Lg g2 yi değiştirme vakti gelmiş midir?

HsynnGndr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bayanlar yaklaşık 2.5 senedir lg g2 kullanıyorum telefonun herhangi bir sıkıntısı yok ama artık değiştirme vakti gelmiş midir diye düşünmeye başladım şişmeler falan başladı Samsung galaxy a7 2016 almayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Yani size yetmemeye başladıysa vakti gelmiş demektir.Genelde 2 yılda bir değiştirilir.A serisinin yenisi çıktı ve ben butcenizi belirtin ona göre telefon önerelim...

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Hocam şimdi söyle bir fikir yürütürsek. G2 zamanının ötesinde bir telefondu benım görüşüm. Güçlü ve kararlı bir telefondu. Lg nin ilk ve son efsanesiydi. Performans acısından ilk çıktığı zamanda neredeyse Liderdi. Yani eğer siz bir telefon alıcaksınız attan inip eşeğe binmeniz olmaz. 1300 liraya tartışmasız en güzel performans sunan telefon Mi 5'tir. Şimdiden hayırlı olsun

KaakMaZoT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaş şahsi fikrim, eğer android sistemli telefon kullanacaksan ilk önceliğin garanti olmalı. Çünkü heran ne olacağını bilemezsin. Elin rahat dursa aklın durmaz, aklın rahat dursa elin durmaz. Root yüklersin, twrp yuklersin, custom rom denemek istersin ve birgün bakmışsın cihaz pelt.
Not: abime xionami mi5 önerdim yakında alacak. :) özellik ve fiyat bakımından harbiden bomba bir cihaz ama önemli olan kullanıcı yorumu. Almadan önce biraz araştır öyle al.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
G2 den Xperia Xz ye gectim attan inip mercedese binmek derecesindw farketti tavsiye ederim.
Samsung ne bileyim pek tavsiye etmem

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
G2 den Xperia Xz ye gectim attan inip mercedese binmek derecesindw farketti tavsiye ederim.
Samsung ne bileyim pek tavsiye etmem
Hocam bütçe sıkıntısı olmasa tavsiye edilecek bir ton telefon var ama elimizdekilerle yetinmek lazım. Bu arada temiz 2. el Xz ne kadar eder bilgin var mı ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Hocam bütçe sıkıntısı olmasa tavsiye edilecek bir ton telefon var ama elimizdekilerle yetinmek lazım. Bu arada temiz 2. el Xz ne kadar eder bilgin var mı ?
Su an 1700 den baslayip 1950 ye kadar eder. 2200 e sıfır bulunuyor zaten

erc4444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
vakti geçti artık. ama efsane telefondu. tavsiyem yine lg olur. g6 çıkınca g5 alabilirsin