xtrader

Asistan
6 Aralık 2010
120
2
18
Ekran resmini çekemiyorum :(
kutudan bizim ülkemiz için uygun şarj çikmadi sadece pc den şarj oluyor o yüzden
birde sabahtan beri pc de takili ama %30 ancak şarj oldu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

zaten o simge bir iki sanıye durup kayboluyor hemen

Ayarlar/ekran ayarları/ akıllı ekran. Kutudaki tiki kaldır o göz gider. Gördüğün göz ekrana baktığını görüp ekranı karartmıyor..

Sanıyorum paralel ithalât aldın adaptör amerika vs adaptörü bu yüzden prize girmiyor yada aldığında adaptörsüzdü bilemiyorum telefoncudan al bir usb giriş adaptör tak prizden şarj et pc üzerinden voltaj düşük geldiği için çok geç şarj olur.

icagli

Öğrenci
25 Kasım 2014
14
0
0
merhaba benim tel 410 s/n nasıldır ayrıca çakma imei kullanıyorum android 5 e geçmek istiyorum telefonun imei gitmemesi için ne yapmalıyım? teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şimdi baktımda bende media player 11 yüklü zaten. Nasıl diye sorgulayamadım bile :D hala bağlanamıyorum bir çözümü olmalı kayıt defterinde neyi silicez ?

tau

Öğrenci
26 Temmuz 2014
66
0
6
kutudan bizim ülkemiz için uygun şarj çikmadi sadece pc den şarj oluyor o yüzden

Yüz algılama açık o seni görünce kayboluyor sen bakmayınca devreye giriyor

medaa

Öğrenci
25 Kasım 2014
8
0
0
Ayarlar/ekran ayarları/ akıllı ekran. Kutudaki tiki kaldır o göz gider. Gördüğün göz ekrana baktığını görüp ekranı karartmıyor..

Sanıyorum paralel ithalât aldın adaptör amerika vs adaptörü bu yüzden prize girmiyor yada aldığında adaptörsüzdü bilemiyorum telefoncudan al bir usb giriş adaptör tak prizden şarj et pc üzerinden voltaj düşük geldiği için çok geç şarj olur.
çok teşekkür ederim :)

AKUMA

Asistan
15 Ocak 2010
358
3
0
arkadaşlar telefonun gece çekimleri çok kötü arkadaşta z2 var o bile daha iyi çekiyor ben mi beceremiyorum yoksa bu işin bir püf noktası var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bende var teli alalı 4-5 gün oldu? neden kaynaklanabilir cevaplanırsa sevinirim

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. lg g3 32 gb modeline sahibim yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. Telefon ilk gelidiginden beri ahizeden cızırtı sorunu yapıyordu vodafonluyum ayrıca vodafonlularla konuşurken bu sureklı yapıyordu ben bunu çözdüm eğer böyle bi skntısı olan varsa yardımcı olabilirim. Lg g3 te 4g özelliği olduğunu duydum bu özellik nasıl aktif hale getirilebilir bilen var mı acaba ?

Birde telefonda oyun oynamıyorum ama internette çok takılıyorm ve watsap kullanıyorm telefonda baya bi ısınma oluyor sizlerdede böyle mi birde suan android 4.4.2 V10l-EUR sürümü var sizdekide aynısı mı acaba ?

kardeşim o sarj aletine türkiye uyumlu aparat takılabiliyor çok makul bir fiyatı var bildiğim kadaryla önce o aparada takıyorsun sarj aletini sonra prize takıyorsun uyumlu oluyor internetten araştırabilirsin.

kardeşim o sarj aletine türkiye uyumlu aparat takılabiliyor çok makul bir fiyatı var bildiğim kadaryla önce o aparada takıyorsun sarj aletini sonra prize takıyorsun uyumlu oluyor internetten araştırabilirsin.

