utkubilal

Öğrenci
20 Mayıs 2009
29
2
3
sen denemeye devam et bence, olmuyorsa quick memo' yu ac, sag ust kosede diske kaydet var ona tikla kaydet, fakat muhakkak olur yani arka tuslardan ayni anda basacaksin.

turkbey06

Öğrenci
10 Kasım 2014
57
0
0
Sarj şikayeti olan arkadaşlar için bi gözlem yaptım 3000 mAh batarya 1 saatte doluyor hızlı sarj olduğu için tam dolmuyor yani sadece dolu gösteriyor bence gece yatarken sarja takıp sabah alıp birde öyle deneyebilirsiniz

blue7

Asistan
19 Mart 2012
192
8
18
Sarj şikayeti olan arkadaşlar için bi gözlem yaptım 3000 mAh batarya 1 saatte doluyor hızlı sarj olduğu için tam dolmuyor yani sadece dolu gösteriyor bence gece yatarken sarja takıp sabah alıp birde öyle deneyebilirsiniz

Doğru bir gözlem ve tespit bende farkettim bu durumu ama emin değildim henüz.

Theozer1

Öğrenci
14 Temmuz 2014
65
0
0
Ben de g3 almayı düşünüyorum fakat çözünürlük ve batarya rahatsız edici telefon da bazı kullanan arkadaşlar kasıyor diyor arada kaldım :(

differentt

Öğrenci
17 Kasım 2014
2
0
0
Arkadaşlar merhaba.Foruma yeni üye oldum.İnş benide aranıza kabul edersiniz :)
Telefonla ilgili bir sorunum var.Telefonu ilk açarken açılışta çıkan ilk Life's Good yazısının hemen altında bir nokta var.ölü piksel gibi geldi bana.Ama sadece o ilk açılışta çıkan lg ambleminde görünüyor.Telefon tamamen açıldıktan sonra o kadar inceledim göremedim.Ölü piksel testide yaptım ondada birşey görünmüyor. Gözlerim bozulacak incelemekten.Sizdede ilk açılışta böyle bi ölü piksel gibi nokta var mı. Yoksa sorun bende mi?

blue7

Asistan
19 Mart 2012
192
8
18
Arkadaşlar polonya romunu deneyen oldu mu ? stabilse kurmayı düşünüyorumda

Ben de dahil forumda bir çok kişi kurdu gayet stabil ama kurmaya değer mi dersen orası biraz tartışmaya açık. 4.4.2 ile arasında pek bir fark yok neredeyse.
Ben de g3 almayı düşünüyorum fakat çözünürlük ve batarya rahatsız edici telefon da bazı kullanan arkadaşlar kasıyor diyor arada kaldım :(

Günümüzde normal bir akıllı telefonun bataryası ortalama olarak ne kadar gidiyorsa G3'ün de bataryası o kadar gidiyor. Az kullanımda 2-3 gün, Normal kullanımda 1 gün, Yoğun kullanımda 4-5 saat gidiyor. Daha önce Galaxy S2, S3, S4 kullandım onlardaki batarya nasılsa G3 teki batarya da hemen hemen aynı.

Ekran çözünürlüğü konusunun ise pek kafaya takılmaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü telefon sadece menülerde ve destekleyen uygulamalarda 2k olarak çalışıyor, desteklemeyen oyun, uygulama vs yerlerde oyun veya uygulamanın desteklediği çözünürlükte kullandırıyor. 2k yı destekleyen pek oyun ve uygulama olmadığı için sadece telefonun kendi arayüzünde 2k kullanılması öyle düşündüğünüz gibi olumsuz bir etki yapmıyor pek.

Kasıyor diyen arkadaşların ya telefon kullanmasını bilmiyor, ya telefonlarında bir sıkıntı var. Başka bir seçenek yok. Ben 3-4 aydır kullanıyorum 0 kasma, 0 takılma var.

Arkadaşlar merhaba.Foruma yeni üye oldum.İnş benide aranıza kabul edersiniz :)
Telefonla ilgili bir sorunum var.Telefonu ilk açarken açılışta çıkan ilk Life's Good yazısının hemen altında bir nokta var.ölü piksel gibi geldi bana.Ama sadece o ilk açılışta çıkan lg ambleminde görünüyor.Telefon tamamen açıldıktan sonra o kadar inceledim göremedim.Ölü piksel testide yaptım ondada birşey görünmüyor. Gözlerim bozulacak incelemekten.Sizdede ilk açılışta böyle bi ölü piksel gibi nokta var mı. Yoksa sorun bende mi?

1 tane ölü pixelden ne olacak, kafaya takmaya değmez bence, ki sadece başlangıç ekranında var normalde yok diyorsun bence çok takıntı etme keyfine bak ;)

fvzidogan

Öğrenci
16 Temmuz 2014
40
0
6
Arkadaşlar G3 cihazımla ekran alıntısı alırken dosya hasarlı, kopyalanamıyor gibi bir uyarı alıyorum sebebi ya da çözümü hakkında bilgisi olan var mı ?

nextel

Öğrenci
19 Mart 2008
2
0
1
Sanırım ilk günlerde LG G3 Gelen arama ve mesajlarda FLASH (LED galiba )yanmıyordu. Şimdi rahatsız edici olmaya başladı. Nasıl kapatabilirim?

nilgunakbas

Profesör
26 Şubat 2014
1,166
95
228
Sanırım ilk günlerde LG G3 Gelen arama ve mesajlarda FLASH (LED galiba )yanmıyordu. Şimdi rahatsız edici olmaya başladı. Nasıl kapatabilirim?
30e0a28da7cb1c8b6b01929c245eed7c.jpg

Sanirm bu yardmci olur

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Arkadaşlar 16 GB lık model alındı, bende G2 vardı hediye olarak G3 almışlar da çok sıkıntı yaratır mı 2 gb ram?

ozcnozgl

Asistan
27 Ekim 2014
165
6
18
word görüntülemek için en iyi uygulama hangisidir G3 için?
Officesuite pro 8, Polaris Office, Google Dokümanlar, microsoft kendi word uygulaması en iyileri arasında istediğini seç ama ilk ikisi çok iyi
Arkadaşlar 16 GB lık model alındı, bende G2 vardı hediye olarak G3 almışlar da çok sıkıntı yaratır mı 2 gb ram?
Yok sıkıntı yapmaz [emoji106]

dramosfer69

Asistan
31 Ekim 2014
114
0
16
Tabii ki kat kat iyi de 32 GB lık modele göre sordum sorumu yinede sağolun cevap için
Androide 5gb ram koysan 4unu yine doldurur. 2 gb nin 3 ten asagi kalir tek yani hafizasinda tuttugu programlar. Yani chrome git site ac cik oyuna gir cik faceye gir. Chrome tikla son uygulamalardan biraktigin gibi bekler. 2 de bu hafizada tuttugu uygulama sayisi daha azdir