dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
A6UR ile başlayanlar 16 gb modelidir.
ATUR ile başlayanlar ise 32 gb temsil eder.

2q83plw.jpg

2ai0v4k.jpg

11ta0pk.jpg

33mly8p.jpg

kd617a.jpg

2uqy6b9.jpg

2hzviv.jpg

23hsie0.jpg

v8hen8.jpg

solawo.jpg

n148sl.jpg
Guncelleme Tarihlerinden anlasilcagi uzere son guncelleme v10l degildir. Ancak turkiyeye verilen son guncelleme v10l dir. Millet 20c ye gecmis. Biz hala android 5.0 bekliyoruz

cuteftp

Asistan
7 Kasım 2014
128
3
18
Android 5.0 20C güncellemesi Vodafone için olduğu yazıyor. Herhangi bir hat sahibi güncelleme yaparsa sorun olur mu

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Iyi gunler bnm tel ithalatci frma garantili lg turkiyeye aradigimda bana su sekilde format atmami soylemisti 3845#*855# bunu yazip wcdma only o secip factory reset yapmami soylediler bnde dedim ki telefon lg turkiye garantili degil ama ithalatci firma dedim ondan sonra 1 dkka o zaman dedi aradi birileri ile konustu telefonda sorun olusma ihtimalo var felan dedi siz ayarlar kismindan atn formati dedi boyle atmayla ayarlardan atmak arasnda bi fark var mi birde gercekten sorun cikar mi sizce ?

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
Iyi gunler bnm tel ithalatci frma garantili lg turkiyeye aradigimda bana su sekilde format atmami soylemisti 3845#*855# bunu yazip wcdma only o secip factory reset yapmami soylediler bnde dedim ki telefon lg turkiye garantili degil ama ithalatci firma dedim ondan sonra 1 dkka o zaman dedi aradi birileri ile konustu telefonda sorun olusma ihtimalo var felan dedi siz ayarlar kismindan atn formati dedi boyle atmayla ayarlardan atmak arasnda bi fark var mi birde gercekten sorun cikar mi sizce ?
Biri hard reset biri fabrika ayarlarina geri donderme sanirim. Biri icindeki versiyonu tekrar bastan yukler biri sadece sizin ayarlarinizi uygulamalarinizi vb kisisel bilgilerinizi siler. Size yaptirmamasinin sebebi iste imeiniz sonradan atildiysa silinmemesi icindir. Neden servisi aramistiniz? Sorun ne ?

cuteftp

Asistan
7 Kasım 2014
128
3
18

Telefonu fabrika ayarları ( Hard Reset) na döndürmek istiyorsanız:
1- Power + Ses kısma tuşlarına basarak telefonu başlatın. ( Yaklaşık 10 saniyeye yakın basmanız yeterli)
LG-G2-G3-Hard-Reset-Buttons.png

2- Ses açma-kısma tuşlarıyla aşağı yukarı yaparsınız. Power tuşu ile de seçimi tamamlayın.

LG-G3-HARD-RESET-FINAL.png

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Polonya için Lg G3 Android 5.0 v.20d.EUR.xxx versiyonu çıkmış yükleyen var mı

Kod:
http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW84H6PD02PUA8E0DCEBAMR/D85520D_00.kdz

00c26adde7d248d54b29a68c7fcf7dea.jpg

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
Telefonu fabrika ayarları ( Hard Reset) na döndürmek istiyorsanız:
1- Power + Ses kısma tuşlarına basarak telefonu başlatın. ( Yaklaşık 10 saniyeye yakın basmanız yeterli)
LG-G2-G3-Hard-Reset-Buttons.png

2- Ses açma-kısma tuşlarıyla aşağı yukarı yaparsınız. Power tuşu ile de seçimi tamamlayın.

LG-G3-HARD-RESET-FINAL.png

Polonya için Lg G3 Android 5.0 v.20d.EUR.xxx versiyonu çıkmış yükleyen var mı

Kod:
http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW84H6PD02PUA8E0DCEBAMR/D85520D_00.kdz

00c26adde7d248d54b29a68c7fcf7dea.jpg
Yukleyen varsa 5.0 in pili somurmesini duzeltmislermi ya ?

cuteftp

Asistan
7 Kasım 2014
128
3
18
Verdiğim linkteki romu yükledim. Bende v20d-ESA-XX yazdı. Yazılımın nereye ait olduğunu da bulamadım.
Henüz yeni yüklediğimden yorumsuz...

