ayarda ıslemıyo neyse en kısa zamanda elden cıkaracam bu telefonu dahada tobe lg ye

cgds1234

Öğrenci
14 Temmuz 2015
12
0
1
Aynen bende test yaptm bazen tikliorm nokta koyuyor bazen koymuyorr farkli farkli yere 2 kere tikloorm hepsnde koymiyor. Bn alali telfonu 2 ay oldu degisdrrlermi sizce ? Telfnu yenilems olrm hem . ssen kc gundr bkliorsn nsl oluyot dgsm islemleri cok suruormu

direk aldığım yere götürdüm değişim diye yazdı yolladı 1 ay olmuştu benimde

sagyurek

Öğrenci
5 Kasım 2013
89
0
0
Sarji senin nasıl gidiyor hocam?

sabah 7 de aldığım telefonu gün içinde işten dolayı ara sıra bakma bi iki facebook bı ıkı vıdeo ızledım aksam saat 6:30 da dıpteydı berbat bır sarjı var telefon kasıyo barız bı sekılde bırde daha demın sarja taktım yarıya kadar dolmustu 10 dk kafa topu oyununu oynadım ve bıanda sarj %3 dedi şok oldum direk garantiye verecem eğer onaylanırsa para iadesi yapılıyomu teknik servislerde acaba

kardeşim bu tamamen şans işi verirsin adamlar değişim der veya sorunu ufak tefek şeylerle çözerler a şahsı verıip değişim alır sen verirsin yaptık derler geri verirler bende verecem garantiye ve sonucu bekleyip görecem

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
sabah 7 de aldığım telefonu gün içinde işten dolayı ara sıra bakma bi iki facebook bı ıkı vıdeo ızledım aksam saat 6:30 da dıpteydı berbat bır sarjı var telefon kasıyo barız bı sekılde bırde daha demın sarja taktım yarıya kadar dolmustu 10 dk kafa topu oyununu oynadım ve bıanda sarj %3 dedi şok oldum direk garantiye verecem eğer onaylanırsa para iadesi yapılıyomu teknik servislerde acaba

kardeşim bu tamamen şans işi verirsin adamlar değişim der veya sorunu ufak tefek şeylerle çözerler a şahsı verıip değişim alır sen verirsin yaptık derler geri verirler bende verecem garantiye ve sonucu bekleyip görecem
Sabah 7 den aksam 6 ya kadar bnce normal bi sure bi hic kullanmadim bazen kullandm 28 saat gitti suresi ama sonra hep sarzdayken oyndm snra dusdu verimi artk olmuor tel beklemedeyken bile sarzi btior. Ama bndede kasma cok var internete grerken takilmalar oluyor cok isiniyor dokunmatiktede biraz sorun var. Kalvyeden yazarken bazi kelimeri yazmior testtendr baktim 2 kere tikliyorsun bi tane nokta koyuyor bazen tek yapiosn olmuor kesin problmli 2 ay oldu ama bn vereli kutusunu orda birakmsfm aldgm yerde degsm yaprken kutu istiyorlr herhalde ne yapblrm degsdrrler mi sizce ?
Bi cevap versnz yardmci olun kmse cv9 vermiyor

sagyurek

Öğrenci
5 Kasım 2013
89
0
0
Sabah 7 den aksam 6 ya kadar bnce normal bi sure bi hic kullanmadim bazen kullandm 28 saat gitti suresi ama sonra hep sarzdayken oyndm snra dusdu verimi artk olmuor tel beklemedeyken bile sarzi btior. Ama bndede kasma cok var internete grerken takilmalar oluyor cok isiniyor dokunmatiktede biraz sorun var. Kalvyeden yazarken bazi kelimeri yazmior testtendr baktim 2 kere tikliyorsun bi tane nokta koyuyor bazen tek yapiosn olmuor kesin problmli 2 ay oldu ama bn vereli kutusunu orda birakmsfm aldgm yerde degsm yaprken kutu istiyorlr herhalde ne yapblrm degsdrrler mi sizce ?

