LG G2 - LG Optimus G Pro - Samsung Galaxy S4

Bu konuyu okuyanlar

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
[h=2]Öncelikle herkese merhaba[/h]
Yazı biraz uzun olacak ama okuyacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar ben daha önceden LG Optimus G - S3 telefonlarından Optimus G nin fiyatı düşürülmediğinden vesadece TEKNOSA da satıldığından dolayı S3 almaya karar vermiştim ama almaya fırsat olmadı ve daha iyi oldu Optimus G Pro gördüm herşeyiyle çok beğendim ama ekranının 5.5 inch olması biraz kaygılandırmıştı beni biraz daha araştırırken LG G2 yi gördüm yani satışa sunulmamış ama inceleme felan izlediğimde çok beğendim 5.2 inch ekrana sahip olması beni Optimus G Pro ya göre baştan 1 adım öne taşıdı ama bir yandanda S4 var onuda düşünüyorum fakat performans testlerinde S4 ü geride bırakan LG G2 beni kendisine dahada yaklaştırıyor.

Şimdi arkadaşlar ben sağlam bi telefon arıyordum LG G2 gördüm fakat bu telefonun canımı sıkan tek yönü arttırılamaz depolama alanı olması 16 GB [ 1600 TL ] 32 GB [ 1800 TL ]
Açıkcası 16 GB seçeneğinde kullanabileceğim 10 GB olması beni biraz üzdü bunun üstüne 32 GB almak istiyorum ama fiyatı 1800 TL fazla geldi ben telefonu şuan almayacağım SÖMESTR Tatilinde almayı düşünüyorum hem bir yandanda para biriktirmiş olurum hemde fiyatının birazdaha düşeceğini düşünüyorum inşallah öyle olur veya nasıl olur bilmiyorum.
Bunların bir yayına Galaxy S4 var oda çok iyi bir telefon beğeniyorum ama incelemelerde ben LG G2 yi daha başarılı olarak gördüm ve şuan LG G2 nin LG Optimus G Pro dan daha iyi olması nedeniyle ilk tercihim LG G2 Size göre LG G2 den daha iyi bir telefon varsa söylerseniz sevinirim ama fiyat MAX 1800 TL Olursa sevinirim :)

Sizin Max 1800 TL Tavsiye Edebileceğiniz Telefonlar Nelerdir ? LG Optimus G - LG G2 - S4 Hangisi Size Göre Daha iyi Ve Neden Daha iyi ?

---->>>:mellow::mellow: [ - * Arkadaşlar bu kısmı lütfen okuyun gerçekten kafamı çok karıştıran bir konu;
Açıkcası ben hep iPhone veya Samsung marka telefon kullanıldığını gördüm birazda Nokia ama genel olarak konuşuyorum. TEKNOSA ya felan gittiğimde telefon kılıfları kapları jelatin leri olsun hep iPhone veya Galaxy S3 S4 e göre olması beni üzüyor LG marka telefonların neden yaygın olmadığı böyle aksesuarlarını göremiyorum anlamadım ama LG Optimus G ve G Pro sadece TEKNOSA da satılıyor [ Zincir Marketler Arasında ] oysa S4 heryerde büyük bir ihtimal LG G2 de birkaç yerde satılacak bu neden böyle LG neden tercih edilmiyor oysaki çok güzel görünüyor tasarım olsun kullanım olsun. Ben anlatabildimmi bilmiyorum ama bu konuya bir açıklık getirirseniz sevinirim. * - ] :mellow::mellow:​

Hepar1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben olsam G Pro ile G2 Arasında Kalırdım. G Pro da bazı Sorunlar var. 1920x1080 Full HD Ekranda Snapdragon 600 Bir zaman sonra yüksek grafikli Oyunlarda Frame kasmaları vb. Yapıcaktır.
Bana Sorarsan Adreno 330 lu Snapdragon 800 lu G2 Nin 32 GB lik versiyonu Sizi nirvanaya taşır. S4 Hoşunuza gidiyorsa Birşey diyemem ama G2 Sizi Baya uzun süre Götürür İstediginiz herşeyi oynarsınız G2 De zaten amiral gemisi olduğu için Güncelleme Sıkıntısı Çekmezsiniz.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
g2 bi defa g prodan üstün bunu kağıt üzerinde bile anlarsın herkes samsungcu olduğu için s4e sıcak bakıyor olabilirsin yoksa bu sorulcak soru değil bence git ikisinede bak hatta üçünede bak g2'nin çok farklı boyutta bir akıllı telefon olduğunu görürsün:)

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Çok haklısınız ya bende LG G2 32 GB Taraftarıyım yeni gördüm Teknosada LG G2 32GB + Kılıf 1800 TL ymiş ön sipariş veriliyormuş ama tükendi yazıyor neyse ben zaten şimdi almayacaktım aslında şimdi istiyorum ama fiyatları düşerse iyi olurdu SÖMESTR tatilinde alırım herhalde ama + Kılıf 1800 TL ön siparişindeki kılıfı çok beğendim almak istiyorum SÖMESTR tatilindede böyle birşey bulabilirmiyim bilmiyorum

Son mesajlar