osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Arkadaslar merhaba ben lg g3 32 gb kullaniyorumda oyun oynamadigim halde sadece internette gezndgm veya watsapta takildigim halde telefonun isinmasi normal mi sizce batarya sacakligi 38.3 derece telefon 409 k serisi goruslerinizi almak isterim.. Saygilar.

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
Arkadaslar merhaba ben lg g3 32 gb kullaniyorumda oyun oynamadigim halde sadece internette gezndgm veya watsapta takildigim halde telefonun isinmasi normal mi sizce batarya sacakligi 38.3 derece telefon 409 k serisi goruslerinizi almak isterim.. Saygilar.
38 derece normal bir isi. Kafaniza takmayin. 5 dk 4k vidyo cekin ve telefonun isinma sinirlarini bi gorun :)

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
38 derece normal bir isi. Kafaniza takmayin. 5 dk 4k vidyo cekin ve telefonun isinma sinirlarini bi gorun :)

Cevabin icin tesekkur ederim kardesim bilmiyorum ben elimin isinmasina alisamadim o yuzden bana garip geliyor galiba bide sizin android surumunuzu ogrenebilirmiyim acaba ben son surum mu kullaniyorum guncelleme yapmaya calistigimda en son surumu kullandigimi soyluyor ?

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
Cevabin icin tesekkur ederim kardesim bilmiyorum ben elimin isinmasina alisamadim o yuzden bana garip geliyor galiba bide sizin android surumunuzu ogrenebilirmiyim acaba ben son surum mu kullaniyorum guncelleme yapmaya calistigimda en son surumu kullandigimi soyluyor ?
V10n var. Ve ben oyun oynayinca dahi isindigini gormedim. Hafif bi iliklasma oluyor okadar. Sizin surumunuz nedir ?

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
V10n var. Ve ben oyun oynayinca dahi isindigini gormedim. Hafif bi iliklasma oluyor okadar. Sizin surumunuz nedir ?

Benim surum V10l-EUR-XX benim telefon adeta yaniyor kardesim 15 dakka oyun oynadigim zaman gozunu seveyim bi yardmci oll benim tel mi sorunlu anlamadim ki dead bilmem ne diye vampir oyunu oynuyorm 15 dakkada cayir cayir yaniyor ben guncellestrme yapmak istedgmde en son surum diyor V10l

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
Benim surum V10l-EUR-XX benim telefon adeta yaniyor kardesim 15 dakka oyun oynadigim zaman gozunu seveyim bi yardmci oll benim tel mi sorunlu anlamadim ki dead bilmem ne diye vampir oyunu oynuyorm 15 dakkada cayir cayir yaniyor ben guncellestrme yapmak istedgmde en son surum diyor V10l
Lg g3 32 gb v10n kdz diye ara. Sonra forumda g3 5.0 yukleme diye rehber var. Onu izleyerek bu dedigim versiyonu yukle. Isinma normal. Ama normal gezinirkende olmamasi gerekiyor. Eger gecmezse servise verirsin

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Lg g3 32 gb v10n kdz diye ara. Sonra forumda g3 5.0 yukleme diye rehber var. Onu izleyerek bu dedigim versiyonu yukle. Isinma normal. Ama normal gezinirkende olmamasi gerekiyor. Eger gecmezse servise verirsin

Anladim kardesim ben o islerden pek anlamiyorumda sen suan lolipop mu kullaniyorsun ben android L geldiginde kuruyum diyorum smdi yanlos bisey yaparsam pek anlamiyorum rom atmaktan vesayreden hatta hic anlamiyorum :rolleyes:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Anladim kardesim ben o islerden pek anlamiyorumda sen suan lolipop mu kullaniyorsun ben android L geldiginde kuruyum diyorum smdi yanlos bisey yaparsam pek anlamiyorum rom atmaktan vesayreden hatta hic anlamiyorum :rolleyes:

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16

Anlamamak degil ogrenmemek ayip :) zor bisey degil. 3-4 asamada yuklersiniz. Rehberden bakarak. Bendeki 4.4.2. 5.0 i sevmedim ben

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Anlamamak degil ogrenmemek ayip :) zor bisey degil. 3-4 asamada yuklersiniz. Rehberden bakarak. Bendeki 4.4.2. 5.0 i sevmedim ben

Ugrassam yaparim kardesim ona eminimd cunku bilgisayarla felan cok hasir nesirim kuck yastan beri bunuda hallederimde benm anlamadgm nokta benm suan kullandgm son surum herhalde snnkisi daha oncelerdeki surum mu bide madem 4.4.2 nin v10n surumunu yukluycem niye android 5.0 kurulumuna bakiyorum kurulum tarzlari mi ayni ? Birde oyun oynuyorum hic azck iliklasyor sadece dedn ya hangi tur oyunlari oynuyorsn ornek vereblrmsn birde ben oyun oynadgmda arkadaki tuslar cok asiri isiniyor

Ugrassam yaparim kardesim ona eminimd cunku bilgisayarla felan cok hasir nesirim kuck yastan beri bunuda hallederimde benm anlamadgm nokta benm suan kullandgm son surum herhalde snnkisi daha oncelerdeki surum mu bide madem 4.4.2 nin v10n surumunu yukluycem niye android 5.0 kurulumuna bakiyorum kurulum tarzlari mi ayni ? Birde oyun oynuyorum hic azck iliklasyor sadece dedn ya hangi tur oyunlari oynuyorsn ornek vereblrmsn birde ben oyun oynadgmda arkadaki tuslar cok asiri isiniyor

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16

Lg de surumler alfabetik siraya gore gider. A-b-c diye. Son surum v10n. Sizinkisi benden 2 onceki surum. Evet 5.0 da kdz olarak kuruluyo buda bu yuzden ayni kurulum. Real racing 2 falan oynuyorum.