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Biri hard reset biri fabrika ayarlarina geri donderme sanirim. Biri icindeki versiyonu tekrar bastan yukler biri sadece sizin ayarlarinizi uygulamalarinizi vb kisisel bilgilerinizi siler. Size yaptirmamasinin sebebi iste imeiniz sonradan atildiysa silinmemesi icindir. Neden servisi aramistiniz? Sorun ne ?

Sorun suydu telefonun gsm modundayken gorusmelerde ahizeden cizirti gelmesiydi o nedenle birde telefonu ilk aldigim zamanlardi ve guncelleme yapmisimtim guncellemeden snra format atmak gerekiyor demiti galiba o yuzden yani

Sorun suydu telefonun gsm modundayken gorusmelerde ahizeden cizirti gelmesiydi o nedenle birde telefonu ilk aldigim zamanlardi ve guncelleme yapmisimtim guncellemeden snra format atmak gerekiyor demiti galiba o yuzden yani

cuteftp

Asistan
7 Kasım 2014
128
3
18
Verdiğim 20d versiyona geçmeyin 3g bağlanmıyor. Wcdma yapınca g harfi geliyor ve hat çekmiyor. 20a versiyona geri dönücem

cuteftp

Asistan
7 Kasım 2014
128
3
18
Düzeltme yapıyorum. 20d yükledikten sonra hard reset yaptıktan sonra 3gyi açınca normale döndü. Cleanmaster defalarca yüklememe rağmen uyumsuz olsuğundan çöküyor. Tam şarj yapamadım birde uygulamaları yükleyip yerlerini düzenlediğimden şarj konusunda bişey diyemiyorum. Bikaç programla uyumsuzluğu var. Şimdilik bukadar

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
Düzeltme yapıyorum. 20d yükledikten sonra hard reset yaptıktan sonra 3gyi açınca normale döndü. Cleanmaster defalarca yüklememe rağmen uyumsuz olsuğundan çöküyor. Tam şarj yapamadım birde uygulamaları yükleyip yerlerini düzenlediğimden şarj konusunda bişey diyemiyorum. Bikaç programla uyumsuzluğu var. Şimdilik bukadar
Sarz konusundaki incelemeni merakla bekliyorum :)

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Arkadaslar v10l eur surumunu kullaniuorum bu surumu kullanan varsa bana yardimci olablr mi telefonum cok isiniyor internette dolasmayla dahi yarm saat 1 saat dolasyorm gercek anlamda isiniyor rahatsz oluyorm oyunlarda daha fazla isiniyor oynayasm gelmiyor bunun nedeni nedir acaba nasil cozeblrm sizdese boyle mi

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
Arkadaslar v10l eur surumunu kullaniuorum bu surumu kullanan varsa bana yardimci olablr mi telefonum cok isiniyor internette dolasmayla dahi yarm saat 1 saat dolasyorm gercek anlamda isiniyor rahatsz oluyorm oyunlarda daha fazla isiniyor oynayasm gelmiyor bunun nedeni nedir acaba nasil cozeblrm sizdese boyle mi
Gecmis sayfalari okuyun biraz

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
V10m yi indir internetten kdz uzantili yukle

Tamam abi bu sefer dedigini dinliycem fakat bi kac sorum var bunlari yuklemek icin telefonun rootlanms ommasi gerekiyor mu bu ilk sorumdu ikinci sorum ise guncelleme geldiginde alabilecekmiyim 3. Sorum telefonum resmo ithalatci firma garantili bi sorun olur mu bu kadar abi ?

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
Tamam abi bu sefer dedigini dinliycem fakat bi kac sorum var bunlari yuklemek icin telefonun rootlanms ommasi gerekiyor mu bu ilk sorumdu ikinci sorum ise guncelleme geldiginde alabilecekmiyim 3. Sorum telefonum resmo ithalatci firma garantili bi sorun olur mu bu kadar abi ?
Rootlu olmasi gerekmez. Guncelleme alirmisin bil.iyorum orjinal surum alirsin bence. Garantisinide bisey olmaz orjinal surum yukluceksin.