Touch

Öğrenci
23 Kasım 2014
32
0
6
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. lg g3 32 gb modeline sahibim yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. Telefon ilk gelidiginden beri ahizeden cızırtı sorunu yapıyordu vodafonluyum ayrıca vodafonlularla konuşurken bu sureklı yapıyordu ben bunu çözdüm eğer böyle bi skntısı olan varsa yardımcı olabilirim. Lg g3 te 4g özelliği olduğunu duydum bu özellik nasıl aktif hale getirilebilir bilen var mı acaba ?

Birde telefonda oyun oynamıyorum ama internette çok takılıyorm ve watsap kullanıyorm telefonda baya bi ısınma oluyor sizlerdede böyle mi birde suan android 4.4.2 V10l-EUR sürümü var sizdekide aynısı mı acaba ?

3g ile giriyorsaniz isinma olabilir.2-3 dakika icinde isiniyorsa o zaman cihazda bir sorun var demektir.

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0

3g ile giriyorsaniz isinma olabilir.2-3 dakika icinde isiniyorsa o zaman cihazda bir sorun var demektir.

hayır wifi ile bağlanıyorum 2-3 dakikada değil 1 saat sürekli kullanımda çok aşırı derecede bi ısınma yok teşekkürler..

lg g3 teki 4 g özelliği nasıl aktif hale getiriliyor bilen var mı acaba benin mobil ağlarda sadece gsm/wdcma var lte yok ??

ozcnozgl

Asistan
27 Ekim 2014
165
6
18

hayır wifi ile bağlanıyorum 2-3 dakikada değil 1 saat sürekli kullanımda çok aşırı derecede bi ısınma yok teşekkürler..

lg g3 teki 4 g özelliği nasıl aktif hale getiriliyor bilen var mı acaba benin mobil ağlarda sadece gsm/wdcma var lte yok ??
Daha Türkiye'de 4G kullanıma sunuldu mu da kullacaksın. 4G bizim ülkede devreye girdiği zaman otamatik kullanırsın telefon destekliyor. Ama 4G yok ülkemizde.

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Arkadaşlar benim hattm vodafone mobil aglarda ag modu gsm olddugunda yada gsm/wcdma oldugunda telefon gorusmelerimde cizilti yapiyor kulagi rahatsiz eden bi ses yapiyor fakat yanliz wcdma yi sectigimde o ciziltidan eser kalmiyor bunun sebebi donanimsal mi yoksa hatla alakali mi gsm veya wcdma olayi telefonun icersndeki bir donanimla alakali mi yoksa yanlizca hatla mi alakali bilenler lutfen yardimci olsunn cizirti sorununuda bu sekilde rastgele cozmus oldum telefon gorusmelerinde ahizeden cizirti duyan arkadaslar dedigimi uygulayabilir..

rampapadoksan

Öğrenci
28 Kasım 2014
1
0
0
Merhaba,

Az önce LG PC Suite'i açtığımda resimdeki gibi bi uyarıyla karşılaştım. Bilgisi olan var mıdır acaba? Tarih vs. yok 5.0 ile ilgili ama yedeklerin kullanılamayacağı falan yazıyor sanırım.

tapuli75

Öğrenci
15 Ekim 2010
83
1
6
Arkadaşlar G2 mi satıp yerine 32 gb lık G3 aldım,almadan öncede bu forumdaki arkadaşlardan da epey bi bilgide aldım herkez olumlu konuştu telefon için.ama umduğum gibi çıkmadı birincisi ekran netliği g2 nin daha net G3 ün ekranı quad ekran ama mat geldi bana filim taktırmadım ekrana,kamera karşılaştırması cekimler felan g2 nin daha net ve renkli daha orjinal görüntüye yakın,daha önce g2 kullanan arkadaşlar bu tarz şikayet yaşadılarmı merak ediyorum.Bir de şarj meselesi telefonu kullanmaya başladığında deli şarj gidiyo ısınma sorunu hiç yok bazı arkadaşlar ısınma sorunundan bahsetmiş bende hiç olmadı,telefondan soğudum sizin görüşleriniz nedir arkadaşla ?

vega1977

Asistan
3 Ağustos 2013
371
13
18
Android 5 le az bi şarj düzelmesi oluyor aynı sorun bende de var hatta tek sorun sarj bende hic kullanmadan gun sonuna 27 30 kaliyo kullanınca 2 saat bile gitmiyo