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Lg de surumler alfabetik siraya gore gider. A-b-c diye. Son surum v10n. Sizinkisi benden 2 onceki surum. Evet 5.0 da kdz olarak kuruluyo buda bu yuzden ayni kurulum. Real racing 2 falan oynuyorum.

Basinii agrttiim kusura bakma bu son sorum olucak peki bana niye gelmedi v10 n surumu acaba guncelleme yaptigimda guncelleme yok diyor normalde otomatik gelmesi gerekiyormuydu ?

Basinii agrttiim kusura bakma bu son sorum olucak peki bana niye gelmedi v10 n surumu acaba guncelleme yaptigimda guncelleme yok diyor normalde otomatik gelmesi gerekiyormuydu ?

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16

Turkiyeye gelmemis olabilir. Malum bizim portlama takimi baya yavas calisiyo. 3 hafta once 5.0 polonyaya verildi bize daha gelmedi. Bende zaten kendim yukledim guncwlleme gelmedi

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Turkiyeye gelmemis olabilir. Malum bizim portlama takimi baya yavas calisiyo. 3 hafta once 5.0 polonyaya verildi bize daha gelmedi. Bende zaten kendim yukledim guncwlleme gelmedi

Sagolasın ilgilendigin icin tesekkur ederim iyi gunler..

Sagolasın ilgilendigin icin tesekkur ederim iyi gunler..

gomeos

Öğrenci
1 Aralık 2014
13
0
0
Arkadaslar lg ge 32gb modelı klıksa.com da 1399 tl ve 100 tl world puan verıyor. LG g2 de 1099 tl ve 100 tl word puan verıyor.
G3 mu almalıyım g2 mı ne onerırsımız.g3ten memnunmusumuz? Bu fıyatı ıhtıyacım varken degerlemdırmek ıstıyorum

hellischild

Asistan
26 Ekim 2013
139
1
18
Arkadaslar lg ge 32gb modelı klıksa.com da 1399 tl ve 100 tl world puan verıyor. LG g2 de 1099 tl ve 100 tl word puan verıyor.
G3 mu almalıyım g2 mı ne onerırsımız.g3ten memnunmusumuz? Bu fıyatı ıhtıyacım varken degerlemdırmek ıstıyorum
İthalatçı firma garantisi altinda olabilir cok sorun değilse bence değerlendirmeyi düşünebilirsin cihaz mükemmel

gomeos

Öğrenci
1 Aralık 2014
13
0
0
Aynen dedigin gibi kliksa.com guvencesi var arada.arastirken kafam karisti.memnun olanda var olmayanda.bu cihazin artilari tamamda eksileri nedir tam olarak.cihazi 1300 tl ye getirdigimide gozonunde tutarak yardimci olun arkadaslar

hellischild

Asistan
26 Ekim 2013
139
1
18
Seri numarasına bak ilk çıkan serilerde 32gb dahili hafızaya sahip cihazlarda reset atma olasılığı vardı güncelleme ile düzeldi mi bilmiyorum benm cihazim 408 seri ve 32gb dahili hafızaya sahip. Cihazımdan son derece memnunum

unpreventable

Asistan
7 Aralık 2014
314
22
18
Arkadaslar yeni katildim araniza yaklasik iki bucuk aydir lg g3 16 gb beyaz renk kullaniyorum ikinci ayda telde kizilotesinin oldugu yerde bi catlama meydana geldi garantiye gonderdim dun elime gecen telin ekran ve kasasini komple degismisler su ana kadar telden memnunum sadece catlama oldu baska kotu yonu yok

ozantoklu

Öğrenci
16 Aralık 2012
88
0
0
Arkadaşlar bende yaklaşık 2 aydır lg g3 kullanıcısıyım genel olarak telefondan memnunum tel bir internet sitesinden aldım yurtdışı imei kayıtlı ve sarj cihazı da usa modellerindeki gibi geldi içinde birde dönüştürücü çıktı ve telefonu inanılmaz hızlı şarj ediyor. DU Battery Saver kullanıyorum ve cihaz şarj olurken gelen voltajı 4.341V ve kırmızı olarak gösteriyor bir sıkıntı yaşar mıyım bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

LgS5

Öğrenci
7 Aralık 2014
7
0
0
bişey sorabilirmiyim lg g3 de 3g yani gsm şebekesi üzerinden görüntülü konuşma yapılabiliyormu ?

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
yok sadece samsung'ta var birde nokia'nın bazı modelleri ve samsung taklidi yapan darklarda var örnek dark evopad 3g m7220'de var nova launcher ile.
3wuQkUTedYDtfBW5voChyzJuSLJ16wlaezOtOp59Y1Q=w317-h541

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Arkadaslar ben cihazi ithalatci firma garantili aldim suanki surum v10l - eur - xx yurt disi oldugu icin mi eur benim cihazim turkiye guncellemelerini alabilecekmiyim birde 5.0 kendim yukleesem tekrar guncelleme alablmek icin ne yapmam gerekir yardimlarinizi bekliyorum.. Saygilar..