Bahsettiğin olaylar bendede var çift tıklama çoğu zaman algılamıyo üstündeki koruyucuyu çıkardım ondandır diye yine aynı ısınma çok değil ama yine oluyo o normaldir şarj kesinlikle normal değil mesajlarda harfler sankı donuyo gıbı kasmalar fazla oluyo guncellemeyle düzelmesse bunlar lg bu telefonla kullancılara sağlam bi kazık atmıs olacak soruna gelecek olursak ılk servıse verırken kutu ıstenmıyo sadece telefon deısım olusa eger goz yumarlar kutunun olmamasına sorun olmaz kardes ondan ben 1 haftaya verecem garantıye baksınlar

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
Bahsettiğin olaylar bendede var çift tıklama çoğu zaman algılamıyo üstündeki koruyucuyu çıkardım ondandır diye yine aynı ısınma çok değil ama yine oluyo o normaldir şarj kesinlikle normal değil mesajlarda harfler sankı donuyo gıbı kasmalar fazla oluyo guncellemeyle düzelmesse bunlar lg bu telefonla kullancılara sağlam bi kazık atmıs olacak soruna gelecek olursak ılk servıse verırken kutu ıstenmıyo sadece telefon deısım olusa eger goz yumarlar kutunun olmamasına sorun olmaz kardes ondan ben 1 haftaya verecem garantıye baksınlar
Ya kardsm isnma normal ama dokunmatik can skiyor ayrica bi kac uygulama var aragecislerde kasiyor uygulamalari kaptip temizledgnde yana dogru kaydiriyosn kasarak kapaniyor ben 4.5 yil ace 2 samsung kullandim romla kullandim daha kullansam 3 yil daha kullanrdm her oyunu aciyordu ancak sarz icin dgsdrm sarzinda bsy dmiorm ama smiden boyleyse bu tel seneye coker daynmaz zor durumumda aldim 1 sene bekledm ciksin diye ayrica 4 5 sne gotrmsi lazmdi

slholkc

Öğrenci
14 Temmuz 2015
48
3
8
Ya kardsm isnma normal ama dokunmatik can skiyor ayrica bi kac uygulama var aragecislerde kasiyor uygulamalari kaptip temizledgnde yana dogru kaydiriyosn kasarak kapaniyor ben 4.5 yil ace 2 samsung kullandim romla kullandim daha kullansam 3 yil daha kullanrdm her oyunu
aciyordu ancak sarz icin dgsdrm sarzinda bsy dmiorm ama smiden boyleyse bu tel seneye coker daynmaz zor durumumda aldim 1 sene bekledm ciksin diye ayrica 4 5 sne gotrmsi lazmdi

aynı sorunlar bende de var facebook, twitter, instagram takılıyor . Sizin dediğiniz gibi kaydırarak temizlerken kasarak kapanıyor. Garantiye gönderip göndermeme konusunda kararsız kaldım daha alalı 3 hafta oldu. Lg g4 le çok kaybedecek bu gidişle

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
Ben ilk ciktigin aldim bugun tam 2 ay oldu sen vercen mi sen verrsen kardsm sonra beni bilgilendrrmsn sorunlarnz ayni sayilir degistrrlerse bnde verim cunku clisiorm disari fzla ckamiorm bosuna gunum gitmesin numarimda brakim istersen sen verdnmi verckmsn

slholkc

Öğrenci
14 Temmuz 2015
48
3
8
Ben ilk ciktigin aldim bugun tam 2 ay oldu sen vercen mi sen verrsen kardsm sonra beni bilgilendrrmsn sorunlarnz ayni sayilir degistrrlerse bnde verim cunku clisiorm disari fzla ckamiorm bosuna gunum gitmesin numarimda brakim istersen sen verdnmi verckmsn

bende birinin vermesini bekliyorum aslında değişim yapılıp yapılmama açısından 2 3 hafta daha bekleyip veren olmazsa vermeyi düşünüyorum o kadar para verdik. Yeni bir güncelleme falan geldiği de yok. Lg yi seven biriydim ama artık soğumaya başladım.

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
bende birinin vermesini bekliyorum aslında değişim yapılıp yapılmama açısından 2 3 hafta daha bekleyip veren olmazsa vermeyi düşünüyorum o kadar para verdik. Yeni bir güncelleme falan geldiği de yok. Lg yi seven biriydim ama artık soğumaya başladım.
Haberlesim kardsm sonra . bnde cok sviordm ilk defa alalim dedik bize denk geldi oda