SSVer

Öğrenci
11 Kasım 2014
5
0
0
Arkadaşlar G2 mi satıp yerine 32 gb lık G3 aldım,almadan öncede bu forumdaki arkadaşlardan da epey bi bilgide aldım herkez olumlu konuştu telefon için.ama umduğum gibi çıkmadı birincisi ekran netliği g2 nin daha net G3 ün ekranı quad ekran ama mat geldi bana filim taktırmadım ekrana,kamera karşılaştırması cekimler felan g2 nin daha net ve renkli daha orjinal görüntüye yakın,daha önce g2 kullanan arkadaşlar bu tarz şikayet yaşadılarmı merak ediyorum.Bir de şarj meselesi telefonu kullanmaya başladığında deli şarj gidiyo ısınma sorunu hiç yok bazı arkadaşlar ısınma sorunundan bahsetmiş bende hiç olmadı,telefondan soğudum sizin görüşleriniz nedir arkadaşla ?

ekran canlılığı hakkında yanılıyorsun. G2 ve G3 var bende açık ara G3 diyorum. kamera konusu evet yanıltabilir seni. ama çift flashlı kameralar gerçeğe daha yakın çekiyor bu yüzden daha mat gibi bir görünüme sahipler. G2 daha canlı çekiyor ama G3 gerçeğe daha yakın. şarjı az gidiyor bunun için yapacak hiçbir şey yok. yedek batarya almak en iyisi. G3 ile 1.5 saat ekran süresi %75 batarya oranı gördüm. bundan daha iyisini göremedim. G2 ne yazıkki bu konuda daha iyi. ama G4 veya Flex2 daha iyi olacaktır :)

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Arkadaslar g3 icin zerolemon 9000 mah batarya var bu konudaki gorusleriniz nelerdir bu bataryanin telefona bi zarari olur mi sizce sarj acisindan boyle bi batarya cozum olabilir diye dusunuyorum.

SSVer

Öğrenci
11 Kasım 2014
5
0
0
Arkadaslar g3 icin zerolemon 9000 mah batarya var bu konudaki gorusleriniz nelerdir bu bataryanin telefona bi zarari olur mi sizce sarj acisindan boyle bi batarya cozum olabilir diye dusunuyorum.

düşünmüyorum bir sorun olacağını. yeni teknoloji ile birlikte üretilen li-ion piller eskisi gibi sürekli şarja takıp cıkarmakla zarar görmüyorlar. böyle bir batarya çözüm olur ama bunu taşıyacğına yedek batarya almak daha mantıklı.

tapuli75

Öğrenci
15 Ekim 2010
83
1
6
ekran canlılığı hakkında yanılıyorsun. G2 ve G3 var bende açık ara G3 diyorum. kamera konusu evet yanıltabilir seni. ama çift flashlı kameralar gerçeğe daha yakın çekiyor bu yüzden daha mat gibi bir görünüme sahipler. G2 daha canlı çekiyor ama G3 gerçeğe daha yakın. şarjı az gidiyor bunun için yapacak hiçbir şey yok. yedek batarya almak en iyisi. G3 ile 1.5 saat ekran süresi %75 batarya oranı gördüm. bundan daha iyisini göremedim. G2 ne yazıkki bu konuda daha iyi. ama G4 veya Flex2 daha iyi olacaktır :)

G4 ü sabırsızlıkla bekliyorum zaten,G2 den çok memnundum G3 e geçmem biraz şımarıklık aslında ama fotoğraf merakı beni ona itti,ekranı içinde bide millet övünce karşılaştırma şansım olmamıştı ,telefonu alınca kendi G2 ile kıyasladım, açıkçası oda biraz morelimi bozdu mat oluşu neyse yapıcak bişey yok G4 ü beklemeye devam :)

tapuli75

Öğrenci
15 Ekim 2010
83
1
6
Arkadaşlar G3 ün hava widget ini beğenmiyorum G2 nin ki gibi hava widget olan ve düzgün çalışan program öneriniz var mı ?