mercer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6b92f7028542b87bfdb0342935088923.jpg

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bugün servise gittim, yarın sabah verdiğim zaman akşama elimde olacakmış telefon. İlk defa bu kadar hızlı bir servis gördüm valla helal olsun :D Gerçi ellerinde ekran varmış stokta, ondan gün içinde yapıyorlar sanırım :D

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Muzik icin ekolayzir ayari yapan var mi.kulakliktan ses cok cizirtili geliyo.2 tane orjinal kulaklik var kulaklikta problem yok😊

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Ben normalde kullanıyorum. Senin kulaklık girişinde sorun olabilir.

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Servisin elinde yedek parca olunca gününde teslim ediyorlar telefonu. Sabah 12de verdim aksam 5bucukta aldım. Hem ekran degisti (ve dogal olarak catlak kasa da degisti) hem de kulakligimda sıkıntı vardi, yeni kulaklik verdiler. Benden mutlusu yok su an :D

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bu arada degisen ekranin kalitesi kötüymüş. Arkadaşın g3 ile karşılaştırdık. Benim ekran sarı duruyor. Renkler canli değil.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Bu arada degisen ekranin kalitesi kötüymüş. Arkadaşın g3 ile karşılaştırdık. Benim ekran sarı duruyor. Renkler canli değil.

Bildiğim kadarıyla o da orjinal LG ekranı sadece panelleri değişik biri LG Display biri Japan Display diye geçiyor olması lazım.

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Niye "LG Display" ve "Japan Display" olarak ayrılıyor ki? Ne farkları var? :)

Reaksiyon puanı
16,118

bir kaç güne düzelir üretim sonrası 1 dakika bile çalışmadığı için panel ile dokunmatiği birleştiren yapıştırıcı öyle görünüm veriyordu galiba zamanla beyazlar düzelir.

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
bir kaç güne düzelir üretim sonrası 1 dakika bile çalışmadığı için panel ile dokunmatiği birleştiren yapıştırıcı öyle görünüm veriyordu galiba zamanla beyazlar düzelir.
İnşallah oyle olur. Canım sıkılıyor boyle durumlara. Biseyin orijinalliği bozuldu mu gıcık oluyorum

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Sirf bu yuzden değişmek istemiyordum catlak kasayi. Ekran sararmasaydi degismeyecektim de.

Benimkisi net beyaz renk veren ekrandı kasa çatlağı için gönderdiğimde ekrana kesinlikle dokunulmamasını istediğimi belirttim ekran orjinal ekranım olarak geri gelmişti.

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Benimkisi net beyaz renk veren ekrandı kasa çatlağı için gönderdiğimde ekrana kesinlikle dokunulmamasını istediğimi belirttim ekran orjinal ekranım olarak geri gelmişti.
Anladim, dedigim gibi hocam benim orijinal ekran sarardigi icin degistirttim yoksa ben de dokunmamayi dusunuyordum.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Anladim, dedigim gibi hocam benim orijinal ekran sarardigi icin degistirttim yoksa ben de dokunmamayi dusunuyordum.

UPps şimdi oturdu ama şöyle söyleyeyim yan yana koyup bakmadığın sürece ekranın sarımtrak bir renge sahip olduğunu farketmiyorsun gözlerin alışıyor ayrıca bu ekran paneli gözü daha az yoran bir panel olması lazım.

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
UPps şimdi oturdu ama şöyle söyleyeyim yan yana koyup bakmadığın sürece ekranın sarımtrak bir renge sahip olduğunu farketmiyorsun gözlerin alışıyor ayrıca bu ekran paneli gözü daha az yoran bir panel olması lazım.
Neyse artik olan oldu :) Eger alisamazsam da en olmadi abime yalvarıp onun note4'une konarim :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Neyse artik olan oldu :) Eger alisamazsam da en olmadi abime yalvarıp onun note4'une konarim :D

Pek fark yok arkadaşımın note 4 ü ile Lg G3 ü karşılaştırmıştım benim ekran daha beyaz renkler veriyordu bir karşılaştırıp yorum atar mısın ?

hmsolak68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaşlar hafıza kartı adı:3B50-1A10 bunu extSDCard olarak değiştirmek istiyorum fakat bir türlü değiştiremedim. Navigason yüklüyorum bunun yüzüne sanırım hata veriyor. ne yapabilirim

M

Mirilli

SDN Okuru
arkadaşlar 6-7 ay öncesine kadar telefuma gelen mesajları yer kaplıyor diye silmiştim. Şu anda çok ihtiyacımvar bu mesajları geri getirmeye. Bu işi nasıl yapabilirim. Çok önemli benim için

S

SDN Okuru56

SDN Okuru
Lg g3 model telefonumdan arkadaşlar 6-7 ay öncesine kadar telefuma gelen mesajları yer kaplıyor diye silmiştim. Şu anda çok ihtiyacımvar bu mesajları geri getirmeye. Bu işi nasıl yapabilirim. Çok önemli benim için

cuteftp

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Mrb arkadaşlar hafıza kartı adı:3B50-1A10 bunu extSDCard olarak değiştirmek istiyorum fakat bir türlü değiştiremedim. Navigason yüklüyorum bunun yüzüne sanırım hata veriyor. ne yapabilirim
Bugün bende farkettim. Benim kartta da 6664-6630 yazıyor dosya yöneticisine girdiğimde.
Akşam Pcye kopyalayıp telefondan kartı biçimlendirme yapmayı deneyeceğim. Muhtemelen düzelecektir.
Sygic 16.0.0 kurmayı başarabildim fakat diğerleri gibi randıman alamadığımdan mesajın dikkatimi çekti...

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Öyle bir seçenek yok zaten. Tam olarak ne yapmaya çalışıyorsunuz?

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Sanırım arkadaş PC Suite'e bağlamayı diyor. Direk takın USB'yi PC Suite açıkken.

aykut.yas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumun İmei numarası sıfırlanmış. Yabancı forumlarda nasıl düzelteceğimi buldum fakat telefonu bilgisayara bağladığımda telefonda sadece; Telefonu Şarj Edin, Ortam Cihacı(MTP) ve Resim Gönder (PTP), seçenekleri var. Bu seçeneklere ek olarak bir de LG Yazılımı seçeneği olması gerekiyormuş.

AKUMA

Asistan
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar bundan yaklaşık bir buçuk yıl önce hepsiburadadan aldığım lg3 telefonumun sol üst köşesinde sarı bir nokta belirdi. ısınmadan kaynaklı zannettim ilk önce, zamanla bu nokta şerit haline geldi ve ekranın sol üst kısmından neredeyse ortasına kadar uzandı. sizce garantiye göndersem değişim veya iade olma olasılığı nedir. Bir de bu garanti süreci hepsiburadada nasıl işliyor bilen var mı?