SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Peki kamera gece çekiminde biraz kötü hiç güncelleme yapmadım yapınca iyileştirme gelir mi moralim bozuldu da biraz?

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
Peki kamera gece çekiminde biraz kötü hiç güncelleme yapmadım yapınca iyileştirme gelir mi moralim bozuldu da biraz?
Bilmem. Ben gayet memnunum. Gece cekiminden. Profesyonel fotograf makinalari bile gece cekim yapmak icin biyere sabitlenmek ister. Uzun surede cekecektir cunku bir fotografi. Daha fazla isik icin. Oysa telefonlarin bu denli kisa surede isikli cekmeleri beni tatmin ediyo. Fazlasini istemek haksizlik olur :)

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Bilmem. Ben gayet memnunum. Gece cekiminden. Profesyonel fotograf makinalari bile gece cekim yapmak icin biyere sabitlenmek ister. Uzun surede cekecektir cunku bir fotografi. Daha fazla isik icin. Oysa telefonlarin bu denli kisa surede isikli cekmeleri beni tatmin ediyo. Fazlasini istemek haksizlik olur :)
Telefon g2 de geçmeme rağmen uçak gibi geliyor şimdilik çok güzel bakalım yorumların için sağol. :)

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
Telefon g2 de geçmeme rağmen uçak gibi geliyor şimdilik çok güzel bakalım yorumların için sağol. :)
Rica ederim. Gule gule kullan. Elime gecmeyen tel yoktur. Bataryasina ekranina isigina kamerasina herseyine hayran oldum. Umarim sende seversin. Merak ettigin bisey olursa sor yine. Cogu konuda yardimci olmaya calisirim

CorvoAttano

Profesör
1 Ekim 2014
2,263
61
228
Lollipop%20Forest-578-80.jpg
Android-5.0-Lollipop-is-in-the-pipeline2.jpg

bunlar açıklar.
Liseliler bilmez [emoji1] [emoji4]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 tane ölü pixelden ne olacak, kafaya takmaya değmez bence, ki sadece başlangıç ekranında var normalde yok diyorsun bence çok takıntı etme keyfine bak ;)

hocam doğru diyorsunuzda ne bilim insanın aklına takılıyor. Birde başlangıç ekranında görünüp normal kullanımda görünmemesi ilginç. Acaba LG oraya bilerek bi nokta falan mı koydu diye merak ettim :)

differentt

Öğrenci
17 Kasım 2014
2
0
0
1 tane ölü pixelden ne olacak, kafaya takmaya değmez bence, ki sadece başlangıç ekranında var normalde yok diyorsun bence çok takıntı etme keyfine bak ;)

Haklısınız hocam ama insanın kafasına takılıyor.İlk açılış ekranında çıkıpta daha sonra normal kullanımda görünmemesi çok ilginç.Her renk ekranda baktım göremiyorum. Acaba LG ilk açılış sayfasında bilerek oraya bi nokta mı koydu diye düşünüp duruyorum ama benden başka kimsede yok sanırım :) Ölü pikselse ya adam gibi kendini belli etsin yada hiç görünmesin :)

cuteftp

Asistan
7 Kasım 2014
128
3
18
Sanırım ilk günlerde LG G3 Gelen arama ve mesajlarda FLASH (LED galiba )yanmıyordu. Şimdi rahatsız edici olmaya başladı. Nasıl kapatabilirim?

Ayarlar> Erişilebilirlik içerisinde kapatabilirsin

dd9c6d32a1903f735c4ae97c8bf0ba11.jpg

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Orjinal türkiye kdz linki atabilecek olan biri varmı beyler :)

D855tr 16gb 4.4.2 10J orjinal fw.
http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW635506432109876543213/D855tr10j_00.kdz

Kişisel kanaatim 10J yükledikten sonra 10L'yi otadan günceleyebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende yaklaşık 2 buçuk aydır kullanıyorum ama bir sorunum var usb kablosu ile pc ye bişey atamıyorum çunkü telde bir şey gözükmüyor bir bidirim felan gelmesi gerekmiyormu:blush:

ozcnozgl

Asistan
27 Ekim 2014
165
6
18
arkadaşlar bende yaklaşık 2 buçuk aydır kullanıyorum ama bir sorunum var usb kablosu ile pc ye bişey atamıyorum çunkü telde bir şey gözükmüyor bir bidirim felan gelmesi gerekmiyormu:blush:
Sen pc suit indirmezsen telefonu bilgisayara sürücüsünü yükleyip tanıtmazsan nasıl görsün bilgisayar.

xtrader

Asistan
6 Aralık 2010
120
2
18
Sen pc suit indirmezsen telefonu bilgisayara sürücüsünü yükleyip tanıtmazsan nasıl görsün bilgisayar.
win 8.1 kullanıyorum pc suite yüklemeden önce de usb taktığımda direkt teldeki kendi ve sd kart hafızasını görüyordu hatta pc suite hiç işime yaramıyor diyebilirim su anda da.